arpikej 25.12.13, 14:08 BARDZO WESOLYCH SWIAT ZYCZE WSZYSTKIM WAM MATKOM POLKOM W UK. POZDRAWIAM SERDECZNIE. I wish everybody a good and peaceful Christmas! Merry Christmas from all of us Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
robak.rawback Re: BARDZO WESOLYCH SWIAT 26.12.13, 20:12 tak nawzajem ;b arpikej napisał(a): > BARDZO WESOLYCH SWIAT ZYCZE WSZYSTKIM WAM MATKOM POLKOM W UK. > POZDRAWIAM SERDECZNIE. > > I wish everybody a good and peaceful Christmas! > > Merry Christmas from all of us Odpowiedz Link