Dodaj do ulubionych

Dobry pediatra?(sprawdzony)

09.03.08, 10:19
Szukam pediatry ( moze byc angielski). Okolice Reading,Slough.
Jesli nie znajde to zrobie krzywde naszemu gp jutro...
Dziecko kaszle od 6 tyg a moj lekarz sie pyta mnie co ma zrobic??
Paranoja....
Prosze o namiary sprawdzonego przez Was lekarza dzieciecego...
Obserwuj wątek
    • edytataraszkiewicz Re: Dobry pediatra?(sprawdzony) 09.03.08, 22:59
      ?
      • gabwert Re: Dobry pediatra?(sprawdzony) 10.03.08, 15:44
        jak mala byla chora pojechalismy do polskiej przychodni na
        Greenford,dokladnie ja zbadala pediatra,na kazde dziecko jest 30
        min.Placisz 50 £ za wizyte,ale uwazam ze warte zdrowia dziecka.Wejdz
        na strone:www.polskaprzychodnia.co.uk
        • edytataraszkiewicz Re: Dobry pediatra?(sprawdzony) 10.03.08, 15:48
          bylam tam 3 tyg. temu... Na mnie nie wywarla dobrego
          wrazenia,niestety...:-(
          Jedna z naszych forumowiczek pisala juz na temat tej przychodni...
          • gypsi Re: Dobry pediatra?(sprawdzony) 10.03.08, 16:59
            Trudno polecac, jesli nie wiadomo co to znaczy "dobry" wg Ciebie - ma miec czas,
            byc kompetentny i oblatany w najnowszych zaleceniach, tlumaczyc cierpliwie, nie
            narzucac swojego zdania i negocjowac czy tez pisac leki pod dyktando pacjenta,
            bo i to pacjenci rozumieja jako "dobry"?
            Napisz, czego oczekujesz. Mam kolezanke GP w Londynie i moge zapytac kogo oni
            cenia, ktore przychodnie przyszpitalne i ktorych pediatrow, jesli chcesz.
            • edytataraszkiewicz Re: Dobry pediatra?(sprawdzony) 10.03.08, 20:26
              Dobry-czyli sprawdzony przez mamusie,ktory wie co ma zrobic i
              potrafi postawic diagnoze...
              • gypsi Re: Dobry pediatra?(sprawdzony) 10.03.08, 23:20
                No to musisz poczekac az Ci mamusie podpowiedza, ja tu nie potrafie doradzic.
                • ashi1 Re: Dobry pediatra?(sprawdzony) 10.03.08, 23:30
                  Moje dziecko jest chore od listopada, z malymi przerwami. Moja pierwsza rekacja
                  byla taka sama jak twoja - pomocy, dobrego lekarza, zabije naszego GP, gdzie
                  prywatnie itp. Teraz wiem, ze tutaj po prostu inaczej leczy sie dzieci, nie
                  faszeruje sie lekami, pozwala nabrac odpornosci. Dlugo nad tym myslalam i
                  doszlam do wniosku, ze skoro tutaj wychowuje swoje dziecko to musze sie
                  dostosowac do panujacych zwyczajow.
                  I szczerze musze przyznac, ze jesli malej jest cos naprawde powaznego to dostaje
                  potrzebne leki i sie poprawia. Taki klimat, ze maluchy zasmarkane cala zime
                  chodza. Najwazniejsze nie przegrzewac i nie histeryzowac. Ciezko sie przestawic
                  z polskiego myslenia o zdrowiu na angielski, ale warto sie zastanowic - oni tak
                  od lat i zyja. Na wirusy jeszcze nikt niczego nie wymyslil.
                  • edytataraszkiewicz Re: Dobry pediatra?(sprawdzony) 10.03.08, 23:50
                    Rozumie Cie doskonale ,tylko ja poprostu chcialam sie dowiedziec czy
                    moze ktoras z Was zna jakiegos sprawdzonego lekarza.Ja znam
                    angielskie realia i tutejsze zwyczaje zdrowotne poniewaz przez te 10
                    lat ktore tu mieszkam zdarzylam sie napatrzec i nasluchac...
                    Nie jestem przewrazliwiona,bo potrafie sama zaradzic w wiekszosci
                    problemow zdrowotnych mojej trojki dzieci,lecz w tym przypadku
                    czuje ,ze potrzebuje pomocy specjalisty,ktorego nie doprosze sie od
                    mojego nader tepego gp.
                    Inie wiem dlaczego GipsY zadaje niemodre pytania jak by nie
                    potrafila zrozumiec co to znaczy dobry????
                    Kazda matka wie co to oznacza...
                    Chyba nie taki co pyta ciebie co przepisac?...Tak jak WIEKSZOSC.gp.
                    • mama-123 Re: Dobry pediatra?(sprawdzony) 10.03.08, 23:58
                      Edyto, jak juz przez wielu lekarzy przeszlam i zaden nigdy mnie nie
                      pytal co przepisac, co najwyzej powiedzial sa dwie opcje: taka i
                      taka, ktora pani woli?
                      A to co innego. Mysle, ze martwisz sie o swojego synka czy coreczke,
                      ale jesli jeden lekarz CI nie odpowiada , to mozesz poprosic
                      nastepnym razem o innego.
                    • gypsi Re: Dobry pediatra?(sprawdzony) 10.03.08, 23:59
                      Po co sie unosisz od razu?
                      Tak jak napisalam - chcialam dokladnie wiedziec, co dla Ciebie znaczy dobry.
                      Ludzie maja rozne pojecie kryteria oceny lekarzy - i tyle.

            • edytataraszkiewicz Re: Dobry pediatra?(sprawdzony) 11.03.08, 00:05
              nie
              > narzucac swojego zdania i negocjowac czy tez pisac leki pod
              dyktando pacjenta,


              No chyba kazdy mi Przyzna racje,ze to nie nalezy do cech DOBREGO
              LEKARZA?
              • staserka Re: Dobry pediatra?(sprawdzony) 12.03.08, 19:01
                hym w Slough dobrego nie znajdziesz!
                Bylam u kilku i zaden z nich nie potrafil nawet rozpoznac ospy! ( o zgrozo)
                Na kazde moje pytanie mialam dwie odpowiedzi:
                1. nie wiem
                2. jak chcesz
                Ja ze swoja corka-w sytuacjach kiedy nie moglam szybko wsiasc w samolot i
                przyleciec do Polski-chodzilam prywatnie do polskiego pediarty.
                Niestety nie pamietam nr telefonu ale jesli nadal bedziesz zainteresowana moge
                zapytac swoje kolezanki, ktore nadal tam lecza swoje dzieciaki
                • edytataraszkiewicz do staserka 12.03.08, 20:28
                  dzieki za odpowiedz...
                  Nic nie znzlazlam,wiec jade do kliniki w Winsdor,tam przynzjmniej
                  zrobia to co trzeba za pieniadze.
                  Polskiego pediatry tu nie ma...Wole omijac Slough z daleka,ale
                  dzieki za zyczliwa odpowiedz.
                  • staserka Re: do staserka 13.03.08, 09:08
                    jest jedna pani ktora przyjmuje/przyjmowala prywatnie.Raz u niej bylam.
                    Ja tez mialam kiedys ta watpliwa przyjemnosc mieszkac w Slough, fuj.
                    Zycze zdrowka dla malucha.
                    Jesli nadal bedziesz miec problem chetnie o ten nr zapytam
                    pozdrawiam
                • liley11 staserka!!! 20.03.08, 21:22
                  Czy moglabys poprosze zapytac kolezanke o kintakt do pediatry?
                  Szukam prywatnie i bylabym bardzo wdzieczna.
                  Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka