Gość: jaszczomp Zdecydowanie Hutchison !!! Tylko on jest w stanie IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 14.04.05, 20:23 rozbić monopol naszych operatorów, którzy sie dogadali i tworzą działania pozorne. Dlatego zarabiają krocie a ceny najwyższe w Europie.A już zupełnie śmieszne i obłudne są te tzw. "nowe marki" jak : Heya, czy Sami Swoi. Wciskają ludziom ciemnote, że niby niezależni operatorzy. Odpowiedz Link Zgłoś
eccenemo Re: Komórki z Azji 14.04.05, 22:32 Obojętne czy z Azji czy z Afryki. Mogą być Eskimosi, ważne żeby było TANIEJ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: na zimno Analitycy nie wiedzieli,a tu juz w lutym 2005... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.04.05, 12:24 www.3gnewsroom.com/3g_news/feb_05/news_5587.shtml Odpowiedz Link Zgłoś