IP: 82.139.58.* 07.04.08, 22:50
Mam dużą nadwagę, ale też nadciśnienie/ pod kontrolą/ i cukrzycę,
mam 54 lata i czy mogę stosować dietę 13-tkę kontrolując poziom
cukru i ciśnienie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka