kaza12 03.06.08, 20:46 Potrzebuje program do pisania ,aby korygowal błędy w tekście.Skąd moge taki program ściągnąć??.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
efedra Re: Program do pisania z edytorem tekstu ???? 04.06.08, 17:40 kaza12 napisał: > Potrzebuje program do pisania ,aby korygowal błędy w tekście.Skąd > moge taki program ściągnąć??.Pozdrawiam Rzeczywiście potrzebujesz. Tylko nie program, ale programu. Albo potrzebny Ci jest program. Odpowiedz Link Zgłoś
jacklosi Re: Program do pisania z edytorem tekstu ???? 05.06.08, 12:40 Najlepiej taki program kupić, niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
jhbsk Re: Program do pisania z edytorem tekstu ???? 05.06.08, 14:02 Edytory mają wbudowane słowniki. Odpowiedz Link Zgłoś