Dodaj do ulubionych

Tanio sprzedam...

16.05.05, 14:48
ładne nastoletnie dziewczyny. Pełny wybór: od blondynek po brunetki,
zasadniczo mało używane lub nieużywane ;-)))

Siebie też najchętniej sprzedam, ale dużo drozej bo doświadczenie kosztuje
;-)))

A przede wszystkim... żartuję, coś za poważnie tu ostatnio się zrobiło ;-PPPP
Obserwuj wątek
    • paraglider Re: Tanio sprzedam... 16.05.05, 14:50
      A ile można stracić na tym - że się tak wyrażę - interesie? ;-P
      • meduza4 Re: Tanio sprzedam... 17.05.05, 10:20
        paraglider napisał:

        > A ile można stracić na tym - że się tak wyrażę - interesie? ;-P

        Można stracić cnotę, jeśli jeszcze ktoś ją posiada ;-PPPPP
    • kaya_ja Re: Tanio sprzedam... 16.05.05, 14:51
      nie tylko poważnie ale smutno
      ja też chcę na tydzień być sprzedana z dostawą do domu :)
      • Gość: Don Pedro Re: Tanio sprzedam... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.05, 14:57
        Boszszsz, toż to lupanar jakiś...
    • ech_o Sodoma i Gomora;)) 16.05.05, 15:00
      Wystarczy na chwilę Was z oczu spuścić i juz rozrabiacie:))))))
      • wittkacy Dzisiaj to juz : - Sodomia i Gomoria 16.05.05, 16:39
        idz z duchem czasu i pisz poprawnie, bo Cie wilki zjedza.
        A gajowy, jak to mysliwy, dzis leniwy i strzelac mu sie do wilkow nie chce.
        • ech_o Re: Dzisiaj to juz : - Sodomia i Gomoria 16.05.05, 16:47
          Piszę w miarę poprawnie i z tego nie zrezygnuję na rzecz "ducha czasów", bo
          duchów nie ma:)
          A Gajowy Marucha niech mnie wilkiem nie straszy, bo wilka malutko i chroniony:)
    • harriet_makepeace Re: Tanio sprzedam... 16.05.05, 15:27
      a do czego te dziewczyny się nadają co? umieją chociaż obiad zrobić albo pranie
      ręczne? ;))))
    • nyau Re: Tanio sprzedam... 17.05.05, 10:00
      meduza4 napisała:

      > ładne nastoletnie dziewczyny. Pełny wybór: od blondynek po brunetki,
      > zasadniczo mało używane lub nieużywane ;-)))
      >
      > Siebie też najchętniej sprzedam, ale dużo drozej bo doświadczenie kosztuje
      > ;-)))

      Zamawiam pilnie
      - Meduzę-Gorgonę do mojego pieknego akwarium, do towarzystwa dla neonków,
      gupików i księzniczek z Burundi ( na wszelki wypadek obetnę parzydełka )
      - dwie nastoletnie nimfetki jak leci, do prania i sprzatania
      Wszystko to proszę wysłać niezwłocznie na mój adres. Płatność gotówką, prosze
      nie doliczac Vatu. :)) nyau
      • Gość: Don Pedro Re: Tanio sprzedam... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.05, 10:02
        szczególnie gupiki ucieszą sie z towarzystwa
      • meduza4 Re: Tanio sprzedam... 17.05.05, 10:23
        nyau napisał:


        > Zamawiam pilnie
        > - Meduzę-Gorgonę do mojego pieknego akwarium, do towarzystwa dla neonków,
        > gupików i księzniczek z Burundi ( na wszelki wypadek obetnę parzydełka )

        Oki, chociaż pływam tak sobie. Ale lepsze towarzystwo gupików niż żadne ;-PPP

        > - dwie nastoletnie nimfetki jak leci, do prania i sprzatania

        Znajdą się, tylko nie wiem czy one tym praniem i sprzątaniem zainteresowane.
        Innymi rzeczami to owszem ;-))))

        > Wszystko to proszę wysłać niezwłocznie na mój adres. Płatność gotówką, prosze
        > nie doliczac Vatu. :)) nyau

        Bossszzze, to mnie przecież Urząd Skarbowy żywcem zeżre jak VAT-u nie doliczę.
        Co najwyżej jakąś lewą, zaniżoną fakturkę mogę wystawić ;-PPP
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka