Gość: Marcin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 15:15 Witam,czy mógłby mi ktoś doradzić jakie narty wybrac: ST7 czy c9 puls.Jeżdzę na poziomie srednim ,cztery sezony. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Krawat Re: Atomic ST7 IP: 62.233.214.* 06.03.05, 17:28 Twoje pytanie jest trochę dziwne bo przypuszczam, że imię Marcin oznacza faceta, a pytasz o st7. St7 to przeróbka sl9 dla kobiet, więc powinieneś raczej wybierać międzi sl9, a c9. Są to jednak zupełnie inne narty sl9 (i st7) to slalomki przeznaczone do krótkiego skrętu (choć nie tylko) na przygotowanym (najlepiej twardym) stoku. Natomiast c9 to narta all-round, lepsza do dłużsych skrętów i w jeździe po puchu, czy na muldach. Wybór między tymi nartami zależy więc od tego jaki styl jazdy preferujesz (ja wybrałbym sl9). P.S. ST7 ma moja żona, która waży 48kg, więc to chyba nie jest barta dla Ciebie. Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: Atomic ST7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 18:04 Dzięki za odpowiedź. Waże ponad 80 .Sprzedawca w sklepie (profesjonalny sklep w Gliwicach)polecał mi te narty gdy stwierdziłem że mam zamiar zmienić moje AtomicC7 nie mówiąc nic o ich damskiej naturze. Co do SL9 to spróbowałem na nich pojeździć ale wydają się dla mnie na razie za ostre. Odpowiedz Link Zgłoś