clicknart
08.05.02, 14:46
czy tylna przerzutka deore DX (wiem stara jak świat, ale działa rewelacyjnie)
może współpracować ze współczesnymi kasetami i łańcuchami? jak się ma zgodność
DX z poszczególnymi grupami? Kiedyś jeździłem na STX z tylnym DX i nie było
problemów. Chyba podstawowym może być to że współczesne kasety mają 9 zębatek?