Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    IP: *.u.mcnet.pl 13.01.06, 12:52
    wiem, wiem pytanie jest moze troche dziwne :), ale czy biale narty szybciej
    sie niszczą? I to do tego stopnia, ze trudno je póxniej odsprzedac?
    Obserwuj wątek
      • skyddad Re: kolor 13.01.06, 14:09
        Dziwne pytanie ,jak wracasz z obiadu to nie masz problemu z ich znalezieniem
        jak leza w sniegu.Pzdr.Sky.
      • bradz Re: kolor 14.01.06, 16:42
        Powiem tak, z punktu widzenia kobiety, widać na nich rysy, do których wchodzi
        brud. Więc jak sa porysowane, to wygladaja, że są bardzo porysowane. A kto lubi
        ściachane narty kupować??? O to pytałeś?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka