Dodaj do ulubionych

Forum Warnija

27.12.07, 23:13
Jest coraz gorzej dostać się na te forum, bo reklama blokuje
wejście. Trwa to co najmniej 15 min. zanim się tu dostanę. Dlatego
proponuję przenieść dyskusję na klebark.pl/forum. ja tu już więcej
nie wejdę, bo szkoda nerwów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • rita100 Re: Forum Warnija 28.12.07, 12:18
      Nereus, mym Warniji nie łopuścim. Tu je noju plac. Tu mym zawdy
      czkamy na tych co na marzu. Tu czkam tyz na Tralala. Tu odkrywamy
      kedajszo Warnije i Mazury. Nawet nie myśl o tym, przychodź,
      przylazuj ile wlezie i sia nie zastanawiaj.
      A reklamy musisz skasować - masz tam gdzieś tam na ekranie otwarte
      drzwi do reklam, musisz je zamknąć i juz bedziesz miał spokój. Tak
      zrobiła u mnie córka i na prawde mam juz z reklamami spokój. Jeszcze
      w pracy na komputerze je mam, ale w pracy to rzadko wchodzę.
      • gajowy555 Re: Forum Warnija 28.12.07, 12:26
        Jó, tak escze tan wpsis tu wklejim:

        No jó, Nereusie drogi, łu noju żodnych reklamów nie zidza. Trza łu Waju
        sprawdzić we 'łustawieniach', tlo jo sia za gwołt na tam nie wyznaje. Może
        przeglondarka na "Mozilla Firefox" zmnienić łoddo? Mowasz jekiygo sprytnego
        szurka, coby do kompiutyra zajrzoł? Tak Woma tyż winszujewam Szczajśliwygo
        Nowygo Roku, coby lepsiejszy buł łod latosiygo. Zdrozia i gwołt fejn ksiójżek do
        napsisanio Woma winszujem!

        A na Klebark, w miare ciasa tyż pewnie bandziewam zaglóndoć...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka