Dodaj do ulubionych

Kiedys bylam roza dla Twojego serca...

30.10.03, 22:32
...nie,nie,tu nie o zadne problemy sercowe chodzi-tylko jest taka piosenka-
zaczynajaca sie od tych slow-i ona nie moze mi dac spokoju caly dzien... a
nie pamietam reszty tekstu-tylko ten pierwszy wers i dalej "cierniem jestem
dzis".
Raaaaaatujcie-bo zwariuje,jak mi ktos reszty nie przypomni...
znacie??

a tak przy okazji,tez tak macie?jak mnie jakas melodia dopadnie,to koniec-
otoczenie jest skazane na sluchanie moich spiewow ;))

pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • zyczliwa.bardzo Re: Kiedys bylam roza dla Twojego serca... 30.10.03, 22:42
      Snow.white,udalo mi sie znalezc,chyba o ten tekst Ci chodzi? Pozdrawiam:)

      Kayah i Bregovic - "Byłam Różą"

      Kiedyś byłam różą dla twojego serca
      Kiedyś byłam różą twoją
      Cierniem jestem dziś
      Gdy się przyglądasz mi
      Nie kobietą

      Bóg mi daje
      Bóg mi odbiera
      Kiedyś różą byłam
      Lecz nie jestem teraz

      Ref:
      Od czasu do czasu jakbym słyszała nadal
      Jak przechodzisz przez mój próg
      Miły
      Od czasu do czasu choć wiem że nie mam prawa
      Bo nie jestem twoja już

      A na moim dachu gniazdo znów ożyło
      Do domu bociany wróciły
      A ja śniłam znów że jak one tu
      Wrócisz miły

      Bóg mi daje
      Bóg mi odbiera
      Kiedyś różą byłam
      Lecz nie jestem teraz

      Ref:
      Od czasu...
      • snow.white och!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))) 30.10.03, 22:53
        dzieki,dzieki,dzieki!!!!!! :))
        uchronilas mnie przed choroba psychiczna... ;))

        jestem Twoja wirtualna dluzniczka-jak Ty cos zapomnisz kiedys-to ja bede
        pamietala,zeby Ci poszukac tego :))

        pozdrawiam i ide spieeeewac ;)))
        • zyczliwa.bardzo Re: och!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))) 30.10.03, 23:16
          Nie ma za co:) Nie znam tej piosenki,wystarczylo poszukac,podalas przeciez
          slowa:) Dzieki za Twoja oferte pomocy w szukaniu,zwroce sie do Ciebie,jak
          zajdzie potrzeba (moze wiesz... jak zapomniec?;)Rozspiewanej nocy zycze,pa:)
          • snow.white Re: och!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))) 31.10.03, 14:14
            szczerze mowiac,to ja myslalam,ze to jakas bardzo stara piosenka,ja ja
            slyszalam nie w wykonaniu Kayah,tylko przy gitarze,wiesz... :) dlatego nawet
            nie przypuszczalam,ze mozna jej tekst tak latwo znalezc... :) dzieki jeszcze
            raz :)

            jak zapomniec pytasz... no coz,bedzie trudno,bo ja tylko teksty piosenek
            zapominam,reszty niestety nie :( a czasem bym chciala.
            zajac sie czyms-miec tyle zajec,zeby nie myslec o tym,co niepotrzebne... tylko
            to i tak trudno...

            no nic,zycze zapomnienia szybkiego w takim razie-i ide spieeewac ;))))
            no i jakby co-jestem gotowa do splacania wirtualnego dlugu ;))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka