Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    platforma na mase

    17.03.04, 23:17
    kiedys byla mowa o budowie platformy na mase (jest juz nawet troche czesci na
    to ;)
    a tutaj mozna zobaczyc zdjecia czegos podobnego:
    www.digave.com/couch/band.htm
    Obserwuj wątek
      • olecky Re: platforma na mase 18.03.04, 10:40
        no dobra - a kto to bedzie ciagnal? bo Raffi to nawet ze zwykla przyczepka nie
        wyrabia, chyba przez to ciagle imprezowanie ;-)
        • slaash Re: platforma na mase 24.03.04, 22:29
          zafundujemy naszym herosom tj czajnikowi i raffiemu tandemik i bendom chlopaki
          ciognac :) tylko zeby im wtedy trasy pod gorke nie wybrali :))
          • mefju Re: platforma na mase 25.03.04, 00:21
            z górki też lepiej nie.
            • czajnik74 Re: platforma na mase 25.03.04, 08:23
              biuty :) dzieki za troskę, może być...
              • roweroraffi Re: platforma na mase 25.03.04, 11:48
                czajnik74 napisał:

                > biuty :) dzieki za troskę, może być...

                tez uważam, że z górki jest OK... najwyżej Ci jadący przed nami będą sie
                martwić jak Skelerowi dotacji nie starczy na hamulce :-))). Póki co trzeba
                najpierw projekt zrobić i wysłac o dofinansowanie a wtedy się zobaczy co i jak.
                Pomysł mi się podoba, ale jak mają na platformie jechac ze 3-4 osoby, to albo
                tempo i górki musza być niewielkie, albo tandemy ze dwa a nie jeden, bo sorry,
                ale 4 osoby* 70kg srednio+ platforma pewnie z 50kg+rower+2*70kg osoby ciągnące
                to robi się spora masa prawie 500kg a tego dwie osoby nie pociągną ani łatwo
                ani szybko... a pod tamke nie podjada wcale :-))).
        • roweroraffi Re: platforma na mase 25.03.04, 11:44
          olecky napisał:

          > no dobra - a kto to bedzie ciagnal? bo Raffi to nawet ze zwykla przyczepka
          nie
          > wyrabia, chyba przez to ciagle imprezowanie ;-)

          Moze nie przez imprezowanie tylko przez to, że jak biore te przyczepke to kazdy
          do niej wrzuca co popadnie... Skeler sakwę, ktos inny flagi, których nie
          rozdano na przejazd... prócz tego jedzie sklepik Masowy, sprzet grający, moje
          klamoty, oraz jeszcze sporo innych rzeczy w tym flagi na 3 metrowych tyczkach,
          któe stawiają opór niesamowity na wietrze... razem pewnie ze mna i rowerem ze
          150kg bedzie i podjazd pod skarpe wiślaną 20km/h to rzeczywiście kłopot. Z
          czasem bedzie lepiej - w końcu trenuje z cegłami :-))).
          • olecky Re: platforma na mase 25.03.04, 12:15
            roweroraffi napisała:

            > Moze nie przez imprezowanie [...]

            "wstalem po 10 i stwierdzilem ze na 8 do szkoly nie ide :-)"
            • roweroraffi Re: platforma na mase 25.03.04, 19:44
              olecky napisał:

              > roweroraffi napisała:
              >
              > > Moze nie przez imprezowanie [...]
              >
              > "wstalem po 10 i stwierdzilem ze na 8 do szkoly nie ide :-)"

              Drogi Olo co przchodzisz na spotkania z winem do siedziby :-))))... otóż jeżeli
              długie spanie uważasz za imprezę to mamy się naprawdę czym martwić :-)))).
              Zwłaszcza, ze Masa już jutro a po Masie kino, piwko itp :-))).
              >
          • slaash Re: platforma na mase 25.03.04, 18:20
            może sie na ołowiane bloki zrzucimy :)
            • roweroraffi Re: platforma na mase 25.03.04, 19:48
              slaash napisał:

              > może sie na ołowiane bloki zrzucimy :)

              Hehehe... dzieki ale nawet cegly jutro zostawiam... przyczepka+sprzet
              Masy+graty, ktore zawsze mi wrzucacie do wiezienia mi w zupelnosci wystarczaja
              jako balast. Natomiast od poniedzialku chyba bede jezdzil z 65 ceglami, bo 4
              nie męczą od kiedy oponki mam semislicki :-)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka