supergamer 27.05.02, 14:57 Przyznaj się do błędu a zejdę z ciebie, przestań oceniać ludzi i wymądrzać się na wyrost. Bądź mądrą i rozsądną dziewczynką a nie będziesz musiała zmieniać nika i wciąż pozwolę ci tu pisać. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
saqqara Re: Propozycja dla Sakkary, moja ostatnia 27.05.02, 15:01 zacytuj mnie gdzie sie wymadrzylam i ocenilam ludzi. z romantiki ma byc ten cytat. Odpowiedz Link Zgłoś
mokra_cipa Re: Propozycja dla Sakkary, moja ostatnia 27.05.02, 15:04 Zlinczowac wydymersa niech nie kadzi tutaj. Odpowiedz Link Zgłoś
emperor nikt na nic sie nie zgodzi! 27.05.02, 15:05 kochaj swoich wrogów i czyń dobrze tym, którzy cię nienawidzą i wykorzystują - czyż to nie jest godna pogardy filozofia spaniela, który przewraca się łapami do góry, gdy się go kopnie? Szakira nie poddaj sie! Odpłać ciosem za cios, pogardą za pogardę, przekleństwem za przekleństwo - mając w tym swój spory udział! wzrok za oko, szczeka za ząb, zawsze po czterokroć, po stokroć! Stań się Postrachem dla swojego przeciwnika i jeżeli wejdzie ci w drogę posiądzie dodatkową mądrość, aby przemyśleć swoje posunięcie. Masz więc sprawić, abyś pod każdym względem budziła szacunek i twoja dusza - twoja nieśmiertelna dusza - będzie żyła, i to nie w niepojętym raju, ale w umysłach i energii tych, u których wzbudziłeś szacunek. Hahahahaha!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
supergamer Re: nikt na nic sie nie zgodzi! 27.05.02, 15:10 Dobrze od Jutra zaczynamy od nowa i tak dzień po dniu spalaś Sakkara się. Odpowiedz Link Zgłoś
mokra_cipa Re: nikt na nic sie nie zgodzi! 27.05.02, 15:13 Ten facet niezle ma nasrane we lbe, jakis maniak seksualny. Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Emperor 27.05.02, 15:17 sadzilam ze sie juz troche znamy. ja nie znizam sie do poziomu takich ludzi. nie odplacam pieknym za nadobne. nie rzucam miesem, kiedy ktos to robi. "ząb za ząb"? nie wyznaje tej zasady. Uwazasz ze walczac ta sama bronia bede miala szacunek u innych? bo wyrzuce z siebie wiekszy stek przeklenstw? nie to swiadczy o moim czlowieczenstwie, o mojej kulturze, o moim wychowaniu. potrafie okielzac swoje emocje, negatywne odruchy, pierwotne zachcianki. trace na tym, ale jednoczesnie zyskuje dobra, juz sie nie madrze, ale ze bylo to na "moj" temat, to uznalam ze mam do tego prawo. Odpowiedz Link Zgłoś
mokra_cipa Re: Emperor 27.05.02, 15:20 Masz racje nie warto pluc na cos takiego. Odpowiedz Link Zgłoś
supergamer Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:20 Nie dość że przemądrzalska i pyskata to w dodatku hipokrytka. Nie zapominaj że mokra cipka to twój kolega i działa na twoją rzecz. Oj ciężką przeprawę będziesz ze mną mieć. Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:22 az tak cie rozczarowalam? dlaczego nie jest mi przykro? Odpowiedz Link Zgłoś
supergamer Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:25 to jak przeprosisz mnie grzecznie, czy najbliższe miesiące spędzisz ze mną na wątkach a może wolisz stracić swój ukochany nick, sama go wymyśliłaś ponoć od egipskiej bogini szkoda go tracić w tak głupi sposób, no nie ? Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:29 kolejny raz pytam, za co mam przepraszac? u mnie nie ma tak latwo, nie wystarczy powiedziec: przepros a ja juz na kleczkach. nie! pokaz mi za co mam ciebie personalnie przeprosic. od bogini? a gdzies ty to ulyszal co? idz sie doucz.. Odpowiedz Link Zgłoś
mokra_cipa Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:24 Ty naprawde jestes przerostem tresci nad teoria, czas otworzyc oczy, bo mnie tu osobiscie zna tylko jeden gosc, nicka nie przytocze, a zdjecia i tak ci nie przysle mysl ze jestem chlopem.Bede miala lepsza zabawe. Ha ha ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
