Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    IP: *.adsl.highway.telekom.at 06.01.06, 16:09
    Piotrus, jak przeczytasz ta notatke to nas juz nie bedzie.Siedzicie z Jackiem
    pietro wyzej a my z Justyna wlasnie weszlysmy do ciebie na strony.Dziekujemy
    za wszystko i zobaczymy sie napewno za rok.
    Spadaj przystojniaczku a wiesz ze zartuje.
    Super program ale najleprzy byl ten skecz z trzema krolami, gwiazdka i
    kadzidlem.
    Obserwuj wątek
      • zellamsee1 Re: z Kaprun 06.01.06, 17:00
        No dzieki, jaki text.Przeczytacie go wiec dopiero po powrocie do PL.JEJU, nie
        tak prywatnie na publicznie;)
        Tez dzieki za Wasz usmiech.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka