fanka.turystyki
23.02.08, 19:04
Jeszcze przez pół godziny będę udawać że pracuję...
Mam zajęcia ze studentami zaocznymi, ale przyszło tylko kilku studentów, a
przepisy mówią, że jak jest mniej niż pół grupy to niby zajęć nie można
prowadzić i trzeba odrabiać...
A że ani mi we łbie odrabiać cokolwiek w dodatkowym terminie to znalazłam
złoty środek -napisałam na kartce wszystko co miałam do powiedzenia całej
grupie, dałam tym, którzy byli obecni, oświadczyłam, że w takim razie zajęcia
się odbyły... i puściłam ich wcześniej, niech idą z Bogiem...
Tylko ja biedna, litościwa dusza muszę tutaj siedzieć... Nie mogę oddać
klucza od sali przed czasem, bo się wszystko wyda :-(