Gość: Ola i justyna
IP: *.adsl.highway.telekom.at
06.01.06, 16:09
Piotrus, jak przeczytasz ta notatke to nas juz nie bedzie.Siedzicie z Jackiem
pietro wyzej a my z Justyna wlasnie weszlysmy do ciebie na strony.Dziekujemy
za wszystko i zobaczymy sie napewno za rok.
Spadaj przystojniaczku a wiesz ze zartuje.
Super program ale najleprzy byl ten skecz z trzema krolami, gwiazdka i
kadzidlem.