Gość: madzia76
IP: router:*
28.03.03, 15:36
no wlasnie, masuje sie na najwyzszym poziomie czyli 5 (kiedy probowalam
nizszych to kompletnie nic nie czulam) i skora prawie nie jest czerwona ani
nie czuję specjalnie bolu przy masazu a przy moim cellulicie powinnam!! I w
zwiazku z tym moje pyt. do dziewczyn ktore uzywaja badz uzywaly tego
urzadzenia: czy to rzeczywiscie dziala mimo ze tak lekko chodzi? Czy moze
moj cellulit juz jest tak zaawansowany ze nic na niego nie podziala? Bede
wdzieczna za odpowiedzi. Pozdrawiam.