supergamer Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:26 mmożesz być facetem albo i kobitom zlewam ciebie do kubła z uryną. Odpowiedz Link Zgłoś
mokra_cipa Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:28 O gownobijca zmienia ton na ostrzejszy i wychodzi szydlo z wora. Odkryles sie wydymancu. ha ha ha ha ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
supergamer Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:29 nudna jest to coś podpisane mokrą cipą Odpowiedz Link Zgłoś
mokra_cipa Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:30 Wymiekasz jak papier po podtarciu tylka. Odpowiedz Link Zgłoś
supergamer Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:33 Bla bla gadaj sobie głupio babo, gadaj Odpowiedz Link Zgłoś
mokra_cipa Re: Hipokrytka 27.05.02, 15:36 Twoja elokwencja poszla sie jebac, co? Odpowiedz Link Zgłoś
emperor Re: Emperor 27.05.02, 15:48 jak uwazasz, ale w ten sposob niczego nie osiagniesz, kazdy bedzie robil z toba to co mu sie zywnie podoba, a ty nadal bedziesz bedziesz tkwila w przekonaniu ze jestes silna. kultura czlowieka powinna byc oceniana wedlug jego postawy wobec ciebie, nie wobec innych, kazdy ma taka kulture i szacunek u innych na jaka sobie zasluzyl, zauwaz iz moja kultura jest inna i sie zmienia wobec kazej osoby. saqqara napisał(a): > sadzilam ze sie juz troche znamy. > ja nie znizam sie do poziomu takich ludzi. nie odplacam pieknym za nadobne. nie > > rzucam miesem, kiedy ktos to robi. "ząb za ząb"? nie wyznaje tej zasady. > > Uwazasz ze walczac ta sama bronia bede miala szacunek u innych? bo wyrzuce z > siebie wiekszy stek przeklenstw? nie to swiadczy o moim czlowieczenstwie, o moj > ej > kulturze, o moim wychowaniu. potrafie okielzac swoje emocje, negatywne odruchy, > > pierwotne zachcianki. trace na tym, ale jednoczesnie zyskuje > > dobra, juz sie nie madrze, ale ze bylo to na "moj" temat, to uznalam ze mam do > tego prawo. Odpowiedz Link Zgłoś
supergamer Re: Emperor 27.05.02, 15:51 chłopcze ty chyba po kuturoznastwie jesteś, ciekawa jaka to kultura w trzech czubić jednego? znam ją to kultura buca emperora. dramatyczne kazanie bucu masz takich więcej? Odpowiedz Link Zgłoś
emperor Re: Emperor 27.05.02, 15:57 jesli chcesz moge ci wpelni pokazac ma kulture, w 9 kluczach :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
supergamer Re: Emperor 27.05.02, 15:59 mówię krótko i jasno, Sakkara ma się ukorzyć za to co powiedziała do mnie w piątek, nie chce mi się tu siedzieć, zresztą sami jesteście bezradni jak małe raki w stawie, nie przeciągajmy, jedno słowo i odchodzę i już. jest tylko jedno ale czy was stać na taki gest? Odpowiedz Link Zgłoś
emperor Re: Emperor 27.05.02, 16:04 ją moze tak, mnie na pewno nie! poniewaz nigdy nie zaluje i nie bede zalowal tego co robie! rozumiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
supergamer Re: Emperor 27.05.02, 16:07 jeszcze raz nie chodzi o ciebie tylko o nią, jak chce być na forum to niech szanuje innych a nie wyśmiewa na starcie każdego i najważniejsze info dla Sakarry nie walę chomików związanych taśmą klejącą co ona zasugerowała z radością. Niech przemyśli, bo ja nie odpuszczę. Odpowiedz Link Zgłoś
emperor Re: Emperor 27.05.02, 16:24 pomyslowa to ona jest, nie znam cie, ale gdybym cie znal, pewnie moglbym to potwierdzic i podpisac sie pod tym, wyciag w gore ten watek. a to wszystko cie nie usprawiedliwia do tego abys jej ublizal! mogles to zalatwic spokojniej, w @ i wszystko byloby OK, ale ty wybrales inna droge, lecz nie wlasciwa osobe, wiec lepiej odbij od niej. Odpowiedz Link Zgłoś