Dodaj do ulubionych

Propozycja dla Sakkary, moja ostatnia

27.05.02, 14:57
Przyznaj się do błędu a zejdę z ciebie, przestań oceniać ludzi i wymądrzać się
na wyrost. Bądź mądrą i rozsądną dziewczynką a nie będziesz musiała zmieniać
nika i wciąż pozwolę ci tu pisać.
Obserwuj wątek
    • saqqara Re: Propozycja dla Sakkary, moja ostatnia 27.05.02, 15:01
      zacytuj mnie gdzie sie wymadrzylam i ocenilam ludzi. z romantiki ma byc ten cytat.

      • mokra_cipa Re: Propozycja dla Sakkary, moja ostatnia 27.05.02, 15:04
        Zlinczowac wydymersa niech nie kadzi tutaj.
      • emperor nikt na nic sie nie zgodzi! 27.05.02, 15:05
        kochaj swoich wrogów i czyń dobrze tym, którzy cię nienawidzą i wykorzystują -
        czyż to nie jest godna pogardy filozofia spaniela, który przewraca się łapami
        do góry, gdy się go kopnie?

        Szakira nie poddaj sie!

        Odpłać ciosem za cios, pogardą za pogardę, przekleństwem za przekleństwo -
        mając w tym swój spory udział! wzrok za oko, szczeka za ząb, zawsze po
        czterokroć, po stokroć! Stań się Postrachem dla swojego przeciwnika i jeżeli
        wejdzie ci w drogę posiądzie dodatkową mądrość, aby przemyśleć swoje
        posunięcie. Masz więc sprawić, abyś pod każdym względem budziła szacunek i
        twoja dusza - twoja nieśmiertelna dusza - będzie żyła, i to nie w niepojętym
        raju, ale w umysłach i energii tych, u których wzbudziłeś szacunek.

        Hahahahaha!!!!
        • supergamer Re: nikt na nic sie nie zgodzi! 27.05.02, 15:10
          Dobrze od Jutra zaczynamy od nowa i tak dzień po dniu spalaś Sakkara się.
          • mokra_cipa Re: nikt na nic sie nie zgodzi! 27.05.02, 15:13
            Ten facet niezle ma nasrane we lbe, jakis maniak seksualny.
        • saqqara Emperor 27.05.02, 15:17
          sadzilam ze sie juz troche znamy.
          ja nie znizam sie do poziomu takich ludzi. nie odplacam pieknym za nadobne. nie
          rzucam miesem, kiedy ktos to robi. "ząb za ząb"? nie wyznaje tej zasady.

          Uwazasz ze walczac ta sama bronia bede miala szacunek u innych? bo wyrzuce z
          siebie wiekszy stek przeklenstw? nie to swiadczy o moim czlowieczenstwie, o mojej
          kulturze, o moim wychowaniu. potrafie okielzac swoje emocje, negatywne odruchy,
          pierwotne zachcianki. trace na tym, ale jednoczesnie zyskuje

          dobra, juz sie nie madrze, ale ze bylo to na "moj" temat, to uznalam ze mam do
          tego prawo.
          • mokra_cipa Re: Emperor 27.05.02, 15:20
            Masz racje nie warto pluc na cos takiego.
          • supergamer Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:20
            Nie dość że przemądrzalska i pyskata to w dodatku hipokrytka. Nie zapominaj że
            mokra cipka to twój kolega i działa na twoją rzecz. Oj ciężką przeprawę
            będziesz ze mną mieć.
            • saqqara Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:22
              az tak cie rozczarowalam? dlaczego nie jest mi przykro?
              • supergamer Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:25
                to jak przeprosisz mnie grzecznie, czy najbliższe miesiące spędzisz ze mną na
                wątkach a może wolisz stracić swój ukochany nick, sama go wymyśliłaś ponoć od
                egipskiej bogini szkoda go tracić w tak głupi sposób, no nie ?
                • saqqara Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:29
                  kolejny raz pytam, za co mam przepraszac? u mnie nie ma tak latwo, nie wystarczy
                  powiedziec: przepros a ja juz na kleczkach. nie! pokaz mi za co mam ciebie
                  personalnie przeprosic.

                  od bogini? a gdzies ty to ulyszal co? idz sie doucz..
            • mokra_cipa Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:24
              Ty naprawde jestes przerostem tresci nad teoria, czas otworzyc oczy, bo mnie tu
              osobiscie zna tylko jeden gosc, nicka nie przytocze, a zdjecia i tak ci nie
              przysle mysl ze jestem chlopem.Bede miala lepsza zabawe.

              Ha ha ha ha ha
              • supergamer Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:26
                mmożesz być facetem albo i kobitom zlewam ciebie do kubła z uryną.
                • mokra_cipa Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:28
                  O gownobijca zmienia ton na ostrzejszy i wychodzi szydlo z wora.
                  Odkryles sie wydymancu.

                  ha ha ha ha ha ha ha
                  • supergamer Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:29
                    nudna jest to coś podpisane mokrą cipą
                    • mokra_cipa Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:30
                      Wymiekasz jak papier po podtarciu tylka.
                      • supergamer Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:33
                        Bla bla gadaj sobie głupio babo, gadaj
                        • mokra_cipa Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:36
                          Twoja elokwencja poszla sie jebac, co?
          • emperor Re: Emperor 27.05.02, 15:48
            jak uwazasz, ale w ten sposob niczego nie osiagniesz, kazdy bedzie robil z toba
            to co mu sie zywnie podoba, a ty nadal bedziesz bedziesz tkwila w przekonaniu ze
            jestes silna.
            kultura czlowieka powinna byc oceniana wedlug jego postawy wobec ciebie,
            nie wobec innych, kazdy ma taka kulture i szacunek u innych na jaka sobie
            zasluzyl,
            zauwaz iz moja kultura jest inna i sie zmienia wobec kazej osoby.

            saqqara napisał(a):

            > sadzilam ze sie juz troche znamy.
            > ja nie znizam sie do poziomu takich ludzi. nie odplacam pieknym za nadobne. nie
            >
            > rzucam miesem, kiedy ktos to robi. "ząb za ząb"? nie wyznaje tej zasady.
            >
            > Uwazasz ze walczac ta sama bronia bede miala szacunek u innych? bo wyrzuce z
            > siebie wiekszy stek przeklenstw? nie to swiadczy o moim czlowieczenstwie, o moj
            > ej
            > kulturze, o moim wychowaniu. potrafie okielzac swoje emocje, negatywne odruchy,
            >
            > pierwotne zachcianki. trace na tym, ale jednoczesnie zyskuje
            >
            > dobra, juz sie nie madrze, ale ze bylo to na "moj" temat, to uznalam ze mam do
            > tego prawo.

            • supergamer Re: Emperor 27.05.02, 15:51
              chłopcze ty chyba po kuturoznastwie jesteś, ciekawa jaka to kultura w trzech
              czubić jednego? znam ją to kultura buca emperora. dramatyczne kazanie bucu masz
              takich więcej?
              • emperor Re: Emperor 27.05.02, 15:57
                jesli chcesz moge ci wpelni pokazac ma kulture, w 9 kluczach :)))))
                • supergamer Re: Emperor 27.05.02, 15:59
                  mówię krótko i jasno, Sakkara ma się ukorzyć za to co powiedziała do mnie w
                  piątek, nie chce mi się tu siedzieć, zresztą sami jesteście bezradni jak małe
                  raki w stawie, nie przeciągajmy, jedno słowo i odchodzę i już. jest tylko jedno
                  ale czy was stać na taki gest?
                  • emperor Re: Emperor 27.05.02, 16:04
                    ją moze tak, mnie na pewno nie!
                    poniewaz nigdy nie zaluje i nie bede zalowal tego co robie!
                    rozumiesz?
                    • supergamer Re: Emperor 27.05.02, 16:07
                      jeszcze raz nie chodzi o ciebie tylko o nią, jak chce być na forum to niech
                      szanuje innych a nie wyśmiewa na starcie każdego i najważniejsze info dla
                      Sakarry nie walę chomików związanych taśmą klejącą co ona zasugerowała z
                      radością. Niech przemyśli, bo ja nie odpuszczę.
                      • emperor Re: Emperor 27.05.02, 16:24
                        pomyslowa to ona jest,
                        nie znam cie, ale gdybym cie znal, pewnie moglbym to potwierdzic i podpisac sie
                        pod tym,
                        wyciag w gore ten watek.

                        a to wszystko cie nie usprawiedliwia do tego abys jej ublizal!
                        mogles to zalatwic spokojniej, w @ i wszystko byloby OK,
                        ale ty wybrales inna droge, lecz nie wlasciwa osobe,
                        wiec lepiej odbij od niej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka