23.03.12, 22:16
Na wiosennej polanie rozłozyła się wiosna
na dobre
na szczęście
na powitanie.
Usiadł na niej motyl wielobarwny
Zakwitł rannik zimowy, chociaż wiosenny
Nawet biedronka skądś się tu wzięła
Ptaki gadają weselej
Na wiosennej polanie miejsce dla ciebie znalazłaem
przy wątłej brzozie
w pachnącym gaju
pod błękitnym niebem
Tu będę czekał
na wiosnę i na ciebie.
A.G.
i tak to gdzieś znalazłam i tak mi się spodobało:)
Obserwuj wątek
    • facettt jesien... 24.03.12, 21:56
      placebo.blox.pl/2008/09/Jesien.html
      a lato - to zostawmy sobie na indywidualne przezycia.
      • derff Re: jesien... 02.04.12, 11:07
        Nic nie robic
        Mieć nałogi
        Chłodne piwko w cieniu pić
        Leżeć w trawie
        Liczyc chmury
        Gołym i wesołym być

        To wszystko najlepiej wiosną
        • Gość: Viviene Re: Nieee wiosna przecież... IP: 109.95.200.* 02.04.12, 19:10

          Jeszcze w polu tyle śniegu,
          Jeszcze strumyk lodem ścięty,
          A pierwiosnek już na brzegu
          Wyrósł śliczny, uśmiechnięty:


          Witaj, witaj, kwiatku biały,
          Główkę jasną zwróć do słonka,
          Już bociany przyleciały,
          W niebie słychać śpiew skowronka.

          Stare wierzby nachyliły
          Miękkie bazie ponad kwiatkiem:
          Gdzie jest wiosna? Powiedz, miły,
          Czyś nie widział jej przypadkiem?
          Lecz on, widać, milczeć wolał.


          O czym myślał -któż to zgadnie?
          Spojrzał w niebo, spojrzał w pola,
          Szepnął cicho: -Jak tu ładnie…

          W.B
          • Gość: Viviene Re: Nieee wiosna przecież... IP: 109.95.200.* 03.04.12, 08:07
            Ładne:)
            i aż trudno uwierzyć, że to pan Broniewski..
    • red-fox Re: Wiosna 02.04.12, 22:33
      Ładne :-)
      • Gość: Viviene Re: tu miał być:) IP: 109.95.200.* 03.04.12, 08:08
        Ładne:)
        i aż trudno uwierzyć, że to pan Broniewski..
        • red-fox Re: tu miał być:) 03.04.12, 23:25
          Masz racje trudno :-)
          • Gość: Viviene Re: tu miał być:) IP: 109.95.200.* 06.04.12, 22:50
            Moja miłość przeszła w wicher wiosenny -
            w wicher wiosenny - me szaleństwo w burzę -
            w burzę - moja rozkosz w dreszcz senny -
            w dreszcz senny - maja wiosna w róże. -

            Z wichru spłynie moja miłość nowa -
            miłość nowa - z burzy szał wystrzeli -
            szał wystrzeli - sen rozkosz wychowa,
            wiosna wstanie z różanej kąpieli.
            M.P.J.
            • tak_latwiej_prosciej_zyc Re: tu miał być:) 12.05.12, 21:42
              (...)"stoje w oknie cala noc, długa noc tak samo jak Ty i tak samo dwie duże łzy w oczach mam jak Ty"(...)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka