Dodaj do ulubionych

KRETYNI Z CENTRALI !!! OPAMIĘTAJCIE SIE !!!

02.02.08, 20:18
Jestem pracownikiem jednego z CRW i apeluję do idiotów, kretynów i
oszołomów z centrali opamiętajcie się !!! Wyznaczacie terminy, które
są nie realne!!! Liczycie chyba, że jednostki CRW zwariują, ale
terminu dotrzymają ! Obyście się nie przeliczyli !!! W świetle tego,
iż mamy być redukowani, naprawdę nie robi na nas wrażenia kolejne,
idiotyczne pismo z centrali, obwieszczające, że nieprzekraczalny
termin poprawek do sprzedaży 3 wyznaczony jest przez was do 8 lutego
2008 !!!! Jest to całkiem surrealistyczne !!! Tak jak wy !!! A
pomysleliście idioci, że musimy obrobić całą masę ugód z tym
związaną ???!!!!
Nie, wy macie to gdzieć !!! Teren ma wykonać i już !!!! My też was
obecnie mamy gdzieś i zrobimy to najszybciej jak potrafimy - bo się
szanujemy - ale nie na komendę "siad", "łapa", "aport", czy coś w
tym rodzaju !!! Zrobimy to wtedy jak zdążymy !!! Na pohybel wam
idioci !!!
Przepraszam wszystkich porządnych ludzi pracujących w centrali,
których jest chyba - biorąc pod uwagę jej poczynania - zdecdydowana
mniejszość.
Nie dajmy się zwariować !!! Pozdrawiam wszystkich windykatorów z
terenu !!!
Obserwuj wątek
    • zwiazkowiec Re: KRETYNI Z CENTRALI !!! OPAMIĘTAJCIE SIE !!! 02.02.08, 21:26
      No własnie... Oto jest potwierdzenie mojego wątku i mojego twierdzenia
      postawionego tu jakiś czas temu, że w centrali PKO pracują ludzie z zespołem
      Downa, którzy mają upośledzone myślenie i trzeba im powtarzać kilka razy zanim
      cos przyjmą do wiadomości albo sie czegoś nauczą (zaznaczam: dotyczy to nie
      wszystkich pracowników centrali, są tam też ludzie normalni).
      A ja swoje twierdzenie oparłem wtedy na tym, że miałem doświadczenia podobne jak
      post wyżej napisany.
      • benjamin20 Re: KRETYNI Z CENTRALI !!! OPAMIĘTAJCIE SIE !!! 02.02.08, 21:59
        a nie wydaje się Wam, ze coś w tym musi być skoro tak zależy na przygotowaniu
        spraw przez CRW?
        Niektórzy z nas posiadają pewną wiedzę na temat spraw do odsprzedaży za marne
        pieniądze . A dotyczy to grubej kasy. Chodzi tu nie o klientów detalicznych.
        Może kompani losu naciskają, żeby jeszcze za tej kadencji to zakończyć? A w
        takiej wielkiej akcji sprzedaży wierzytelności nie jedno można ukryć.
        Sprzedajemy większość, to i te szczególne też pójdą. Raczka Rączkę myje. 5 lat w
        archiwum i do przemiału.
        • cylon12 Re: KRETYNI Z CENTRALI !!! OPAMIĘTAJCIE SIE !!! 02.02.08, 22:55
          Zawsze w takiej wielkiej akcji, ktoś kolego kręci wałki ! Ale nie o
          to chodzi. Dla jakiej idei fix my mamy się zarabiać po łokcie aby,
          ktoś mógła ewentualnie "zrobić wałek" i potem nas posprzątać ???!!!

Chodzi o to, że jak nas posprzątają ! To niech za to zapłacą !!! To,
          że wałki były kęcone - to wiem na pewno. Sam byłem ich swiadkiem.
          Ale teraz nie chodzi o wałki !!! Chodzi o to czy CRW ostanie się czy
          nie !!!!!!!!!
        • desperatka73 Re: KRETYNI Z CENTRALI !!! OPAMIĘTAJCIE SIE !!! 02.02.08, 22:59
          Zgadza sie PKO to ogromny bank w ktorym nie wszystko jest było
          robione zgodnie z prawem , a tak ogromne zmiany ukrywaja wiele
          nieprawidlowości , błędy w umowach nie podpisane umowy a udzielone
          kredyty , braki decyzji o uruchomieniu itp.jeśli kiljenci zaczna
          sprawdzać swoje dokumetacje kredytowe to jakiś % nie będzie musiał
          ich spłacac takie są błędy , tak takie są fakty szkoda że nikt sie
          tym nie interesuje , A powinien .
          • zwiazkowiec Re: KRETYNI Z CENTRALI !!! OPAMIĘTAJCIE SIE !!! 02.02.08, 23:55
            To teraz na to wpadliście?
            Spójrzcie na daty przekazanych/przekazywanych do windykacji kredytów
            gospodarczych. 3/4 z nich jest udzielone 28-21 marca, 25-30 czerwca, 28030
            września i 28-31 grudnia. Czyli na koniec kwartałów, kiedy wyniki trzeba
            poprawić, podciągnąć oddział żeby dyrektor na premie zarobił. Wtedy na siłę sie
            udziela tam, gdzie by wczesniej sie nie udzieliło. Bardzo czesto wykorzystuje
            się fakt, ze pod koniec roku nie ma np radcy prawnego, który byłby przeciwny.
            Potem jest zgryz - co z tym zrobić, no ale ...To juz sprawa windykacji.
            • uczciwy_pracownik Re: KRETYNI Z CENTRALI !!! OPAMIĘTAJCIE SIE !!! 03.02.08, 11:46
              A ja bym chciał się zapytać co w takim razie robi AUDYT. Bo czepiać się o brak
              parafki to się potrafią ale jakoś takich rzeczy wychwycić nie mogą ???????? A
              wystarczyło by klika oddziałów pod tym katem sprawdzić kogo trzeba za naciąganie
              ukarać potem to rozgłosić newsleterem nowe otwarcie i dało by to do myślenia
              wszystkich zaczynając od centrali kończąc na odziałach . A tak to wszyscy udają,
              że wszystko jest ok. Centrala, że jest taki zysk i że oddziały wyrabiają te
              "cudownie " ustalane plany kredytów no i oddziały, że mają premie za wyrobienie
              planów. A, że potem duża część trafia do windykacji to już całkiem inna sprawa.
              • zwiazkowiec Re: KRETYNI Z CENTRALI !!! OPAMIĘTAJCIE SIE !!! 03.02.08, 14:08
                A kto w tym banku liczy sie z audytem?
                Szaremu pracownikowi tylko audyt przeszkadza.
                Naczelnicy się boją, ale jeśli naczelnik dobrze żyje z dyrektorem, to się jakoś
                wykręcą z wyników audytu. No chyba ze niedociągnięcia są naprawę wielkie. A w
                przypadku udzielania złych kredytów niedociągnięć nie ma, jest jedno
                wytłumaczenie: no cóż-ryzyko kredytowe.
                Zresztą... w audycie pracuje sporo kredytowców którzy takich złych kredytów
                udzielali.
                  • daw_audyt Re: KRETYNI Z CENTRALI !!! OPAMIĘTAJCIE SIE !!! 03.02.08, 20:00
                    I tu kochaniutka przesadziłaś. Jeśli zaczynasz obrażać ludzi to
                    poprzyj to dowodami!!!!!

Jak audyt prosi o papiery to czasami na akta kredytowe czeka się i
                    czeka, bo są np. we "wspomaganiu" w innym Oddziale. I co się dzieje
                    z takimi kwitami? Oczywiście czyści się akta, uzupełnia i dorabia
                    (często bez pomyślunku). To taka dygresja nt. techniki robienia
                    audytu w jajo.

Druga uwaga - jaki zarząd taki audyt. Jakie wytyczne taka ich
                    realizacja.
                    Co do audytów planowanych to nie badający wymyślają tematy, tylko
                    dostają prikaz z "góry" i robimy co nam karzą. Działamy wg planu
                    audytu uchwalonego przez Zarząd tego Banku. W przypadku przekrętów
                    reagujemy natychmiast po otrzymaniu informacji o nich. Niektórzy z
                    Was słyszeli chyba o postepowaniach wyjaśniających!?

I jeszcze jedna sprawa. Jeśli macie informacje I DOWODY!!!! o jakimś
                    przekręcie to macie OBOWIĄZEK zgłosić to zarówno do Audytu jak i
                    do "bezpieczników". Pamiętacie o tym?!!!

A jeśli chodzi o audytorów kredytowców, którzy robili przekręty i
                    udzielali ewidentnie trefnych kredytów to na takie sprawy jest
                    prokurator (zresztą dotyczy to wszystkich pracowników). I trzeba to
                    udowodnić. Ile takich spraw widzieliście??? Anonimowo oszczerstwa
                    łatwo się rzuca.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka