sibeliuss 23.01.07, 22:00 Olaliście temat. Jedyne co Was interesuje to budynek tej śmiesznej gminy. Zauważacie coś poza polityką? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
patrzacy.z.boku Re: Wypadek 703 23.01.07, 22:10 wypadkow jest ostatnio sporo...na skoczni,na skrzyzowaniu w raszynie,703...wszystkie przykre... --- *zdaza sie tez czasem wypadek,ze sibeliuss napisze... Odpowiedz Link
jolka_g Re: Wypadek 703 23.01.07, 22:22 w niedziele po południu na zjeździe z Al.Krakowskiej w Al.Hrabską doszło do kolejnego bardzo groźnego wypadku z ofiarą śmiertelną przyczyna brak sygnalizacji świetlnej o którą mieszkańcy proszą od kilku lat.wypadki na tym zjeździe są " codziennością" a tak nie dużo potrzeba,żeby mieszkańcy skęcali bezpiecznie. Odpowiedz Link
patrzacy.z.boku Re: Wypadek 703 23.01.07, 22:26 jolka...stosuj zasade ograniczonego zaufania...w kazdej sytuacji... Odpowiedz Link
raszyn_krzys Re: Wypadek 703 23.01.07, 22:38 Światła uliczne na al. Krakowskiej, to chyba za wysoko jak na naszych Radnych. To nie jest też droga powiatowa, ale podlegająca pod www.gddkia.gov.pl, chociaż pewnie jakiś radny mógłby wystosować zapytanie do wójta i zaproponować podjęcie uchwały w sprawie "konsultacji społecznych" w końcu światła na Puchały (zakręt w drugą stronę) nie postawiły się tam same, prawda? Aha: światła uliczne w godzinach nocnych na ogół nie działają, i wtedy dopiero włączyć się do ruchu z Puchał w stronę W-wy jest trudno! Odpowiedz Link
jolka_g Re: Wypadek 703 23.01.07, 22:48 jeden wójt próbował ale szef ZKDiA powiedział nie bo nie Odpowiedz Link
raszyn_krzys Re: Wypadek 703 23.01.07, 22:55 Hu, coś popularne te odpowiedzi ostantio. Jak Piotruś dyrektorom i inwestorom, tak dyrektor Piotrusiowi... Odpowiedz Link
jolka_g Re: Wypadek 703 23.01.07, 22:58 dyr.Dąbrowski właśnie tak powiedział pan wójt nie umie się z nami porozumieć więc my tez nie musimy sie z nim porozumiewać. Fakt Iwicki wtedy o tą sygnalizacje próbował walczyc, ale jak widac skutek ten też był mizerny Odpowiedz Link
raszyn_krzys Re: Wypadek 703 23.01.07, 23:03 Ja nie wiem, czy Wójt i Gmina może się dołożyć do świateł, ale wydaje mie się że na coś takiego to nawet Rada by mu dołożyła pieniędzy z innych paragrafów. No, ale fakt, na nagrody i kolorowy Kurierek by nie było. I podwieszany sufit, tam też coś świeci. I na prawników też by nie było, podobno miał armię złożoną z 4 osób! A ja myślałem że z tymi 130 pracownikami to jakieś plotki i wolne żarty! Odpowiedz Link
jolka_g Re: Wypadek 703 23.01.07, 23:05 prawników miał 5 /jeden od wojewody na u.z/ktoś musiał opiniowac sesje do uwalenia Odpowiedz Link
jolka_g Re: Wypadek 703 23.01.07, 23:06 sufity podwieszane fakt a dziurawy dach lejący na karton gips też fakt Odpowiedz Link
raszyn_krzys Re: Wypadek 703 23.01.07, 23:19 byłem osobiście niedawno w Urzędzie! Po prostu super, ktoś wchodzi i widzi ksero w akwarium, biurzo podawcze, piękne grube szkło, ładne biurka hoho, to szkło musiało kosztować majątek, podwieszany sufit, wchodzę jakieś drobiazgi załatwić i widzę: stare biurko, brudna wykładzina, obdrapane ściany które chyba nigdy koło "Cekolu" nie stały, miejscami zacieki. Okna też kiepskie. O windzie w środku zapomnij, a podjazd to taka pokazówka bo kto miałby potem wnosić osobę na wózku na piętro? Z zewnątrz widać że na budynku farba się odrywa. No i ON, Piotr, Gospodarz stulecia: "Malować Chodniki!, Iluminację na ulicę wieszać!" Odpowiedz Link
patrzacy.z.boku Re: Wypadek 703 24.01.07, 13:02 ale to chyba po prostu taki styl... --- *na zewnatrz pieknie odziany,a w srodku...lepiej nie mowic... Odpowiedz Link
raszyn_krzys Re: Wypadek 703 23.01.07, 23:13 A co z tymi nagraniami co podobno być miały. Znów usłyszałem że podobno ktoś nagrywał na sesji materiały ale i tutaj następuje brak logicznego rozumowania: skoro nagrał, to kurcze zrobiłaby jedna z drugą (Sekretarka? Stażystka? Sekretarz? ) jakieś mp3 i wystawiła na serwer bip. Hm, chyba aż sobie wysmaruje maila do ludzi z tego BIPu ratusz@raszyn.pl chyba tutaj należy pisać... Odpowiedz Link
jolka_g Re: Wypadek 703 23.01.07, 23:23 nagrania na taśmach magnetogonowych chuba są w Radzie .A nagrania Video to robiła jakaś firma na "obce" zlecenia,przeciez Wójt nie mógłby pokazać jak lekceważy radnych i mieszkańców Odpowiedz Link
sonia77771 Re: Wypadek 703 24.01.07, 08:16 czekałam na ten autobus w strone Wawy w Jankach i miałam nim jechać na egzamin ale na szczęscie wyjątkowo postanowiłam jechać 706!!! Odpowiedz Link
patrzacy.z.boku Re: Wypadek 703 24.01.07, 19:10 to z jednej strony dobrze,a z drugiej nie dobrze... Odpowiedz Link