Dodaj do ulubionych

ALE PRACUSIE!!!!

IP: 10.30.133.* 09.03.04, 10:46
Obserwuj wątek
    • wysoki_adam Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 11:27
      Niedawni niejaki clickkey zwracał uwagę tym obibokom z romantcznego forum!

      :-))) !
      • Gość: bezrobotny Re: ALE PRACUSIE!!!! IP: 10.30.133.* 09.03.04, 11:37
        No i poskutkowalo haha!!
        • mandaryn_ka Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 11:49
          Wcale nie poskutkowało !!
          Ja słucham tylko mamy i radia ZET! A nie jakiegoś tam Pana na "C" !

          • clickkey Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 12:48
            Mandarynko, a ja tak Cię lubię!

            Wcale nie musisz mnie słuchać i nie o to mi chodziło w tamtym wątku.

            "Tymczasem liczba komputerów osobistych na 100 mieszkańców sięgnęła w Polsce w
            2003 roku zaledwie 12,5. W krajach Piętnastki przewyższyła 36, w Słowenii 31, w
            Czechach 20. Spośród krajów przystępujących do Unii w tym roku tylko Węgry są w
            nieco gorszej sytuacji niż Polska.

            Pod względem liczby użytkowników Internetu Polska jest już zdecydowanie na
            końcu stawki (14 na 100 mieszkańców według ITU, 23 według polskiego rządu).
            Przoduje Słowenia, zbliżająca się szybkimi krokami do 50, podczas gdy średnia
            dla obecnej unijnej Piętnastki sięga 40. Powyżej 30 mają też Cypr, Estonia,
            Czechy i Malta. "

            Wydaje mi się, że dyskusje na FR w godzinach pracy wynikają z tego, że
            uczestnicy nie mają w domu komputera.

            Pozdrowienia, Mandarynko ! Czy jesteś bardzo słodka?


            • mandaryn_ka Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 13:11
              Bardzo interesujące statystyki Panie C...

              A polski rząd zastanawia się, czy podnieść stawkę VAT na usługi internetowe...?
              A może w ogóle internet potraktować, jako pewnego rodzaju luksus i obiąć go
              podatkiem od towarów luksusowych tzw. akcyzą ??!!

              Czego Ci ekonomiści nie wymyślą !

              ps. Jestem kwaśna jak jasna cho...;-) i mam niewyparzoną buzię ! :-)
      • m_alina Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 11:47
        czy obibok to osobnik z poobijanymi bokami? Obejrzałam swoje dokładnie, ani
        śladu obiboctwa:))
        Nie pisałam nocą więc jestem wypoczęta i pracuję wydajnie z możliwością
        udzielenia sobie 2 minut przerwy. Nocni pisarze odsypiają a praca ledwo im
        się "klei":)))))
        • Gość: bezrobotny Re: ALE PRACUSIE!!!! IP: 10.30.133.* 09.03.04, 11:50
          ?????
    • Gość: wowa Re: ALE PRACUSIE!!!! IP: 10.30.133.* 09.03.04, 11:56
      Milo Was widziec dziewczyny po dlugiej przerwie.Oczywiscie witam baaardzo
      zimowo.U mnie jest juz sniegu o kolan!!!
      • mandaryn_ka Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 11:59
        A u mnie śnieg się już prawie roztopił. Jest mokro, wietrznie i pogoda ogólnie
        nie zachęca do spacerów!
    • hetacus Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 12:03
      Wypraszam sobie ! Wcale nie pracuję, tylko siedzę w domku bo jestem chory !
      Pozdrawiam zdrowych, pracujących i klikających
      • Gość: wowa. Re: ALE PRACUSIE!!!! IP: 10.30.133.* 09.03.04, 12:08
        Dzieki z pozdrowieni.Jaka choroba cie dopadla??
        • hetacus Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 12:11
          Ech, jakieś paskudne przeziębienie - klasyka:
          katar, kichanie, ból gardła, stan podgorączkowy :-(
          • Gość: wowa Re: ALE PRACUSIE!!!! IP: 10.30.133.* 09.03.04, 12:17
            Naprawde katastrofa.U mam taie dobre lekarstwo.Oprocz tych znanych tutaj
            tzw.bana daje piorunujace efekty. Oczywiscie zdrowotne Pzdr.
      • mandaryn_ka Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 12:09
        Jesteś chooory ?? :-(
        Ja się nie zgadzam! protestuję!!

        W powietrzu czuć wiosnę, w górach kwitną krokusy, "gdzieś tam" świeci słońce,
        lody topnieją na stawach, jeziorach, a Ty jesteś chory ??
        Jak mogłeś nam to zrobić ??!!:-(
        Czemu nie zakładałeś ciepłych majtek ??

        Szybkiego powrotu do zdrowia Ci życzę ! :-)
        • hetacus Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 12:15
          Nie wiem gdzie jest tak ładnie jak piszesz, bo u mnie za oknem deszcz ze
          śniegiem...
          Ciepłe majtki wielokrotnie zamierzałem nabyć, ale ostatecznie zawsze
          przedłużałem swoją obecność na FR i zamykali mi sklep majtkowy ;-)
          W zasadzie to Ty jestes moralnie odpowiedzialna za moja chorobę i braki mojej
          garderoby ;-)
          Idę do łóżeczka Mandarynko. Bądź dzielna i nie choruj. Mam nadzieję, że
          przynajmniej Ty masz jakieś stosowne barchanowe wdzianko ;-)
          • mandaryn_ka Re: ALE PRACUSIE!!!! 09.03.04, 12:22
            Pewnie całowałeś się z jakimś Kopciuszkiem na poniedziałkowej lekcji włoskiego
            i zaraził Cię grypom...:-(

            Następną Twoją przepustką na FR bedzie obecność wśród noszonej przez Ciebie
            garderoby w danym dniu - długich i ciepłych i wełnianych spodni!

            Nie będę Cię męczyć tymi gorącymi majtami, bo mi się jeszcze poodparzasz! ;-)

            Wskakuj do łóżeczka i zdrowiej nam szybciutko!
            Pozdrawiamy Cię serdecznie - Romantyczni, ilu nas tu jest ! :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka