Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Atomic ST7

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 15:15
    Witam,czy mógłby mi ktoś doradzić jakie narty wybrac: ST7 czy c9 puls.Jeżdzę
    na poziomie srednim ,cztery sezony.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Krawat Re: Atomic ST7 IP: 62.233.214.* 06.03.05, 17:28
        Twoje pytanie jest trochę dziwne bo przypuszczam, że imię Marcin oznacza
        faceta, a pytasz o st7. St7 to przeróbka sl9 dla kobiet, więc powinieneś raczej
        wybierać międzi sl9, a c9. Są to jednak zupełnie inne narty sl9 (i st7) to
        slalomki przeznaczone do krótkiego skrętu (choć nie tylko) na przygotowanym
        (najlepiej twardym) stoku. Natomiast c9 to narta all-round, lepsza do dłużsych
        skrętów i w jeździe po puchu, czy na muldach. Wybór między tymi nartami zależy
        więc od tego jaki styl jazdy preferujesz (ja wybrałbym sl9).
        P.S. ST7 ma moja żona, która waży 48kg, więc to chyba nie jest barta dla Ciebie.
        Pzdr
      • Gość: Marcin Re: Atomic ST7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 18:04
        Dzięki za odpowiedź. Waże ponad 80 .Sprzedawca w sklepie (profesjonalny sklep w
        Gliwicach)polecał mi te narty gdy stwierdziłem że mam zamiar zmienić moje
        AtomicC7 nie mówiąc nic o ich damskiej naturze. Co do SL9 to spróbowałem na
        nich pojeździć ale wydają się dla mnie na razie za ostre.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka