vazniak
04.06.03, 13:18
Ja mam jej wbrod, ale nie znosze pretensjonalnosci i wiem ze ona oniesmiela.
No wiec udaje bezkasownika , nie jestem osentacyjny co do samochodu itd
i ...nadal na mnie leca dziewczyny.
Kasa czesto nie klasa, a ja mam naturalna klase:-)