messja 20.08.02, 15:51 i przeprasza za opznienie:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kusy999 Re: uwaga m_ona - @nadchodzi... 20.08.02, 16:34 Ko ma 23, tak byle we wojne a teraz peace mamy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m_ona Re: uwaga m_ona - @nadchodzi... IP: 217.153.4.* 21.08.02, 07:32 ??? Czy to aby na pewno mialo byc na tym watku, Kusy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m_ona Re: uwaga m_ona - @nadchodzi... IP: 217.153.4.* 21.08.02, 07:31 :) Dzieki, w koncu mam troche czasu, wiec nie powinnam sie ociagac Odpowiedz Link Zgłoś
kusy999 Re: uwaga m_ona - @nadchodzi... 21.08.02, 15:45 A ja mysle ze sie ociagasz i to bardzo do spowiedzi pania poprosimy. Odpowiedz Link Zgłoś
apf Re: uwaga m_ona - @nadchodzi... 21.08.02, 16:24 hehehe, Ja jestem jej spowiednikiem:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m_ona Re: uwaga m_ona - @nadchodzi... IP: 217.153.4.* 21.08.02, 17:00 Juz to kiedys mowilam, ale powtorze glosno i wyraznie: NIELUBIE JA SIE MNIE WYWOLUJE DO TABLICY! :) Co tak wszyscy na raz, no przeciez sie nie rozerwe? Dopiero wrocilam z narady, biore sie za odpisywanie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m_ona Apf IP: 217.153.4.* 21.08.02, 17:23 apf napisał: > hehehe, Ja jestem jej spowiednikiem:) Hehehe, chcialbys :) Ale nie moglabym Cie narazac na takie obciazenie, ze mnie jest straaaszny grzesznik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: messja Re: Kusy IP: *.litepiccadilly.com 22.08.02, 21:49 czarna_pantera_102 napisał: > no to właśnie rozgrzeszenie. o wrocilam wreszcie na forum?:)))) witamy, witamy... pewno bosko opalona?:) Odpowiedz Link Zgłoś