panixx
03.10.08, 16:18
Czy ktos mi moze poradzic?
Synek ma skaze bialkowa i byl dokarmiany Nutramigenem, po 7 mies
przestalam karmic i je tylko Nutramigen. Do tej pory pil N1.
Dwa tygodnie temu pediatra zalecil zmiane N1 na N2.
Zaczelam podawac N2 w zeszly pt, w sobote pojawilo sie rozwolnienie,
wrocilam do N1. W pon poszlam po rade do GP, stwierdzila, ze
biegunka mogla byc po jedzeniu i zalecila znowu sprobowanie N2.
Zaczelismy mieszac N1 z N2 i stopniowo zmniejszac ilosc N1, ale
widze, ze kupy sa coraz gorsze, dzis juz kiepsko i czerwona pupa.
Przestalam podawac N2.
GP sama przyznala, ze nie wie zbyt wiele o N2, do pediatry dostane
sie dopiero za kilka mies, wczesniej nie da rady. Czy trzeba podawac
dzieciom to 'kolejne' mleko? Sama przeanalizowalam obie puszki i
wiekszosc danych jest jednakowa dla N1 i N2.
Poszperalam takze w necie i podobno N1 mozna smialo podawac do
ukonczenia 1-go roku zycia.
Czy ktos jeszcze karmi Nutramigenem, jakie mialyscie doswiadczenia?
Dzieki