Gość: Rafal IP: *.toya.net.pl 26.11.06, 13:05 Swietny artykuł :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mniklas5 Re: Samolotem na narty 27.11.06, 07:10 ja uwazam ze kompletnie idiotyczny , zaczyna sie jak tu zaoszczedzic na bilecie apozniej podaje sie informacje ze czrter kosztuje 25 tys euro , trzeba byc glupawym dziennikarzyna ze piac takie bzdury zamiast ile kosztuje wypozyczenie autaw Insbrucku na jeden dzien ile na trzy , piec i tydzien , lub ile kosztuje przejazd z lotniska do hotelu przy stoku, Odpowiedz Link Zgłoś
irini Samolotem na narty 27.11.06, 07:33 Tylko zdjęcie niezachęcające. Czy to biegun północny??? Odpowiedz Link Zgłoś
irini Re: Samolotem na narty 27.11.06, 07:34 I może taniej będzie na biegówkach niż samolotem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Samolotem na narty IP: *.aster.pl 27.11.06, 09:07 to chyba pisał Ortodox?! Odpowiedz Link Zgłoś
ortodox Re: Samolotem na narty 28.11.06, 00:28 Ortodox nie nazywa się Piotr Anuszczyk, droga Kasiu. Jak jednak widzisz moje poglądy nie zupełnie odosobnione. Powiem więcej, są raczej dość popularne i każdy myślący narciarz ma na ten temat podobne zdanie. Oczywiście nie wszyscy, czego Ty miła Kasiu jesteś świetnym przykładem. Apropo, jak udał się Twój wyjazd samolotem na narty? pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
observerr Do Ortodoxa 28.11.06, 19:28 Ortodox, zobacz jaką prywatę gość uprawia forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=711&w=53017372&a=53017372Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
ortodox Re: Do Ortodoxa 28.11.06, 21:27 Nie zaglądam na forum "latanie", więc specjalnie mi to nie przeszkadza. Zgodne z regulaminem forum pewnie nie jest i jak Cię drażni możesz zgłosić. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janosik Samolotem na narty IP: 89.108.249.* 15.11.08, 11:45 To już wole spiknąć się z jakąś laską lub jakimś kolo i zrobić zrzutke na wypad. Zresztą sporo osób ogłasza się na róznych forach lub serwisach, weźmy np. Wyszukiwarkę Osób www.OLNEO.pl - tam tylko szukają się na wspólne wyjazdy Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś