Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    [tech] przeróbka starego roweru

    15.07.08, 20:46
    kumpela z pracy zapytała mnie dziś czy nie wiem, gdzie w mieście stołecznym
    można nieco przerobić stary rower - po krótce idzie o to, że ma stara ramę,
    która chce uterenowić. jako, że nie wiem który z serwisów warszawskich bawi
    się w takie odpicowywanie bajków pytam o to szanownych forumowiczów.

    pozdrawiam,
    g.
    Obserwuj wątek
      • stanleyst Re: [tech] przeróbka starego roweru 16.07.08, 11:06
        Witaj, co do serwisów to nie wiem, który będzie chciał się tego podjąć.
        Natomiast znam prywatną osobę. Zapytam czy będzie miał czas.

        Podaj swojej koleżance mój e-mail i niech napisze, to spokojnie się z nią skontaktujemy.

        e-mail: stanleyst @ op . pl (bez spacji oczywiście).

        Pozdrawiam serdecznie.
        • kultowy_grzech Re: [tech] przeróbka starego roweru 16.07.08, 12:58
          oki. dzięki - adres zapisałem i przekazałem dalej.

          g.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka