wojbus
24.06.03, 20:42
Jedząc same rośliny można żyć w zdrowiu.
Jedząc rośliny i nabiał też, chociaż już jest większe ryzyko chorób
związanych z pożywieniem.
Jedząc rośliny, nabiał i mięso można żyć w zdrowiu , ale tu już jest
nieporównywalnie większe ryzyko chorób związanych z pożywieniem.
Jedząc prawie samo mięso człowiek wykitowuje maksymalnie przeżywszy 30-parę
lat.(eskimosi zanim dotarły do nich owoce i warzywa oraz suplementy)
Jedząc samo mięso.....jak jest taki człowiek i żyje to dajcie znać.