ewiku
01.01.05, 09:50
Podobno człowiek rodzi sie z jednym, niewielkim, niewidzialnym skrzydełkiem.
Kiedy jesteśmy sami, jest ono całkiem bezużyteczne.
Jeśli jednak obejmujemy z miłością drugiego człowieka,
być może uda nam się razem unieść choć trochę ponad ziemię...
----------------------------------------------
... to,co u innych nazywamy grzechem,
w naszym wykonaniu jest jedynie doświadczeniem życiowym...