napoj.chmielowy 18.12.06, 14:43 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=72&w=54142191&a=54144337&wv.x=2 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arek5001 Re: To mi się spodobało 18.12.06, 19:45 Ale co on takiego zrobił że go ścigają? I za co? Odpowiedz Link
tomek854 Re: To mi się spodobało 18.12.06, 20:08 Nielegalnie swiadczyl uslugi przewozowe - nie spelniajac ani warunkow zdrowotnych do przewozu osob, ani dodatkowych badan technicznych pojazdu, ani nie placac podatkow. Odpowiedz Link
sztuk6mistrz Re: To mi się spodobało 19.12.06, 14:03 Droga Policjo oświadczam, że od kilkudziesięciu lat świadcze usługi erotyczne kobietom, w tym kilku notorycznie, pobieram za to wynagrodzenie w naturze. Proszę o łaswkawe spojrzenie na mnie, iż nie jestem istotą z kamienia i nie potrafię asertywnie spojrzeć na składane mi zamówienia. Odpowiedz Link
anu_anu Re: To mi się spodobało 19.12.06, 14:16 Ale te... no... warunki zdrowotne posiadasz? Bo tam chodziło o brak takowych Odpowiedz Link
sztuk6mistrz Re: To mi się spodobało 19.12.06, 15:09 anu_anu napisała: > Ale te... no... warunki zdrowotne posiadasz? Bo tam chodziło o brak takowych Czasami symuluję, że mnie boli głowa. Odpowiedz Link
napoj.chmielowy Spodobało mi się dokładnie to 19.12.06, 14:21 (Jako opis systemu, w którym żyjemy) "Nic mnie nie dziwi w tym idiotycznym systemie w którym żyję. Studenta ściga policja, policję ściga ABW, policję i ABW ściga CBŚ a policję,ABW i CBŚ ściga CBA. CBA ściga komisja sejmowa opozycji. A na Komisję sejmową opozycji szuka haków policja, która w międzyczasie ściga studenta. I wszystko działa jak trzeba. Czasami jest duże kuku jak student okazuje się synem wysokiego i wpływowego ..........." Odpowiedz Link