zagubionaaa
12.02.08, 16:33
czuje sie wypalona, przegrana strasznie zagubiona. nie wiem czy to ta pora tak
na nas dziala (jedyna nie jestem) czy to zycie nas tak przytlacza, problemy,
ciagly bieg. czuje pustke, brak przyjazni... straszne to a wszak pelno ludzi,
bliskich.:(