fankaksiegowego 10.06.06, 22:44 żyjesz jeszcze ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
duszka2 Re: caruzzo 10.06.06, 22:51 pewnie odpoczywa na łonie rodziny, wszak latem pachnie;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kobietabezserca Re: caruzzo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.06, 11:50 na lonie rodziny Caruzzo! niedziela dla nas, dzien wspomnieniem lata kolejne tuz tuz :))))) Milego dnia zycze WSZYSTKIM! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kosiarka Re: caruzzo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.06, 20:52 Wydawało mi się że widziałam gojak kosił trawę. A może tylko tak mi się wydawało? Odpowiedz Link Zgłoś
kobietabezserca Re: caruzzo 11.06.06, 20:53 kosil trawe - na ktorym boisku ? w dortmundzie moze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kosiarka Re: caruzzo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.06, 20:57 Przed domem. Odpowiedz Link Zgłoś
kobietabezserca Re: caruzzo 11.06.06, 21:02 A Caruzzo siedzi cicho Mysli sobie: "Nie spi licho, na tym Forum Romantica nawet gdy ktos zniknie to nie znika. Siedze sobie w miejscu pewnym cichym, milym troche rzewnym a na Forum wielkie wrzenie bez Caruzzo jest znuzenie" _ dobrze jest - psia krew... Odpowiedz Link Zgłoś
grey_5 Re: caruzzo 11.06.06, 21:03 caruzzo napewno będzie dumny z takiego dzieła;DDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś