Dodaj do ulubionych

nowy laser?

11.12.06, 15:52

witam, czy ktos słyszał cos o laserze neodymowo-yagowy, podobno usuwa równiez
jasne włoski. prosze o odpowiedx jeśli ktoś wie cokolwiek o nim.
Obserwuj wątek
    • studiolaser Re: nowy laser? 11.12.06, 22:34
      Proszę mi wierzyc ,że laser neodymowo yagowy to nie nowośc. Prosze uważnie
      poczytac sobie forum a na pewno znajdzie Pani/Pan informacje na ten temat. Ja
      nie twierdzę ze Neodymowo Yagowe lasery nie działają w ogóle ale są
      zdecydowanie mniej skuteczne niż diodowe gdyż mamy dosyc duzy odsetek klintow
      ktorzy przychodza do nas po tamtych laserach i wyrazaja takie opinie.
      • mariannak4 Re: nowy laser? 19.12.06, 13:40
        wita, ja raczej nie pisze na forach, ale tu powiem, ze faktycznie diodowy
        wszyscy chwala, ale ja bylam w salonie ktory ma laser diodowy i tam Pani doktor
        nie zakwalifikowala mnie do zabiegu. Poradzila laser neodymowo yagowy jako
        zdecydowanie lepszy do wlosow jasnych. I faktycznie jestem zadowolona z efektu
        i to bardzo. Takze, na wlosy jasne neodymowo yagowy tak, na ciemne lepiej
        diodowy szybciej zadziala. pozdrawiam.
        • kocurek99 Re: nowy laser? 20.12.06, 11:58
          jak mozna zapytac to ile czasu juz jestes po zabiegu? i jakiego miejsca zabieg
          dotyczył? twarzy? ja się strasznie boje takiego zabiegu poniewaz mam różne mysli
          w głowie, np. ze te włoski moga spowrotem odrosnac i ze moge miec wiekszy
          problem z nimi niz do tej pory, choc teraz i tak nie czuje sie komfortowo.
          słyszałam ostatnio ze na usuniecie jasnych włosków lepiej isc na elektrolize, a
          Ty wiesz cos o tym? gdzie robiłas ten zabieg laserowy? ja jestem z Krakowa wiec
          tutaj potrzebuje coś znaleźć dobrego. pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka