Dodaj do ulubionych

Program do pisania z edytorem tekstu ????

03.06.08, 20:46
Potrzebuje program do pisania ,aby korygowal błędy w tekście.Skąd
moge taki program ściągnąć??.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • efedra Re: Program do pisania z edytorem tekstu ???? 04.06.08, 17:40
      kaza12 napisał:

      > Potrzebuje program do pisania ,aby korygowal błędy w tekście.Skąd
      > moge taki program ściągnąć??.Pozdrawiam

      Rzeczywiście potrzebujesz. Tylko nie program, ale programu.
      Albo potrzebny Ci jest program.

      • jacklosi Re: Program do pisania z edytorem tekstu ???? 05.06.08, 12:40
        Najlepiej taki program kupić, niestety.
    • jhbsk Re: Program do pisania z edytorem tekstu ???? 05.06.08, 14:02
      Edytory mają wbudowane słowniki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka