Dodaj do ulubionych

praca biurowa

21.09.06, 14:53
czy ktos z Was pracuje w biurze? jak tak to jak wam sie tam pracuje?
bo mi okropnie, nuda ze nie wiem! Ludzie tu sa w ogole bez poczucia humoru i
strasznie dziwni, nietowarzyscy i falszywi.
Obserwuj wątek
    • basiak6 Re: praca biurowa 21.09.06, 19:36
      Pojecie praca biurowa dla mnie nic nie oznacza, mozna pracowac przy biurku jako
      sekretarka, jako data entry clark, jako equity analyst, accountant, czy dyrektor
      banku inwestycyjnego:) Kazda praca jest inna.
      Czy chodzi ci ogolnie o atmosfere w biurach? To w jakiejs czesci zalezy od nas
      samych, u mnie jest normalnie, raz dobrze, raz gorzej. Poczucia humoru nikomu
      nie brakuje;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka