waleska10 19.09.08, 21:00 W dniu 19.09.2008r. w Bytomiu zaginął seter szkocki- samiec. Jest to duże czarne, podpalane zwierzę - łagodne. Ktokolwiek go widział proszony jest o kontakt na numery 607 944 916, 603 370 747. Na znalazcę czeka Nagroda. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj