santamanana
20.06.06, 11:08
Zaczęlam chodzić na spinning - nie ukrywam że strasznie mi się podoba.
Wcześniej jeździłam na rowerku w domu - w umiarkowanym tempie, tak żeby
splaić tłuszczyk, ale zaczęło mi się nudzić.
Nadal moim priotytetem jest żeby schudnąć - szczególnie biodra i nogi - czy
spinning to dobry pomysł - czy ćwiczenia w takim szybkim tempie i ze sporym
obciązeniem mi pomoga czy raczej zaszkodza (rozwoj tkanki miesniowej). Caly
czas jestem na diecie niskokalorycznej, z wieksza iloscia bialka.
I jeszcze jedno pytanie - stepper - czy lepiej chodzic szybko, male kroczki,
czy wolno, tak zeby pedaly schodzily na sam dol (cel - wyszczuplic nogi).