10.06.06, 22:44
żyjesz jeszcze ?
Obserwuj wątek
    • duszka2 Re: caruzzo 10.06.06, 22:51
      pewnie odpoczywa na łonie rodziny, wszak latem pachnie;-)))
      • Gość: kobietabezserca Re: caruzzo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.06, 11:50
        na lonie rodziny Caruzzo!
        niedziela dla nas,
        dzien wspomnieniem lata
        kolejne tuz tuz :)))))
        Milego dnia zycze WSZYSTKIM!

        • grey_5 Re: caruzzo 11.06.06, 20:11
          podobno na Mundial wyjechał;-D
        • Gość: kosiarka Re: caruzzo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.06, 20:52
          Wydawało mi się że widziałam gojak kosił trawę.
          A może tylko tak mi się wydawało?
          • kobietabezserca Re: caruzzo 11.06.06, 20:53
            kosil trawe - na ktorym boisku ? w dortmundzie moze?
            • grey_5 Re: caruzzo 11.06.06, 20:55
              FIFA wam pokaże.....;DDDDDD
              • Gość: kosiarka Re: caruzzo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.06, 20:57
                Przed domem.
                • grey_5 Re: caruzzo 11.06.06, 21:00
                  moze slonce Cię poraziło.DDDDDDDDD
                • kobietabezserca Re: caruzzo 11.06.06, 21:02
                  A Caruzzo siedzi cicho
                  Mysli sobie:
                  "Nie spi licho,
                  na tym Forum Romantica
                  nawet gdy ktos zniknie
                  to nie znika.
                  Siedze sobie w miejscu pewnym
                  cichym, milym
                  troche rzewnym
                  a na Forum wielkie wrzenie
                  bez Caruzzo jest znuzenie"

                  _
                  dobrze jest - psia krew...
                  • grey_5 Re: caruzzo 11.06.06, 21:03
                    caruzzo napewno będzie dumny z takiego
                    dzieła;DDDDDDDD
                    • kobietabezserca Re: caruzzo 11.06.06, 21:05
                      Caruzzo to jest juz dumny ....
                      • grey_5 Re: caruzzo 11.06.06, 21:08
                        myslisz ze w Niemczech na laptopa?;DDDDDD
                        • kobietabezserca Re: caruzzo 11.06.06, 21:09
                          na topie ...
                          • grey_5 Re: caruzzo 11.06.06, 21:11
                            ech,zycie;DDDDDDDD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka