04.06.03, 13:18
Ja mam jej wbrod, ale nie znosze pretensjonalnosci i wiem ze ona oniesmiela.
No wiec udaje bezkasownika , nie jestem osentacyjny co do samochodu itd
i ...nadal na mnie leca dziewczyny.

Kasa czesto nie klasa, a ja mam naturalna klase:-)
Obserwuj wątek
    • vazniak Re: kasa? 04.06.03, 13:21
      watek skasowany
      • cal-ineczka Re: kasa? 04.06.03, 22:08
        vazniak napisał:
        > watek skasowany

        To znaczy ze udawales? (Bezkasownika?)
    • Gość: Y Re: kasa? IP: 62.233.175.* 04.06.03, 13:45
      Jestes jeszcze na dodatek nadzwyczaj skromny;-) Faktem jest jednak, ze nie
      wszystko mozna kupic. PZDR.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka