Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

trasa piątkowej masy

23.06.04, 22:32
    Hej,
    Czy znacie już trasę piątkowej masy? Chcę dołaczyć w trakcie.
    Dzięki i pozdrawiam,
    Ewa
    Obserwuj wątek
      • trawers01 Re: trasa piątkowej masy 23.06.04, 22:55
        Pl.Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Rondo de Gaulle'a, Al.
        Jerozolimskie (do Dw. Centralnego), Al. Jerozolimskie, Marszałkowska, Pl.
        Konstytucji, Piękna, Al. Ujazdowskie, Pl. Trzech Krzyży, Nowy Świat, Al.
        Jerozolimskie, Wybrzeże Kościuszkowskie, Grodzka, Al. Solidarności, Al. Jana
        Pawła II, Ks. J. Popiełuszki, Potocka, A. Mickiewicza, Gen. Wł. Andersa,
        Nowolipki, Smocza, Nowolipie, Żelazna, Grzybowska, Al. Jana Pawła II,
        Świętokrzyska, Marszałkowska, Al. Jerozolimskie, Krucza, Żurawia, Pl. Trzech
        Krzyży, Wiejska, Piękna, Krucza, Al. Jerozolimskie, Nowy Świat, Krakowskie
        Przedmieście, Senatorska, Podwale, Pl. Zamkowy.
        • roweroraffi Re: trasa piątkowej masy 24.06.04, 08:15
          trawers01 napisał:

> Pl.Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Rondo de Gaulle'a, Al.
          > Jerozolimskie (do Dw. Centralnego), Al. Jerozolimskie, Marszałkowska, Pl.
          > Konstytucji, Piękna, Al. Ujazdowskie, Pl. Trzech Krzyży, Nowy Świat, Al.
          > Jerozolimskie, Wybrzeże Kościuszkowskie, Grodzka, Al. Solidarności, Al. Jana
          > Pawła II, Ks. J. Popiełuszki, Potocka, A. Mickiewicza, Gen. Wł. Andersa,
          > Nowolipki, Smocza, Nowolipie, Żelazna, Grzybowska, Al. Jana Pawła II,
          > Świętokrzyska, Marszałkowska, Al. Jerozolimskie, Krucza, Żurawia, Pl. Trzech
          > Krzyży, Wiejska, Piękna, Krucza, Al. Jerozolimskie, Nowy Świat, Krakowskie
          > Przedmieście, Senatorska, Podwale, Pl. Zamkowy.

I Czajnik został wykolegowany z podawania trasy :-). Ale przynajmniej widać, że
          mamy w drużynie nowe, ciekawe twarze a nie tylko starych krzykaczy jak ja ;-)
          • trawers01 Re: trasa piątkowej masy 24.06.04, 09:04
            Biję się w piersi, odszczekuję (hau! hau! hau! – a właściwie odgwizduję, żeby
            Czajnik zrozumiał...) i unieważniam wszystko co napisałem na temat jakiejś
            trasy. Ew. gdyby zechciał łaskawie autoryzować... Naprawdę nie chciałem, młody
            jestem i niedoświadczony, nie miałem zamiaru pozbawiać go tego zasłużonego
            przywileju (jak nic przebiją mi teraz obie dętki przed Masą w piątek... W razie
            czego zabierzesz mnie Raffi na przyczepkę? Jak ty mogłeś w radiowozie, to może
            ja też mógłbym awaryjnie w przyczepce?...)
            B.
            • czajnik74 Re: trasa piątkowej masy jest autoryzacja:)haha 24.06.04, 09:26
              trawers01 napisał:

> Biję się w piersi, odszczekuję (hau! hau! hau! – a właściwie odgwizduję,
              > żeby
              > Czajnik zrozumiał...)

rozumiem - żaden problem. czekalismy do dziś z publikacją trasy - tak
              ustalilismy. nic się nie stało. zawsze tylko trawersie drogi, publikuj trasę w
              oddzielnym wątku. do tego nie zapominam o forach - mokotów, śródmieście,
              rowerzysci - gdzie również publikować warto/ i to robię - jak bym kiedyś nie
              mógł to na zaś już wiesz!/.

i unieważniam wszystko co napisałem na temat jakiejś
              > trasy. Ew. gdyby zechciał łaskawie autoryzować... Naprawdę nie chciałem,
              młody
              > jestem i niedoświadczony, nie miałem zamiaru pozbawiać go tego zasłużonego
              > przywileju (jak nic przebiją mi teraz obie dętki przed Masą w piątek... W
              razie
              >
              > czego zabierzesz mnie Raffi na przyczepkę? Jak ty mogłeś w radiowozie, to
              może
              > ja też mógłbym awaryjnie w przyczepce?...)
              > B.

nikt nas nie ma monopolu na nazwę masy jak powiedział olo. i o to chodzi. nikt
              nie jest do stołka przyspawany. to my jednak jako jednostki tworzymy oblicze
              MASY i sumiennie dalej wypełniajmy dalej swą `misję` a bedzie coraz lepiej (nie
              wspomnę o nieocenionym drukarzu :)/.

pozdrawiam trawersie...( a nie wszystko co `piszemy ma pokrycie w faktach`/

czajnik
            • roweroraffi Re: trasa piątkowej masy 24.06.04, 15:42
              No nie wiem... za taką wpadkę, to chyba przyczepka się nie należy ;-))). A tak
              bardziej serio, to lepiej miej dętki sprawne, bo ja mam w przyczepce uloty i
              sprzęt grający co już swoje wazy (pewnie z 30kg)... dorzucając jeszcze Ciebie
              raczej nie zmieścimy się w 60kg łądowności maksymalnej ;-)
      • ewek76 Re: trasa piątkowej masy 24.06.04, 22:55
        O! Burza w szklance wody...
        A może koledzy podacie do siebie jakiś namiar komórkowy, to będzie mi łatwiej
        trafić do masy ?
        He he, ciekawe, czy to bądź co bądź bardziej prowokacyjne pytanie wywoła równie
        gorącą wymianę zdań :)
        Pozdrawiam,
        Ewa
        • olecky Re: trasa piątkowej masy 25.06.04, 07:44
          ewek76 napisała:

> A może koledzy podacie do siebie jakiś namiar komórkowy, to będzie mi łatwiej
          > trafić do masy ?

masz raczej nikle szanse na dodzwonienie sie do kogokolwiek podczas samego
          przejazdu - a juz w szczegolnosci osob, ktore beda w tym przejezdzie bardziej
          aktywnie uczestniczyc.
        • roweroraffi Tel na trase. 25.06.04, 08:46
          Mozesz sprobowac do mnie na 608325136, ale nie gwarantuje, ze z 2x 40W za
          plecami Cie uslysze i bede mial mozliwosc rozmowy. Jednak jezeli sie uda, to
          bede wiedzial napewno gdzie jestesmy i dokad zmierzamy ;-)
          Natomiast na SMSy i sygnalki nie odpowiadam bo nie mam kasy, wiec nawet sie nie
          wysilaj ;-)
          • czajnik74 Re: Tel na trase. 25.06.04, 10:55
            o widze kolega sie ujawnia - a jka ewcia to łysi ze środmieścia? coś ty taki
            ufny, podaj jeszcze adres swój i sprawa jasna.
            a po mostem siekierkowskim zostaw swoje nammiary również - rozumiesz?

kiedyś cię skroją rafi

czajnik
            • roweroraffi Re: Tel na trase. 26.06.04, 13:43
              czajnik74 napisał:

> o widze kolega sie ujawnia - a jka ewcia to łysi ze środmieścia? coś ty taki
              > ufny, podaj jeszcze adres swój i sprawa jasna.

To nie ja będę płacił po 1zł/min na gadanie ze mną, więc mi wszystko jedno kto
              dzwoni i po co. Mogą być i Łysi...pokrzyczą sobie, pogadają, zapłącą a ja
              zawsze mogę się przecież rozłączyć. Z resztą póki co zadzwoniły do mnie tylko
              dwie kulturalne osoby z prośbą o podanie miejsca, do którego zmierzamy, bo chcą
              się dołączyć w trakcie Masy. Słowem - panikujesz Czajniku.

> kiedyś cię skroją rafi

Z takim założeniem to nawet z domu wychodzić nie powinieneś Czajniku. Ludziom
              trzeba ufać, bo tylko niewielka część to buraki.. ta małą część właśnie chce
              wpływać na życie i sukces jest wtedy, gdy NIE ZWRACA SIĘ NA NIĄ UWAGI... nie
              boi się! Żadni łysi, czy nie łysi nie zmienią mnie i mojego zachowania
              telefonem do mnie, więc nie boję się podać numeru. Jak chcą popłacić za rozmowy
              to niech płacą... bzdur wcale nie muszę słuchać :-)
      • ewek76 Re: trasa piątkowej masy 25.06.04, 22:35
        Drogi Czajniku!
        Bardzo sobie wypraszam, wcale nie jestem łysym bejsbolem, tylko uosabiającą
        spokój masowiczką !
        I bardzo dziękuję Ci Rafi za telefon, bo dzięki temu od razu odnalazłam masę.
        Przepraszm tylko, że się jak cham i prostak nie przedstawiłam ;)
        Pozdrawiam serdecznie,
        Ewa
        • roweroraffi Re: trasa piątkowej masy 26.06.04, 13:46
          ewek76 napisała:

> Drogi Czajniku!
          > Bardzo sobie wypraszam, wcale nie jestem łysym bejsbolem, tylko uosabiającą
          > spokój masowiczką !

Też nie rozumiem co za przeżycia miał Czajnik ostatnio,że z założenia każda
          nowa osoba dla Niego jest zagrożeniem. Dziwne podejście jak na kogoś, kto styka
          się z ludźmi w liczbie hurtowej :-)

> I bardzo dziękuję Ci Rafi za telefon, bo dzięki temu od razu odnalazłam masę.

Nie ma sprawy, za miesiąc też możesz dzwonić - masz ładny głos ;-))))

> Przepraszm tylko, że się jak cham i prostak nie przedstawiłam ;)

Nadrobiłaś więc nie ma sprawy. Z resztą w nicku jest imię ;-)

P.s. Jak ktoś ma sprawę do Czajnika to proszę o doklejanie do wiadomości 'Nie
          jestem Łysym', by chłopak stracha nie miał. Hahaha...
          • trawers01 Re: trasa piątkowej masy 26.06.04, 14:51
            roweroraffi napisała:

> Też nie rozumiem co za przeżycia miał Czajnik ostatnio,że z założenia każda
            > nowa osoba dla Niego jest zagrożeniem. Dziwne podejście jak na kogoś, kto
            styka się z ludźmi w liczbie hurtowej :-)
            >
            > P.s. Jak ktoś ma sprawę do Czajnika to proszę o doklejanie do wiadomości 'Nie
            > jestem Łysym', by chłopak stracha nie miał. Hahaha...

R a f f i . . .
            Widzę, że po Skelerze przyszła kolej na walenie po Czajniku? Miesiąc Czajnika
            (w kalendarzu Masy). Zostaw go w spokoju; chłopak jest młody, niedoświadczony,
            zahukany, wstydliwy, zakompleksiony a w dodatku spadła na niego kara boska w
            postaci skurczu! Więcej miłosierdzia. (Uważaj, bo możesz być następny :-)
            Pozdro
            B.
            P.S.: Dzięki za dzięki, ale i tak nic by z tego nie wyszło, gdyby nie firma
            spedycyjna RAFFISPEED, która nieustannie dowoziła nowe miliony ulotek na czas :-
            ). Może byś tak skontaktował się z kolem, który ofiarowywał pomoc w sprawie
            zmontowania nagłośnienia? Chyba nie będziesz straszył gości z zagranicy tymi
            plastikowymi grającymi kanistrami...
            • roweroraffi Re: trasa piątkowej masy 27.06.04, 10:07
              trawers01 napisał:

> Widzę, że po Skelerze przyszła kolej na walenie po Czajniku? Miesiąc Czajnika
              > (w kalendarzu Masy).

Myślę, że nie. Zobaczysz, że dalej będzie Skeler, bo już na placu zamkowym
              podczas zakończenia niektórzy mieli Skelerowi za złe, że nie dał im niszczyć
              niczego i w konsekwencji podtrzymać czerwcową tradycję z Prewencją w tle (za co
              oczywiście brawa poparcia).

> Zostaw go w spokoju; chłopak jest młody, niedoświadczony,
              > zahukany, wstydliwy, zakompleksiony a w dodatku spadła na niego kara boska w
              > postaci skurczu!

Heh... chyba raczej zbyt doświadczony, że ludziom nie ufa z założenia ;-). A co
              do skurczu to przykre... następnym razem: rozgrzewka przed wyjazdem na rower,
              dieta bogatsza w magnez oraz rozciąganie mięśni (stretching) po jeździe i nie
              będzie kłopotu :-).

> Więcej miłosierdzia. (Uważaj, bo możesz być następny :-)

Oby nie, bo to niezbyt przyjemne - kiedyś miałem parę razy i to niezbyt miłe.
              Niemniej staram się dbać, by skurczó nie było i póki co jest OK.

> P.S.: Dzięki za dzięki, ale i tak nic by z tego nie wyszło, gdyby nie firma
              > spedycyjna RAFFISPEED, która nieustannie dowoziła nowe miliony ulotek na
              czas :
              > -
              > ).

Niestety sporo jest do poprawy. Ulotki z przyczepki są mało dostępne i prawie
              nikt z rozdających nie umiał Ich wyjąć podczas jazdy (Tylko Cez i Paszczak
              umięli a i to nie bez kłopotów). Następnym razem pudło chyba wezmę na bagażnik
              i sam będę wydawał, albo przynajmniej ułożę je wyżej i do pudła lepszy dostęp
              zrobię, to będzie można próbować.

> Może byś tak skontaktował się z kolem, który ofiarowywał pomoc w sprawie
              > zmontowania nagłośnienia? Chyba nie będziesz straszył gości z zagranicy tymi
              > plastikowymi grającymi kanistrami...

Hehe... w końcu mam nieco wolnego czasu i pewnie będę mógł bardziej poważnie i
              z zaangażowaniem się tym zająć.
          • ewek76 Re: trasa piątkowej masy 26.06.04, 18:32
            O! Bardzo dziękuję za ten głos i w ogóle (zwłaszcza, że to moje narzędzie
            pracy... ;). Nie śmiałam proponować, ale rzeczywiście za miesiąc chętnie
            zadzwonię, bo znów będę mogła dołączyć dopiero o siódmej ...:(((
            A tak z ciekawości: czy Mężczyzna z Bochnem Chleba to ty właśnie??
            Pozdrawiam,
            Ewa

• roweroraffi Przyjechał na Masę człowiek z chlebem ;-) 27.06.04, 10:10
              ewek76 napisała:

> O! Bardzo dziękuję za ten głos i w ogóle (zwłaszcza, że to moje narzędzie
              > pracy... ;). Nie śmiałam proponować, ale rzeczywiście za miesiąc chętnie
              > zadzwonię, bo znów będę mogła dołączyć dopiero o siódmej ...:(((

Nie ma sprawy... tym razem postaram się dokładniej zagłębić się w trasę Masy by
              móc podać konkretnie jakimi ulicami pojedziemy zamiast tylko kierunku jazdy ;-)

> A tak z ciekawości: czy Mężczyzna z Bochnem Chleba to ty właśnie??

Owszem, choć nie myślałem, że fakt jedzenia chleba na Masie aż tak się
              uwidoczni. Wygłodniałęm od tego ciągania przyczepki i telefonów ;-), a chleb
              choć mało bogaty w minerały itp to całkiem nieźle zapycha, więc kolega paszczak
              dostarczył mi pożywienie :-)
                    • trawers01 Re: Przyjechał na Masę człowiek z chlebem ;-) 28.06.04, 18:59
                      ewek76 napisała:

> Drogi Trawersie, gorąco protestuję przeciwko tak śmiałej nadinterpretacji
                      > mojego niewinnego wyznania!!! I .. iiii ... iii... oświadczam w takim razie,
                      że się już wypisuję z tego wątku ...!
                      > Pozdrawiam,
                      > Ewa

... teraz rozwinie się korespondencja na privie...
                      Eeeeee, nie przejmuj się; to tylko takie żarciki (niewinne), zresztą nie mogę
                      zadzierać z Raffim, bo mogę go znowu spotkać na ulicy i jeszcze mnie porysuje...
                      Również pozdrawiam, droga Ewo :-)
                      Bogdan
                      • roweroraffi Re: Przyjechał na Masę człowiek z chlebem ;-) 28.06.04, 20:39
                        trawers01 napisał:

> ewek76 napisała:
                        >
                        > > Drogi Trawersie, gorąco protestuję przeciwko tak śmiałej nadinterpretacji
                        > > mojego niewinnego wyznania!!! I .. iiii ... iii... oświadczam w takim razi
                        > e,
                        > że się już wypisuję z tego wątku ...!

I drogi Trawersie wystraszyłeś nam miłą Masowiczkę... jak tak będziesz
                        wszystkie mną straszył, to będziesz miał Masę z samych facetów, a to chyba nie
                        to o co nam chodzi... przeproś ładnie ;-)))

> ... teraz rozwinie się korespondencja na privie...

Ech ta młodzieńcza wyobraźnia Trawersa ;-)))) Wiosna idzie. Lol!

> Eeeeee, nie przejmuj się; to tylko takie żarciki (niewinne), zresztą nie mogę
                        > zadzierać z Raffim, bo mogę go znowu spotkać na ulicy i jeszcze mnie
                        porysuje..
                        > .

Nom, a z przyczepką bywam niebezpieczny jak wiesz... wiec w tajemnicy powiem,
                        że jutro może wezmę przyczepkę na remont drugiego koła a więc pewnie znów będę
                        szalał po Jagiellońskiej i nie tylko :-)))

> Również pozdrawiam, droga Ewo :-)
                        > Bogdan

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka