Gość: alicja0504 IP: 82.139.58.* 07.04.08, 22:50 Mam dużą nadwagę, ale też nadciśnienie/ pod kontrolą/ i cukrzycę, mam 54 lata i czy mogę stosować dietę 13-tkę kontrolując poziom cukru i ciśnienie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj