Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Jaki rower w granicach 800-900zł?

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.05, 20:12
    Witam, dopiero co rozpoczynam moja przygode z bardziej profesjonalna jazda
    niz do tej pory. Teraz jest tyle firm rowerowych i kazdy chwali inną, a ja
    sie porostu na tym nie znam. Co polecilibyscie mi za jakies 800-900 moze
    1000zl?
    Obserwuj wątek
      • hildaa Re: Jaki rower w granicach 800-900zł? 10.06.05, 18:29
        wlasnie, to samo pytanie....;)
        • aniapakero Re: Jaki rower w granicach 800-900zł? 10.06.05, 18:53
          Pooglądajcie forum...takich pytan są tysiące. Ja polecam unibika, bo sama go
          posiadam. Za ta kase odradzam markety. Najlepiej pójść do sklepu i pogadać ze
          sprzedawcą!
      • Gość: Lasten Re: Jaki rower w granicach 800-900zł? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.05, 00:13
        Wheeler
        www.wheeler.pl/mtb_wl600zx.html
        • radnydzielnicy Re: Jaki rower w granicach 800-900zł? 11.06.05, 20:29
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=372&w=24790637
      • Gość: zet Re: Jaki rower w granicach 800-900zł? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.06.05, 14:54
        stare bmw mozna za tyle dostac. ba! nawet czarne bedzie.
        • Gość: Kamil Re: Jaki rower w granicach 800-900zł? IP: *.delta.com.pl 12.06.05, 16:06
          A co myslicie o tym rowerze:
          www.velo.com.pl/www_rowery2004/25_horizonsx2004.htm
          albo o tym:
          www.kross.pl/pl/itemx2005.php?id=61
      • Gość: a Re: Jaki rower w granicach 800-900zł? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.05, 20:47
        nowa Merida Kalahari 500 SX rok '05 z Allegro
        jak dobrze poszukasz to masz za 469 zł
        w sklepie 799 zł
        • Gość: natka Re: Jaki rower w granicach 800-900zł? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 09:50
          Ja dostałam co prawda rower w prezencie od mojego lubego, ale wiem, że
          kosztował ok. 800 zł. (dokładnie nie pamiętam), bo razem go oglądaliśmy. Jest
          to rower firmy Giant i był to model z zeszłego sezonu, dlatego przeceniony.
          Polecam zakup takiego roweru - zeszłosezonowego. Naprawdę można dostać coś w
          miarę taniego i dobrego. Mój rowerek jest super, służy mi już drugi sezon
          bezawaryjnie. A podobne modele, ale z następnej kolekcji, kosztowały już ok.
          1600 zł.
      • Gość: izunia Author impulse IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 17:03
        Jako pierwszy sama mialam ten
        www.rower.com.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=6_9_19&products_id=56&zenid=d78aab23f73e92b17f
        serdecznie polecam :)
        Przyzwoita cena i dobra jazda gwarantowana :)
        Milych i bezpiecznych szalenstw zycze
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka