nereus1
27.12.07, 23:13
Jest coraz gorzej dostać się na te forum, bo reklama blokuje
wejście. Trwa to co najmniej 15 min. zanim się tu dostanę. Dlatego
proponuję przenieść dyskusję na klebark.pl/forum. ja tu już więcej
nie wejdę, bo szkoda nerwów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!