27.04.11, 00:38
Pijany ochroniarz chodzi o godzinie 0:40 w nocy i spisuje num rejestracyjne samochodów kolejna tania ochrona ???????????
Obserwuj wątek
    • jac3k27 Re: ochrona 27.04.11, 07:26
      Jaki masz dowód na to że był pijany? Skoro widziałeś, że był pijany, to co z tym zrobiłeś? Zadzwoniłeś po policję lub do kogoś kto jest za nich odpowiedzialny?
      • necia27 Re: ochrona 27.04.11, 08:25

Dokładnie najlepiej napisać na forum i sprawa sama się załatwi.Jeśli widziałeś pijanego ochroniarza dzwoń do jego przełożonego.
        • aikradz Re: ochrona 04.05.11, 20:13
          Właśnie wczoraj o godzinie 21,15 próbowałem dodzwonić się do ich koordynatora, no i WIELKA LIPA !!!! Nikt nie odezwał się do dzisiaj.
          Co nowi to "lepsi".

necia27 napisała:

>
          > Dokładnie najlepiej napisać na forum i sprawa sama się załatwi.Jeśli widziałeś
          > pijanego ochroniarza dzwoń do jego przełożonego.

• necia27 Re: ochrona 04.05.11, 20:22

W każdej ochronie są w większosci zatrudnieni ludzie z grupą inwalidzką, niestety takie są fakty.Jedynie na interwencje przyjmowani są młodsi i "wyglądający".Ale żadne nie będzie biegał za kimś z giwerą aby obronić moje auto czy mnie.Taka gorzka prawda sad
      • lewaszki Re: ochrona 27.04.11, 10:04
        Albo już mu ochrona podpadła bo zwróciła uwagę, że parkuje w złym miejscu smile

A tak swoją drogą nowa ochrona ma bardzo ambitne plany i mam cichą nadzieję, że je zrealizują. Wreszcie skończyłby się problem z zajmowaniem miejsc i parkowaniem gdzie popadnie.
        • lyssy123 Re: ochrona 27.04.11, 11:20
          Tak się zastanawiam jak ma działać ten nowy system wjazdu na osiedle. No bo jeśli wjazd na osiedle będzie realizowany poprzez otwieranie bramy przez ochroniarza po pokazaniu przepustki z numerem rejestracyjnym, to to jest jakaś lipa. A może założą szlabany z systemem kontroli wjazdu/wyjazdu?
          A tak na marginesie: chodnik przy bloku 67 jest już chyba wystarczajaco niezachęcajaco upstrzony plamami z oleju cieknącego ze starych sztrucli - ja chyba jednak wolę obsrane przez psy trawniki smile
            • fantasticpaczek Re: ochrona 04.05.11, 16:12
              A co nowego wymyśli nowa ochrona? Już zarzekają się, że nie będą wpuszczac na osiedlę samochodów na karteczkę. Trzeba pilota odebrac z administracji. Jeden kłopot ochronie odchodzi-otwieranie szlabanu.
                • qucyk Re: ochrona 04.05.11, 19:51
                  chyba to nie pomysł ochrony. Zresztą pomysł TEJ ochrony jest poroniony. Akcja:
                  kolega dzwoni (chce w ochronie pracować) pod numer z gabloty naszej i mówi że chce do pracy w ochronie. A koleś do niego: a jaką ma Pan grupę inwalidzką?. No ręce mi opadły. Ochraniają nas sami inwalidzi. Widziałem że ledwo chodzą, ale nie sądziłem że to inwalidzi. Ja pitolę, toż to nawet nie zdąży uciec do budki przed napastnikiem smile Gratuluję pomysłu naszemu zarządcy. Następny poroniony pomysł tej kobiety. Ciekawe co jeszcze wymyśli. Na razie zakłady obstawiamy z czym głupim znowu wyskoczy.
                  • lyssy123 Re: ochrona 04.05.11, 22:08
                    Niech no sobie przypomnę - ile płacimy "ochronie"? 20kzł miesięcznie? W każdym razie coś koło tego... Jak sobie popatrzę, to teraz mamy na osiedlu 3-4 kuśtykających dziadków, z których jeden słuzy do otwierania bramy, a pozostali do "przytykania" czujnika... Czyli za niemalże absolutny brak jakiejkolwiek ochrony(!) właściciel firmy (nazwy nie pamiętam) dostaje od nas 20kzł (lub coś koło tego - w każdym razie niemało), a jego koszty to góra 10kzł (a realnie pewnie coś koło 6-7kzł). Więc ja się znów zapytam (może zarządca przestanie udawać, ze nie czyta tego forum): czy nie może sam (w imieniu wspólnoty) zatrudnić na etat jakiegoś ciecia (choć pewnie przynajmniej dwóch) do otwierania szlabanu i płacić mu (im) za to 3-4kzł miesięcznie? Po co ta szopka z krążącymi kulawymi dziadkami udającymi "ochronę" kosztującymi niemałe pieniądze (mnie kosztują rocznie kilka pełnych baków drogiej Pb)?
                    Aha, czy ktoś wie kiedy będziemy mieli obiecany monitoring i kiedy wdrożony będzie nowy system kontroli wjazdu (miał działać od 1.05)? O programie do "podglądu" stanu finansów nie wspomnę...
                    • rypioze Re: ochrona 06.05.11, 09:31
                      Zmieniamy ochronę jak rękawiczki.Wkrótce zabraknie firm.Najpierw trzeba ustalić czego oczekujemy od ochroniarzy?Trzeba też przestrzegania przepisów przez mieszkańców a nie czucia się paniskami.Nikt nie zatrudni za 5 zł/godz komandosów,to sobie lyssy123 wybij z głowy.Byłem świadkiem nocnej interwencji obecnego ochroniarza w stosunku do wyższego o głowę,pijanego osobnika z plecakiem.To był jeden z tych jak piszesz "kuśtykających dziadków."Zatrudnić dwóch cieci na bramie"będzie taniej.Ja i myślę,że większość,sprowadzała się na osiedle strzeżone i liczyła się z kosztami z tym związanymi.Nie słyszałem żeby okradziono jakieś mieszkanie,samochód,wózek czy rower.Na początku tego forum pisałem,że część właścicieli kupionych na kredyt mieszkań z czasem z różnych przyczyn będzie miała kłopoty finansowe.Wyśmiano mnie.Teraz nie możemy być pod presją tych ludzi aby z osiedla chronionego zrobić otwarte.Jest za czysto i spokojnie?
                      • qucyk Re: ochrona 06.05.11, 09:49
                        ups... a jednak skradziono samochód. Okradziono kilka samochodów z CB, i zawalili rower.
                        Coś widzę nie w temacie jesteś smile
                        • rypioze Re: ochrona 06.05.11, 16:02
                          Biję się w chude piersi,rzeczywiście kiedyś wyprowadzili przez wyciętą siatkę samochód.Te CB to nie chcę nikogo posądzać...Co do "jarzenia" to rzeczywiście nie wiem jak ma wyglądać ochrona z dwoma dozorcami?Może rozebrać ogrodzenie,cegłę i sztachety sprzedać,będzie łatwiejszy wjazd i parę złotych.Przyklasną parkujący na osiedlu po cztery samochody.A najlepiej zrezygnować z zarządu puścić wszystko na żywioł,wolno nam bo to wszystko nasze.Już bardzo dużo sensownych (i których było stać)osób wyprowadziło się mamy doprowadzić do tego,że zostaną sami niepłacący i krzykacze?Pozdrowienia.
                      • lyssy123 Re: ochrona 06.05.11, 10:49
                        Nie zajarzyłeś tego co napisałem. A napisałem mniej wiecej tyle, że obecna "ochrona" (zwracam uwagę na cudzysłów) to w istocie dziadki, którzy co najwyżej otwieraja bramkę i odbijają czujkę. Więc moze zamiast płacić "ochronie" 20.000zł za "ochronę" może lepiej zatrudnić dozorców którzy będą robić to samo za 1/3 tego, co płacimy dziś. Albo zatrudnijmy prawdziwą(!) ochronę za konkretne pieniądze. Bo jak narazie to mamy ochrono-dozorców...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka