Dodaj do ulubionych

Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicza?

23.04.08, 10:53
Obserwuj wątek
    • Gość: Vincent Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.satfilm.net.pl 23.04.08, 11:01
      Nie no łatwa była w miare...
      Myślę że 30 punktów będzie spokojnie :)
      • Gość: peleska Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.zamosc.mm.pl 23.04.08, 11:14
        git !!!
        • Gość: Mikusia Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: 82.160.248.* 23.04.08, 12:28
          uważam,że łatwy test. Aż myślałam,że w zadaniach za 5,6 punktów jest jakaś
          podpucha,bo takie łatwe.
          • Gość: a Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.gorzow.mm.pl 23.04.08, 12:38
            mam 50 hahaha
            • Gość: Ziomal Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 12:53
              Czy to nie było czasem tak, że na każdej karcie była inna kolejność
              odpowiedzi? Patrzyłam w necie na arkusz i pamiętam, że ja miałam
              inną kolejność odpowiedzi, moje kolezanki jeszcze inną! A jak u was?
              • Gość: Kabla Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 13:31
                odpowiedzi są pomieszane, ma to zapobiec ściaganiu =]
              • Gość: ewka Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.mmpnet207.tnp.pl 23.04.08, 13:48
                fakt!!! tak jest od kilku lat;P
                • Gość: Corto Głupi błąd zad 26 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 14:59
                  Źle przeczytałem zadanie 26 i nie znalazłem danych o promieniu koła. NIe wiem
                  jak. Zacząłem kombinować i wyliczyłem własny promień, robiłem potem zadanie ale
                  zamiast 10cm to 3cm. Po teście kolegap owiedział mi ,że przecież był tam dany
                  promień, pobiegłem na salę i powiedziałem nauczycielom, że mój test miał błąd-
                  nie było w nim promienia. Sprawdzono to i okazało się że promień był dany,
                  przeoczyłem go. Zupełnie głupia pomyłka, bo zadanie banalnie łatwe. Jak
                  myślicie, przyznają mi jakieś punkty za nie?
                  • Gość: madzik Re: Głupi błąd zad 26 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 15:05
                    kurde zrobiłam ten sam błąd z tym zadaniem z kulą. Zmyliło mnie to ze to było za
                    proste na test :| i w koncu sama tak samo zamiast 10 cm potraktowac jako promien
                    zrobiłam z niego średnice ;/
                    • Gość: sloneczko:))) Test...Jak wam poszło? IP: 80.51.196.* 23.04.08, 15:41
                      Moim zdaniem poszło mi średnio,
                      A jak wy sobie poradziliście?
                      POzdrawiam piszących;))

• Gość: marta Re: Test...Jak wam poszło? IP: *.icpnet.pl 23.04.08, 19:38
                        OK
                        jak liczyłam teraz z odpowiedziami jakieś 38p
                        Głupi błąd z polem kuli bo zamiast przez 100 pomnożyłam przypadkiem przez 10. w
                        ostatnim lekka załamka :-(
                        i parę głupich błędów w zamkniętych z tabelą węglowodorów i zużyciu energii w
                        poszczególnych krajach...
                        oczywiścię z humana o jakieś 5p lepiej
                        • Gość: Szymon R rouvin Test. Jak poszło? IP: *.adsl.inetia.pl 23.04.08, 21:08
                          \ /
                          \ /
                          \ /
                          \ /
                          \ /
                          Ze ścisłego mam 45-46pkt a w humanie olałem charakterystyke. 'Syzyfowe' miałem
                          XX lat temu a 'kamienie' chyba w 1gimn wiec nico z tego pamiętam ani jednego
                          bohatera nie mogłem sobie przypomniec... ale i bez niej dosane ze 31pkt.
                          pozro Nowinka :] :]
                          :]

