Gość: beta IP: *.aster.pl 01.01.05, 18:59 Pytanie do bywalców tej strony czy wegetarianie (kobiety) walcza z cellulitem?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ajlii Re: Cellulit a wegetarianizm 01.01.05, 20:03 Ja nie mam wogóle (prawie 9 lat vege), choć mam kilka kg za dużo... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
egaheer82 Re: Cellulit a wegetarianizm 02.01.05, 17:36 Ja walczę, ale myslę że to kwestia tabletek antykoncepcyjnych i kompletnego braku ruchu, a nie diety... Kilogramów też mi się zrobiło trochę za dużo, postanowienie noworoczne wymyslone, czas sie wziąć za siebie:) Nie wiem jak walczyć z łakomstwem, bo generalnie wysokokalorycznych potraw raczej nie jadam, ale ilości są powalające:) pozdrawiam egaheer Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiu Re: Cellulit a wegetarianizm IP: 5.2.* / *.chello.pl 02.01.05, 19:29 egaheer82 napisała: > Nie wiem jak walczyć z łakomstwem, bo generalnie wysokokalorycznych potraw > raczej nie jadam Nie opowiadaj. Chleba nie jesz? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
egaheer82 Re: Cellulit a wegetarianizm 03.01.05, 13:35 Gość portalu: misiu napisał(a): > Nie opowiadaj. Chleba nie jesz? :-) No jem... ale zawsze mialam wstret do tluszczu, nigdy w domu nie jem majonezu- wylacznie w gosciach, z zoltym serem i tego typu rzeczami tez sie staram nie przesadzac - ale ostatnio tyje jak glupia:( BMI niby mam w normie, ale trzeba zaczac sie ruszac:) Chyba zaczne pozyczac psy od sasiadow...:) pozdrawiam egaheer Odpowiedz Link Zgłoś
splenda Re: Cellulit a wegetarianizm 08.01.05, 21:33 mialas madra mame i sama teraz musialas popsuc. Odpowiedz Link Zgłoś
kraxa nie pozyczaj psów-wez jakiegos ze schroniska 19.01.05, 16:17 One bardzo licza na to, ze je ktos przygarnie. Ja zawsze mialam ogromny cellulit mimo, ze specjalnej nadwagi nie mam.Kupe kasy wyf=dawalam na kosmetyki, a potem sie okazalo, ze to tez swinstwo. od 6 miesiecy jestem wege dopiero, ale juz widze zmiany. Skóera sie wygladzila, nie mam juz takich poduch, a srodki antycellulitowe odstawilam. Teraz uzywam tylko naturalnych olejków do ciala, zeby skóra byla elastyczna. Aha no i zaadoptowalam haszczaka ze schroniska, to musze sie teraz ruszzac, no nie? Odpowiedz Link Zgłoś
hekate_mw Re: Cellulit a wegetarianizm 02.01.05, 19:28 Jestem wegetarianką od 6-ściu lat z krótkimi przerwami i nie mam cellulitu,ale nie wiem czy to wynik wegetarianizmu czy stosowania kremów antycellulitowych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slawek Re: Cellulit a wegetarianizm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 23:31 andzia13 napisała: > Nie mam cellulitu. > wszystko w swoim czasie ;) Slawek Odpowiedz Link Zgłoś
andzia13 Re: Cellulit a wegetarianizm 05.01.05, 22:34 Gość portalu: slawek napisał(a): > wszystko w swoim czasie ;) A co, jasnowidz jesteś? Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: Cellulit a wegetarianizm 09.01.05, 10:29 cellulit nie ma nic wspólnego z wegetarianizmem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rebeka Re: Cellulit a wegetarianizm IP: *.sownet.gliwice.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 13:57 Wlasnie mialam pisac...zgadzam sie zupelnie z przedmowczynia. To ze ktos jest wegetarianinem nie ma wplywu na cellulit. Wege dla niektorych to po prostu odrzucenie miesa i pochodnych a nie zdrowe odzywianie. Ja jestem wege od 10 lat a cellulit mam, pewnie z zamilowania do slodyczy i pasienia mnie w dziecinstwie, moze do tego jeszcze dochodza geny. Od pol roku codziennie cwicze ok godziny i widze,ze skorka sie zmniejsza, zreszta na umiesnionym ciele cellulit nie rzuca sie tak w oczy jak na galaretowatym cielsku. Mysle ze jeszcze troche popracuje nad soba i bede w 100% zadowolona. A ze slodyczy nie zamierzam rezygnowac, bo jestem hedonistka :) Pozdrawiam i zycze zadowolenia z siebie jakkolwiek wygladacie! Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: Cellulit a wegetarianizm 11.01.05, 20:12 ja tez mam cellulit, a mięso rzadko wcinam. Mam i tyle, bo pracuję siedząco, mało uprawiam sportu, bo mam ponoć taka skłonność... Odpowiedz Link Zgłoś
balbinia Re: Cellulit a wegetarianizm 11.01.05, 21:29 Nie mam, a kremow antycellulitisowych i wogole kremow do twarzy, na dzien zcy noc, nie uzywam. Ale wiele innych dolegliwosci jakie mecza moje rowiesnice/rowiesnikow jest mi znanych tylko z opowiadan. Czego to kwestia, nei wiem. Przeprowadz badania empiryczne a noz widelec sie dowiesz ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
flagra Re: Cellulit a wegetarianizm 15.01.05, 22:00 pewnie od 13 lat nie jem mięsa i mam to paskudztwo niestety Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuzia Re: Cellulit a wegetarianizm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.05, 04:03 Jak bylam wegetarianka to mialam aw dodatku byłam 10kg grubsza. Teraz jestem prawie optymalna schudlam a przy okazji celulitus gdzieś sie podział --mam prawie 50 lat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sermina Re: Cellulit a wegetarianizm IP: *.kwadratowa.waw.pl / 213.17.162.* 16.01.05, 16:58 nie. a mam juz swoje lata. Odpowiedz Link Zgłoś