ulala100
27.03.06, 21:35
jestem totalnie zielona w te klocki kupiłam kiełkownice ,ziarna i co dalej?
prosze doświadczonych hodowców o poradę czy ziarna trzeba wcześniej namoczyć?
jak te bestie nawadniac ? kiedy mozna już je konsumować ? jak długo mozna je
przechowywać, czy przy złym postepowaniu groza im jakies zarazy? .Proszę o
wszelkie porady ?