bycku 17.02.07, 16:41 Nie bardzo wiem jak mierzy się ramę... Czy po tym ( src="fotoforum.gazeta.pl/photo/6/fi/wi/deaw/ffJSP6MKjb9mb8si7B.jpg" alt="rama" title="rama" /></a>)jesetście w stanie powiedzieć mi, czy ile ma cali? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: bycku skopałem link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.07, 16:42 tu: fotoforum.gazeta.pl/3,0,501944,2,1.html Link Zgłoś
Gość: :] Re: skopałem link IP: 62.29.142.* 17.02.07, 21:42 tu masz kalkulator do liczenia ram 80.55.236.82/~nsct/?co=framesize Link Zgłoś
Gość: Slav4 Rozmiar ramy IP: *.zicom.pl 17.02.07, 22:26 Rozmiar ramy to długość rury podsiodłowej. Czyli u Ciebie - ta strzałka 38 cm. Musisz ją tylko podciągnąć "w górę", czyli nie do mocowania dampera, tylko do miejsca gdzie zetknie się z rurą górną. Innymi słowami - do miejsca w którym wchodzi w ramę sztyca od siodła od (już mierząc super dokładnie) środka suportu, czyli osi na której kręcą się korby. Tak się przyjęło że w góralach podaje się to w calach; w szosówkach w cm. Link Zgłoś