skeler 17.03.04, 23:17 kiedys byla mowa o budowie platformy na mase (jest juz nawet troche czesci na to ;) a tutaj mozna zobaczyc zdjecia czegos podobnego: www.digave.com/couch/band.htm Link Zgłoś Obserwuj wątek
olecky Re: platforma na mase 18.03.04, 10:40 no dobra - a kto to bedzie ciagnal? bo Raffi to nawet ze zwykla przyczepka nie wyrabia, chyba przez to ciagle imprezowanie ;-) Link Zgłoś
slaash Re: platforma na mase 24.03.04, 22:29 zafundujemy naszym herosom tj czajnikowi i raffiemu tandemik i bendom chlopaki ciognac :) tylko zeby im wtedy trasy pod gorke nie wybrali :)) Link Zgłoś
roweroraffi Re: platforma na mase 25.03.04, 11:48 czajnik74 napisał: > biuty :) dzieki za troskę, może być... tez uważam, że z górki jest OK... najwyżej Ci jadący przed nami będą sie martwić jak Skelerowi dotacji nie starczy na hamulce :-))). Póki co trzeba najpierw projekt zrobić i wysłac o dofinansowanie a wtedy się zobaczy co i jak. Pomysł mi się podoba, ale jak mają na platformie jechac ze 3-4 osoby, to albo tempo i górki musza być niewielkie, albo tandemy ze dwa a nie jeden, bo sorry, ale 4 osoby* 70kg srednio+ platforma pewnie z 50kg+rower+2*70kg osoby ciągnące to robi się spora masa prawie 500kg a tego dwie osoby nie pociągną ani łatwo ani szybko... a pod tamke nie podjada wcale :-))). Link Zgłoś
roweroraffi Re: platforma na mase 25.03.04, 11:44 olecky napisał: > no dobra - a kto to bedzie ciagnal? bo Raffi to nawet ze zwykla przyczepka nie > wyrabia, chyba przez to ciagle imprezowanie ;-) Moze nie przez imprezowanie tylko przez to, że jak biore te przyczepke to kazdy do niej wrzuca co popadnie... Skeler sakwę, ktos inny flagi, których nie rozdano na przejazd... prócz tego jedzie sklepik Masowy, sprzet grający, moje klamoty, oraz jeszcze sporo innych rzeczy w tym flagi na 3 metrowych tyczkach, któe stawiają opór niesamowity na wietrze... razem pewnie ze mna i rowerem ze 150kg bedzie i podjazd pod skarpe wiślaną 20km/h to rzeczywiście kłopot. Z czasem bedzie lepiej - w końcu trenuje z cegłami :-))). Link Zgłoś
olecky Re: platforma na mase 25.03.04, 12:15 roweroraffi napisała: > Moze nie przez imprezowanie [...] "wstalem po 10 i stwierdzilem ze na 8 do szkoly nie ide :-)" Link Zgłoś
roweroraffi Re: platforma na mase 25.03.04, 19:44 olecky napisał: > roweroraffi napisała: > > > Moze nie przez imprezowanie [...] > > "wstalem po 10 i stwierdzilem ze na 8 do szkoly nie ide :-)" Drogi Olo co przchodzisz na spotkania z winem do siedziby :-))))... otóż jeżeli długie spanie uważasz za imprezę to mamy się naprawdę czym martwić :-)))). Zwłaszcza, ze Masa już jutro a po Masie kino, piwko itp :-))). > Link Zgłoś
roweroraffi Re: platforma na mase 25.03.04, 19:48 slaash napisał: > może sie na ołowiane bloki zrzucimy :) Hehehe... dzieki ale nawet cegly jutro zostawiam... przyczepka+sprzet Masy+graty, ktore zawsze mi wrzucacie do wiezienia mi w zupelnosci wystarczaja jako balast. Natomiast od poniedzialku chyba bede jezdzil z 65 ceglami, bo 4 nie męczą od kiedy oponki mam semislicki :-) Link Zgłoś