mona819 21.09.06, 14:53 czy ktos z Was pracuje w biurze? jak tak to jak wam sie tam pracuje? bo mi okropnie, nuda ze nie wiem! Ludzie tu sa w ogole bez poczucia humoru i strasznie dziwni, nietowarzyscy i falszywi. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
basiak6 Re: praca biurowa 21.09.06, 19:36 Pojecie praca biurowa dla mnie nic nie oznacza, mozna pracowac przy biurku jako sekretarka, jako data entry clark, jako equity analyst, accountant, czy dyrektor banku inwestycyjnego:) Kazda praca jest inna. Czy chodzi ci ogolnie o atmosfere w biurach? To w jakiejs czesci zalezy od nas samych, u mnie jest normalnie, raz dobrze, raz gorzej. Poczucia humoru nikomu nie brakuje;-) Odpowiedz Link