Dodaj do ulubionych

To mi się spodobało

18.12.06, 14:43
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=72&w=54142191&a=54144337&wv.x=2
Obserwuj wątek
    • arek5001 Re: To mi się spodobało 18.12.06, 19:45
      Ale co on takiego zrobił że go ścigają? I za co?
      • tomek854 Re: To mi się spodobało 18.12.06, 20:08
        Nielegalnie swiadczyl uslugi przewozowe - nie spelniajac ani warunkow
        zdrowotnych do przewozu osob, ani dodatkowych badan technicznych pojazdu, ani
        nie placac podatkow.
    • sztuk6mistrz Re: To mi się spodobało 19.12.06, 14:03
      Droga Policjo oświadczam, że od kilkudziesięciu lat świadcze usługi erotyczne
      kobietom, w tym kilku notorycznie, pobieram za to wynagrodzenie w naturze.
      Proszę o łaswkawe spojrzenie na mnie, iż nie jestem istotą z kamienia i nie
      potrafię asertywnie spojrzeć na składane mi zamówienia.
      • anu_anu Re: To mi się spodobało 19.12.06, 14:16
        Ale te... no... warunki zdrowotne posiadasz? Bo tam chodziło o brak takowych smile
        • sztuk6mistrz Re: To mi się spodobało 19.12.06, 15:09
          anu_anu napisała:

          > Ale te... no... warunki zdrowotne posiadasz? Bo tam chodziło o brak takowych smile

          Czasami symuluję, że mnie boli głowa.
    • napoj.chmielowy Spodobało mi się dokładnie to 19.12.06, 14:21
      (Jako opis systemu, w którym żyjemy)

      "Nic mnie nie dziwi w tym idiotycznym systemie w którym żyję.
      Studenta ściga policja, policję ściga ABW, policję i ABW ściga CBŚ a policję,ABW
      i CBŚ ściga CBA. CBA ściga komisja sejmowa opozycji. A na Komisję sejmową
      opozycji szuka haków policja, która w międzyczasie ściga studenta. I wszystko
      działa jak trzeba. Czasami jest duże kuku jak student okazuje się synem
      wysokiego i wpływowego ..........."

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka