Gość: bezrobotny IP: 10.30.133.* 09.03.04, 10:46 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wysoki_adam Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 11:27 Niedawni niejaki clickkey zwracał uwagę tym obibokom z romantcznego forum! :-))) ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezrobotny Re: ALE PRACUSIE!!!! IP: 10.30.133.* 09.03.04, 11:37 No i poskutkowalo haha!! Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 11:49 Wcale nie poskutkowało !! Ja słucham tylko mamy i radia ZET! A nie jakiegoś tam Pana na "C" ! Odpowiedz Link Zgłoś
clickkey Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 12:48 Mandarynko, a ja tak Cię lubię! Wcale nie musisz mnie słuchać i nie o to mi chodziło w tamtym wątku. "Tymczasem liczba komputerów osobistych na 100 mieszkańców sięgnęła w Polsce w 2003 roku zaledwie 12,5. W krajach Piętnastki przewyższyła 36, w Słowenii 31, w Czechach 20. Spośród krajów przystępujących do Unii w tym roku tylko Węgry są w nieco gorszej sytuacji niż Polska. Pod względem liczby użytkowników Internetu Polska jest już zdecydowanie na końcu stawki (14 na 100 mieszkańców według ITU, 23 według polskiego rządu). Przoduje Słowenia, zbliżająca się szybkimi krokami do 50, podczas gdy średnia dla obecnej unijnej Piętnastki sięga 40. Powyżej 30 mają też Cypr, Estonia, Czechy i Malta. " Wydaje mi się, że dyskusje na FR w godzinach pracy wynikają z tego, że uczestnicy nie mają w domu komputera. Pozdrowienia, Mandarynko ! Czy jesteś bardzo słodka? Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 13:11 Bardzo interesujące statystyki Panie C... A polski rząd zastanawia się, czy podnieść stawkę VAT na usługi internetowe...? A może w ogóle internet potraktować, jako pewnego rodzaju luksus i obiąć go podatkiem od towarów luksusowych tzw. akcyzą ??!! Czego Ci ekonomiści nie wymyślą ! ps. Jestem kwaśna jak jasna cho...;-) i mam niewyparzoną buzię ! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
m_alina Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 11:47 czy obibok to osobnik z poobijanymi bokami? Obejrzałam swoje dokładnie, ani śladu obiboctwa:)) Nie pisałam nocą więc jestem wypoczęta i pracuję wydajnie z możliwością udzielenia sobie 2 minut przerwy. Nocni pisarze odsypiają a praca ledwo im się "klei":))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wowa Re: ALE PRACUSIE!!!! IP: 10.30.133.* 09.03.04, 11:56 Milo Was widziec dziewczyny po dlugiej przerwie.Oczywiscie witam baaardzo zimowo.U mnie jest juz sniegu o kolan!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 11:59 A u mnie śnieg się już prawie roztopił. Jest mokro, wietrznie i pogoda ogólnie nie zachęca do spacerów! Odpowiedz Link Zgłoś
hetacus Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 12:03 Wypraszam sobie ! Wcale nie pracuję, tylko siedzę w domku bo jestem chory ! Pozdrawiam zdrowych, pracujących i klikających Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wowa. Re: ALE PRACUSIE!!!! IP: 10.30.133.* 09.03.04, 12:08 Dzieki z pozdrowieni.Jaka choroba cie dopadla?? Odpowiedz Link Zgłoś
hetacus Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 12:11 Ech, jakieś paskudne przeziębienie - klasyka: katar, kichanie, ból gardła, stan podgorączkowy :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wowa Re: ALE PRACUSIE!!!! IP: 10.30.133.* 09.03.04, 12:17 Naprawde katastrofa.U mam taie dobre lekarstwo.Oprocz tych znanych tutaj tzw.bana daje piorunujace efekty. Oczywiscie zdrowotne Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 12:09 Jesteś chooory ?? :-( Ja się nie zgadzam! protestuję!! W powietrzu czuć wiosnę, w górach kwitną krokusy, "gdzieś tam" świeci słońce, lody topnieją na stawach, jeziorach, a Ty jesteś chory ?? Jak mogłeś nam to zrobić ??!!:-( Czemu nie zakładałeś ciepłych majtek ?? Szybkiego powrotu do zdrowia Ci życzę ! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
hetacus Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 12:15 Nie wiem gdzie jest tak ładnie jak piszesz, bo u mnie za oknem deszcz ze śniegiem... Ciepłe majtki wielokrotnie zamierzałem nabyć, ale ostatecznie zawsze przedłużałem swoją obecność na FR i zamykali mi sklep majtkowy ;-) W zasadzie to Ty jestes moralnie odpowiedzialna za moja chorobę i braki mojej garderoby ;-) Idę do łóżeczka Mandarynko. Bądź dzielna i nie choruj. Mam nadzieję, że przynajmniej Ty masz jakieś stosowne barchanowe wdzianko ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 12:22 Pewnie całowałeś się z jakimś Kopciuszkiem na poniedziałkowej lekcji włoskiego i zaraził Cię grypom...:-( Następną Twoją przepustką na FR bedzie obecność wśród noszonej przez Ciebie garderoby w danym dniu - długich i ciepłych i wełnianych spodni! Nie będę Cię męczyć tymi gorącymi majtami, bo mi się jeszcze poodparzasz! ;-) Wskakuj do łóżeczka i zdrowiej nam szybciutko! Pozdrawiamy Cię serdecznie - Romantyczni, ilu nas tu jest ! :-) Odpowiedz Link Zgłoś