Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Skąd jesteśmy...

      • Gość: TTR Re: Skąd jesteśmy... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.06.07, 08:52
        Sanok pozdrawia rowerową Polske
      • Gość: ms Re: Skąd jesteśmy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 12:32
        Burzyn, 18km na południe od Tarnowa.
        • jano0244 Re: Skąd jesteśmy... 14.06.07, 12:55
          Mazury to raj dla rowerzystów - jestem z Mrągowa
          • Gość: dwakolkafan Re: Skąd jesteśmy..z Wawy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 13:33
      • joanna_nn2 Re: Skąd jesteśmy... 14.06.07, 15:03
        Poznań wita :)
      • bugbuddy Re: Kraków 15.06.07, 00:07

        • djo4 Prawie Łódź 15.06.07, 11:18
          a dokładnie z pod Zgierza - Rosanów.
      • impulsywna_kobieta Re: Skąd jesteśmy... 16.06.07, 22:27
        Zielona Góra;))
        • Gość: beldin Re: Skąd jesteśmy... IP: *.adsl.inetia.pl 17.06.07, 20:04
          Brzeg-niestety Opolskie
      • Gość: VINNER Re: Skąd jesteśmy... IP: *.wroclaw.mm.pl 18.06.07, 14:51
        53\39 Wrocław
        • Gość: jantor Re: Skąd jesteśmy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.07, 15:21
          Pozdrawiam z Torunia
      • martika19873 Re: Skąd jesteśmy... 19.06.07, 17:51
        Opole :)
        • sledzik4 Re: Skąd jesteśmy... 04.09.07, 20:33
          Wrocław pozdrawia. :)
          • Gość: Dobiasz Re: Skąd jesteśmy... IP: *.dip.t-dialin.net 04.09.07, 21:14
            Berlin pozdrawia Breslau ;-)

            A bakcylem cyklozy zaraziłem się mieszkając w Krakowie, więc z tej okazji
            krakauerów też pozdrawiam :-)
            • Gość: jackk3 Re: Skąd jesteśmy... IP: *.ptr.terago.ca 04.09.07, 21:24
              Za moich dawnych czasow 'krakauer' to nie bylo mile okreslenie...
              • Gość: Dobiasz Re: Skąd jesteśmy... IP: *.static.qsc.de 05.09.07, 08:30
                Więc dobrze, że się zmieniło. Davidowi Krakauerowi mogłoby być przykro, a to
                fajny muzyk.
                • Gość: jackk3 Re: Skąd jesteśmy... IP: *.ptr.terago.ca 05.09.07, 16:38
                  Nie rozumiem co ma wspolnego nazwisko muzyka (nawet niezlego) tutaj?
                  Jesli nie lapiesz to zapytaj sie starszych mieszkancow Krakowa jakie
                  znaczenia ma okreslenie 'Krakauer'.
                  • dobiasz Re: Skąd jesteśmy... 06.09.07, 11:07
                    Gość portalu: jackk3 napisał(a):

                    > Nie rozumiem co ma wspolnego nazwisko muzyka (nawet niezlego) tutaj?

                    To samo, co dywagacje n/t znaczenia słowa "krakauer".

                    > Jesli nie lapiesz to zapytaj sie starszych mieszkancow Krakowa jakie
                    > znaczenia ma okreslenie 'Krakauer'.

                    Nie bywam już w Krakowie, więc pytam Ciebie.

                    W czym problem? W tym, że niemieckie/austriackie? Że paru Żydów (całkiem
                    sławnych) tak miało na nazwisko?
                    • Gość: jackk3 Re: Skąd jesteśmy... IP: *.ptr.terago.ca 06.09.07, 18:31
                      Dokladnie to ze 'niemieckie'. Szczegolnie czesto uzywane (czy raczej
                      naduzywane) przez warszawiakow. Ciekawe ze Krakow byl przez dlugi
                      czas rzeczywiscie 'proniemiecki' i ciagnie sie to za nami przez
                      setki lat.
                      • Gość: dobiasz Re: Skąd jesteśmy... IP: *.dip.t-dialin.net 06.09.07, 19:54
                        No to sorry, ale jeśli niemieckość lub proniemieckość jest dla niego obraźliwa,
                        to już jego problem.
                        • Gość: jackk3 Re: Skąd jesteśmy... IP: *.ptr.terago.ca 06.09.07, 19:58
                          To prawda. Wlasciwie nie wiem czemu w ogole glos zabralem. Chociaz z
                          Krakowa z dziada, pradziada to juz tam nie mieszkam i prawde mowiac
                          ani mi to ziebi....
                          Pzdr
      • Gość: AborygenMiejscowy Po prostu Elbląg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.07, 21:26
        Tu się urodziłem i tu będę walczył z tumaństwem o trasy rowerowe.
      • maksior5 Re: Skąd jesteśmy... 05.09.07, 15:39
        Krotoszyn -> Wielkopolska
      • Gość: Jogger Rowery to zabawa dla grubasów i leni. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.07, 20:13
        Jak patrzę na tych wszystkich rowerzystów licznie posuwających po
        chodnikach naszych miast to śmiać mi się chce: Wielkie brzuchy,
        cienkie nóżki, baby z wielkimi dupami i wystającymi boczkami i
        pedałują dostojnie i powolutku na tych swoich meridach i dżantach -
        byleby się tylko nie zmęczyć za bardzo, ha, ha, ha... Leniuchy,
        oszukujecie samych siebie wmawiając sobie, że "uprawiacie sport" - a
        gó..!! to wam nic nie daje, jak jesteście ociężali i opaśli tak
        pozostaniecie.
        • nakole Kij ma dwa konce i.. 07.09.07, 23:10
          ..to samo można powiedzieć o joggerach.
          Najważniejsze jednak chyba jest to, że ludzie biegają, jeżdżą na
          rowerach, rolkach, pływają. Jesli linia twego ciała jest doskonała,
          to się ciesz i nie wyśmiewaj z innych. Otłuszczenie też i Ciebie
          może dopaść czego jednak nie życzę.
          Ps.: i pomyśl też, że jesli jesteś patykowaty to i Ty swoim wyglądem
          mozesz podobne sobie dziecinne umysły smieszyć...
          • dobiasz Re: Kij ma dwa konce i.. 08.09.07, 00:25
            Przy okazji kolega jogger uwywnętrznił dość typową polską kliszę: "rower =
            uprawianie sportu", wynikającą w prostej linii z kompleksu pt. "rowerem to można
            na wsi do gieesu po zakupy jeździć, człowiek 'bogaty' jeździ samochodem",
            podczas gdy rower to także, najzwyczajniej na świecie, świetny środek
            komunikacji miejskiej. I chwała wszystkim grubasom, którzy mają tyle
            samozaparcia, że wsiadają na rower. A zakompleksionym prowokatorom - na pohybel
            i hak w smak :-P
            • Gość: agnieszka_lll Re: Kij ma dwa konce i.. IP: *.spray.net.pl 09.09.07, 17:19
              "rower to także, najzwyczajniej na świecie, świetny środek
              komunikacji miejskiej" - zgoda :) ale jogger pisze o tych, co niby
              dla sportu jeżdźą (pamalutku i dostojnie) ... i wydaje im sie, ze
              spalają kalorie ...
              nie spalają więcej energii niz podczas spaceru...a spacerujac
              uruchomili by wiecej mięsni i nie przeciązali by kolan i kręgosłupa.
              • dobiasz Re: Kij ma dwa konce i.. 09.09.07, 21:13
                Gość portalu: agnieszka_lll napisał(a):

                > "rower to także, najzwyczajniej na świecie, świetny środek
                > komunikacji miejskiej" - zgoda :) ale jogger pisze o tych, co niby
                > dla sportu jeżdźą (pamalutku i dostojnie) ... i wydaje im sie, ze
                > spalają kalorie ...

                A to ja się nie znam. Nie widuję takich.
      • Gość: tetetka5 Re: Skąd jesteśmy... IP: *.lodz.dialog.net.pl 07.09.07, 21:24
        z Łodzi

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka