Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Samolotem na narty

    IP: *.toya.net.pl 26.11.06, 13:05
    Swietny artykuł :)
    Obserwuj wątek
      • mniklas5 Re: Samolotem na narty 27.11.06, 07:10
        ja uwazam ze kompletnie idiotyczny , zaczyna sie jak tu zaoszczedzic na bilecie
        apozniej podaje sie informacje ze czrter kosztuje 25 tys euro , trzeba byc
        glupawym dziennikarzyna ze piac takie bzdury zamiast ile kosztuje wypozyczenie
        autaw Insbrucku na jeden dzien ile na trzy , piec i tydzien , lub ile kosztuje
        przejazd z lotniska do hotelu przy stoku,
      • irini Samolotem na narty 27.11.06, 07:33
        Tylko zdjęcie niezachęcające. Czy to biegun północny???
        • irini Re: Samolotem na narty 27.11.06, 07:34
          I może taniej będzie na biegówkach niż samolotem?
      • Gość: kasia Samolotem na narty IP: *.aster.pl 27.11.06, 09:07
        to chyba pisał Ortodox?!
        • ortodox Re: Samolotem na narty 28.11.06, 00:28
          Ortodox nie nazywa się Piotr Anuszczyk, droga Kasiu.
          Jak jednak widzisz moje poglądy nie zupełnie odosobnione.
          Powiem więcej, są raczej dość popularne i każdy myślący narciarz ma na ten
          temat podobne zdanie. Oczywiście nie wszyscy, czego Ty miła Kasiu jesteś
          świetnym przykładem.
          Apropo, jak udał się Twój wyjazd samolotem na narty?
          pozdrawiam :)
          • observerr Do Ortodoxa 28.11.06, 19:28
            Ortodox, zobacz jaką prywatę gość uprawia
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=711&w=53017372&a=53017372Pozdr
            • ortodox Re: Do Ortodoxa 28.11.06, 21:27
              Nie zaglądam na forum "latanie", więc specjalnie mi to nie przeszkadza.
              Zgodne z regulaminem forum pewnie nie jest i jak Cię drażni możesz zgłosić.
              pozdrawiam
      • Gość: Janosik Samolotem na narty IP: 89.108.249.* 15.11.08, 11:45
        To już wole spiknąć się z jakąś laską lub jakimś kolo i zrobić
        zrzutke na wypad.

        Zresztą sporo osób ogłasza się na róznych forach lub serwisach,
        weźmy np. Wyszukiwarkę Osób www.OLNEO.pl

        - tam tylko szukają się na wspólne wyjazdy

        Pozdrawiam
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka