Dodaj do ulubionych

uwaga m_ona - @nadchodzi...

20.08.02, 15:51
i przeprasza za opznienie:)
Obserwuj wątek
    • kusy999 Re: uwaga m_ona - @nadchodzi... 20.08.02, 16:34
      Ko ma 23, tak byle we wojne a teraz peace mamy.
      • Gość: m_ona Re: uwaga m_ona - @nadchodzi... IP: 217.153.4.* 21.08.02, 07:32
        ???

        Czy to aby na pewno mialo byc na tym watku, Kusy?
    • Gość: m_ona Re: uwaga m_ona - @nadchodzi... IP: 217.153.4.* 21.08.02, 07:31
      :)
      Dzieki, w koncu mam troche czasu, wiec nie powinnam sie ociagac
      • kusy999 Re: uwaga m_ona - @nadchodzi... 21.08.02, 15:45
        A ja mysle ze sie ociagasz i to bardzo do spowiedzi pania poprosimy.
        • ja_nek Re: uwaga m_ona - @nadchodzi... 21.08.02, 15:54
          A kto ma spowiadać?
          • apf Re: uwaga m_ona - @nadchodzi... 21.08.02, 16:24
            hehehe, Ja jestem jej spowiednikiem:)
            • Gość: m_ona Re: uwaga m_ona - @nadchodzi... IP: 217.153.4.* 21.08.02, 17:00
              Juz to kiedys mowilam, ale powtorze glosno i wyraznie:
              NIELUBIE JA SIE MNIE WYWOLUJE DO TABLICY!
              :)

              Co tak wszyscy na raz, no przeciez sie nie rozerwe? Dopiero wrocilam z narady,
              biore sie za odpisywanie :)
            • Gość: m_ona Apf IP: 217.153.4.* 21.08.02, 17:23
              apf napisał:

              > hehehe, Ja jestem jej spowiednikiem:)

              Hehehe, chcialbys :)
              Ale nie moglabym Cie narazac na takie obciazenie, ze mnie jest straaaszny
              grzesznik
              • kusy999 Re: Apf 21.08.02, 17:41
                Masz u mnie rozgrzeszenie
                • Gość: m_ona Kusy IP: 217.153.4.* 21.08.02, 18:29
                  Tak w ciemno?
                  • czarna_pantera_102 Re: Kusy 22.08.02, 21:46
                    no to właśnie rozgrzeszenie.
                    • Gość: messja Re: Kusy IP: *.litepiccadilly.com 22.08.02, 21:49
                      czarna_pantera_102 napisał:

                      > no to właśnie rozgrzeszenie.

                      o wrocilam wreszcie na forum?:))))
                      witamy, witamy... pewno bosko opalona?:)
                      • czarna_pantera_102 Re: Kusy 22.08.02, 22:06
                        jak górnik z kopalni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka