katarzynka-z
06.05.06, 14:18
Wlasnie wyszlam z czata ,klikalam z gosciem ktory mi napiasal ze skoro mi
malo kaski to czemu siedze w domu i nie ide do pracy bo przeciez duzo mam
daje sobie tak rade a ja narzekam i mysle ze ma racje.Mam teraz dola ze
jestem do niczego i nie potrafie wziasc sie za zycie powaznie