Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Bad Kleinkircheim

    13.11.13, 23:13
    poproszę o opinie,bo tam jeszcze nie byłam.Z tego co widzę to nie jest za duży ośrodek,ale planujemy się tam wybrac w kilka rodzin z dzieciarnią,więc na szusowanie bite 8 godz nie ma mowy,a kusi nas ponadto ta opcja gratisowych skipassów dla dzieci
    Obserwuj wątek
      • simon_r Re: Bad Kleinkircheim 25.11.13, 17:49
        Nie chce mi sie pisać od nowa więc tutaj znajdziesz to co już napisałem m.in. o Bad Kleinkirshheim

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka