Gość: podgrzybek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.03, 18:01 Jesienna melancholia ogarnęła noworudzian, nic nie piszą, nic nie mówią... a zycie jest piekne Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zabaa(Katowice) Re: melancholia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.03, 22:49 a moze was śniegiem zasypalo i telefony nie dzialaja... melancholia.............. nuda............ sen......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Syrioosh Re: melancholia IP: *.ludwikowice.sdi.tpnet.pl 05.11.03, 18:12 Ciekawe dlaczego tak jest czy jesien jest glownym powodem tego stanu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zabaa(Katowice) Re: melancholia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.03, 20:46 Nowa Ruda senna jak zawsze? Lubię w NW to że życie plynie tu wolniej! Odpowiedz Link Zgłoś