• Gość: Lolcia Re: Test. Jak poszło? IP: *.xdsl.centertel.pl 26.05.08, 15:00
                            Ja z humana bez ostatniego 33 pkt, ale mysle, ze z 8 punktow dostanę:
                            więc jakieś 41, a z mat - przyr 45 pkt
                    • Gość: tweety Re: Głupi błąd zad 26 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.08, 18:04
                      ja tez zrobilam w tym zadaniu blad dodalam tylko jedna podstawe
                      prostopadloscianu <zły> a takie proste to bylo!!
                  • Gość: kubexos Re: Głupi błąd zad 26 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 15:45
                    Nom przyznam ze zadanie podchwytliwe tez popelnilem blad ale nie
                    wiem jak mogles ni doczytac o promieniu skoro t poczatek zadania ::)
                    Apropo punktow jesli wyznaczyles krawedz prostpadloscianu,jesli
                    zastosowales odpowiednie wzory, to za kazde dostaniesz po 1p.
                    Spokojniwe :-)
                    • Gość: Corto Re: Głupi błąd zad 26 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 15:50
                      Sam się potem podenerwowany zastanawiałem, jak to mogłem przeoczyć?. Co prawda
                      nie jest najgorzej, ale nawet te 4 czy 5 punktów w tył robi różnicę. Szukałem w
                      Internecie czy jest możliwość powtórzenia w późniejszym terminie, ale owa
                      istnieje tylko dla tych, którzy nie stawili się na teście. Gdybym zorientował
                      się minutę przed końcem, to może w desperacji zniszczyłbym arkusz, żeby
                      powtórzyć test, ale po namyśle stwierdziłem, że zrobiłbym niepotrzebną aferę.
                      • Gość: Ola Re: Głupi błąd zad 26 IP: *.gprs.plus.pl 23.04.08, 20:28
                        I dobrze, że go nie zniszczyłeś! Jakby nawet poszło Ci lepiej, to i
                        tak dostaniesz się potem tylko do szkoły która ma wolne miejsca, a
                        nie do tej do której chcesz. Ja mam na 99,(9)% 48 pt. Też się
                        pomyliłam w 26, bo byłam tak strasznie głodna, że wyszłam przed
                        czasem i nie sprawdziłam dokładnie a tam było trzeba zaokrąglić
                        jeszcze do części dziesiątych, a ja zostawiłam 1 i 8/15...
                  • Gość: Emma Re: Głupi błąd zad 26 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.08, 17:25
                    Ja zrobiłam jeszcze gorszy błąd mianowicie 12,5 razy 8 to 1000 x]
                    ale punkcików i tak dużo więc sie nie martwie. (:
                    • Gość: Pawel Re: Głupi błąd zad 26 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 18:28
                      Jesli zrobileś ten tylko jedyny bład w tym zadaniu dostaniesz 4 albo 5 na 6 pkt
                      • Gość: Jolka015 Re: Głupi błąd zad 26 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.08, 20:10
                        a jezeli nie wiem jakim cudem wynik koncowy miał wyjsc 1,5 a mi
                        wyszło 3 to czy dostane punkty??(reszta wszystko dobrze)
                        • Gość: Beciata Re: Głupi błąd zad 26 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 23:03
                          ostatnie zadanie w humanistycznym: WTF?!?!!?!?!?!
                        • Gość: kubexos Re: Głupi błąd zad 26 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 17:33
                          tez sie nad tym zastanawiam jak byk 3
                      • olga-999 Re: Głupi błąd zad 26 23.04.08, 20:44
                        a ja napisalam w danych ze r=10cm, a podstawilam do wzoru ze 3... wszystkie
                        obliczenia z moimi danymi wyszly mi (chyba) dobrze... to ile pkt dostane?? bo
                        jesli za to 26 0, to najwiecej bd miala 39 ;/;/
                    • Gość: Paula Banalny Błąd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 20:57
                      Poszło mi nawet dobrze, tak średnio. Zrobiłam taki banalny błąd,
                      przekręciłm nazwisko, w charakterystyce. A pozatym human. mi lepiej
                      poszedł niż mat-przyr.
                  • Gość: Szyszunia.xD Re: Głupi błąd zad 26 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 20:08
                    Ooo... to współczuje
                    Ale nie wiem może Ci przyznaja chodz troche pkt...
                  • Gość: klick5 Re: Głupi błąd zad 26 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 21:28
                    Nie martw się i zarazem nie śmiej, ja sie machnęłam w tabliczce
                    mnożenia :D W tym zadaniu jak liczyłam pole prostopadłoscianu 2x8x40
                    (2 ściany) to moja super-genialna osoba :/ policzyła, ze 8 razy 4
                    to 36. I stracę punkt za pole prostopadłościanu i porównanie go z
                    polem kuli. Mam nadzieje, ze tylko mi 2 punkty za to odejmą :>
                    • Gość: xan35 Re: Głupi błąd zad 26 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 21:53
                      nooo ja podobny blad zrobilem, ale pomyliłem się w dodawaniu składników :|:| po
                      prostu pominalem i o 200 mi do porownania mniej wyszlo i zamiast 1,5 to 1,4...:|
                    • Gość: kubexos Re: Głupi błąd zad 26 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 17:37
                      nie martw sie to jest blad jezykowy tylko. Tak na probnym sie
                      pomylilem dedala z ikarem. Jeszcze lepiej:-) Ja na tym wypracowaniu
                      lalem wode bo niestety nei ucze sie na pamiec cech i wygladu
                      postaci . Psychiczny nie jestem. To zadanie to NIEWYPAL :-)
                  • Gość: Ja Re: Głupi błąd zad 26 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.08, 20:29
                    Myślę, że tak, bo punkty można dostać nie tylko za dobre obliczenia ale też podstawienie do wzoru i takie tam.
              • Gość: Monika Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: 213.199.253.* 23.04.08, 13:49
                Tak były inne kolejnośći:) mam nadzieje ze nie sćiągałes:d mój numer
                gg 11057904
              • Gość: ff Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 16:57
                no bo bylo kilka grup! a test spoko latwy jak nie wiem:D:D:D
                bardziej licze na scisly niz na polak mysle ze 47 bedzie :)
              • Gość: sensuous Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.08, 18:38
                Bo ogólnie były różne wersje testów, czyli że pytania te same, ale
                odpowiedzi w innej kolejności :P
              • Gość: Szyszunia.xD Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 20:06
                No bo były 4 grupy...
                Ja wczoraj miałam taką kolejnośc jak w arkuszu odp. a dzisiaj całkiem inną...
              • Gość: Happyglon Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 20:13
                No było przemieszane ;p

Ja poryłam -.-

Źle i wogle głupie błędy

dodawac nie umiem xD
              • Gość: Noname Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: 83.142.122.* 24.04.08, 11:00
                Ja też miałam inną kolejność
            • Gość: [L(o)[L Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.wieszowanet.pl 23.04.08, 13:44
              DO

B
              A
              N
              I
              !!!

QWA !
              • Gość: :) Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 13:54
                no taki dziwny był ten egzamin,ale bedzie dobrze, te zadania za 5
                czy tam 6punktów, to łatwizna:) ,a reszta....noooo......;)
            • Gość: Wojtek Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 14:23
              niezadobrze zadania zamkniete byly proste ale otwartw byly bardzo
              trudne
              • Gość: Bartek smutny Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 14:55
                ja to zrobiłe 2 takie głupie bvłedy ze nie moge sobie darowac ale ze 45 bede mial
              • Gość: Julitka:* Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 17:32
                jestem przerazona... w ostatniej chwili gdy przenosiłam odpowiedzi
                na karte do kodowania zmienilam 3 odpowiedzi z porawnych na zle..
                nie daruje sobie tego:(((( przyszlam do domu i płakalam... nie
                poszlo mi za dobrze... liczylam mniej wiecej punkty i wyszlo mi ok
                23:((((((((((!!!! ale za to z humana licze na minimum 40;)
                pozdrawiam:)
                • Gość: monika:) Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 17:38
                  porażka
                  • Gość: Paulina joł IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.08, 17:47
                    nie, no było fajnie...chociaz ten human był pokićkany jak
                    nic...walneli by rozprawke i byloby po sprawie....a tak?? hmmmm...a
                    to prawda, ze w niektórych szkołach wogole tych lektur nie
                    przerabiano?? ciekawe...jak wiecie to dajcie znac:)
                    • Gość: ;p Re: joł IP: 83.238.59.* 23.04.08, 21:53
                      U mnie "Syzyfowe prace" nie były omawiane,a "Kamienie..." dawno, dawno
                      temu...masakra...=|
                    • Gość: Don.Eesy Re: joł IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.08, 16:45
                      Tja, nie dość, że human miał narzucone lektury, których nie wszyscy przerabiali, to nasz gejnialny mr od sztuki nie przerobił materiału plastyki, bo wolał chrzanić o kompozytorach, no i mamy w tyłek punktację za zadanie do obrazu. W matmie - nie wiem co tam takiego trudnego. Ja zrobiłem w godzinę i liczę na góra trzy punkty odjęte. No, a u mnie w szkole była afera o to, że parę osób (w tym ja na matmie) zrobiło sobie kącik rysunku w brudnopisie xD
                  • lechu199208 Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz 23.04.08, 19:13
                    gdybyśmy mieli systematycznie biologie,chemie i matme to na 44-45 pkt. bym
                    napisał ale... przez trzy lata nauki wypadło;ok.7msc. biologii,ok.4-5msc.matmy i
                    5 msc.chemii.O niektórych rzeczach np. z biologii dowiedziałem się na teście,a
                    graniastosłupy, ostrosłupy i bryły obrotowe właśnie przerabialiśmy ponieważ w 2
                    klasie nie cykneliśmy tego bo tylko 3msc nie było matmy.
            • Gość: anakuda Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.adsl.inetia.pl 23.04.08, 19:54
              mysle ze dobrze;) powiem szczerze ze bardzo sie ciesze bo nie byl az
              taki trudny:D
          • Gość: szyszunia Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 20:05
            Nom tesh tak myslałam
        • Gość: ulencjaa;p ma moze ktos odpowiedzi? IP: 80.54.97.* 23.04.08, 12:58
          macie odp? ;p bo te sa w jakims dziwnym formacie i mi nie wchodza:)
          hahah. a bym chciala zobaczyc jak mi poszlo;p
          • savat Re: ma moze ktos odpowiedzi? 23.04.08, 13:14
            Odpowiedzi są w formacie PDF, do otwarcia potrzebny jest program Adobe Reader 7
            • Gość: Nell Zadanie 10!!!! pilne! IP: *.telbeskid.com.pl 23.04.08, 16:35
              ej w zadaniu 10 jest BLEDNIE OPUBLIKOWANA odpowiedz!! to nie mozliwe zeby byla
              odpowiedz c! a wy jak myslicie?? chyba ze dobrze a ja czegos nie rozumiem...
              • Gość: ja Re: Zadanie 10!!!! pilne! IP: *.xdsl.centertel.pl 23.04.08, 16:47
                W zadaniu 10 jest akurat wszystko w porządku. Zarówno Indie jak i
                Chiny należą do Azji, kiedy dodasz do siebie to bedzie razem wiecej
                niz w całej ue. Potrzebna było trochę znajomośc geografii
              • Gość: pawel Re: Zadanie 10!!!! pilne! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 18:31

dobrze, odpowiedz "w Azji zuzywa sie wiecej energii niz w UE" zobacz w UE zuzywa
                sie 1692, z Azji masz 2 panstwa Chiny i Indie, ktore razem zuzywaja ponad 1700
                ;] wiec same te 2 panstwa Azji zuzywaja wiecej niz cala Europa
              • Gość: jajaj Re: Zadanie 10!!!! pilne! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.08, 07:38
                mi sie tez wydaje że jest błąd przecież jeśli doda sie Indie i Chiny
                to wychodzi 1,48 a UE ma ponad 3.7 !!!! co nie??
                • kaczki3 Re: Zadanie 10!!!! pilne! 24.04.08, 08:00
                  nie, źle liczysz. trzeba dodać nie średnie na mieszkańca tylko
                  ogólne zuzycie enegii
              • Gość: Kamilek Re: Zadanie 10!!!! pilne! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.08, 08:12
                czesc. niestety w zadaniu 10 moze byc odpowiedz C. ja tez zle zrobilem to
                zadanie ale teraz juz wiem o co w nim chodzi.
                • Gość: nell Re: Zadanie 10!!!! pilne! IP: *.telbeskid.com.pl 24.04.08, 22:12
                  tak macie racje juz wszystko wiem :(
                  wiecie jaka jestem zeby nie powiedzieć głupia to napisze mało inteligentna
                  chyba... albo mam słaby wzrok! ale caly czas czytałam ze to nie chodzi o UE
                  tylko o USA.. nie wiem.. myślałam o UE a patrzyłam na USA.. takie banalne
                  zadanie a taki glupi błąd.. :( żałosna jestem.. wkurzyłam się na siebie.. :(
              • Gość: ;] Re: Zadanie 10!!!! pilne! IP: *.huxnet.pl 03.05.08, 16:05
                Moim zdaniem odpowiedz jest dobra do Azji zalicza sie 2 kraje i nalezało je
                dodac i wtedy wyjdzie dobry wynik a przynajmniej ja tak to zrobilam i dobra odp
                zaznaczylam ;]
          • Gość: Micha Re: ma moze ktos odpowiedzi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 13:45
            Masz odp.slimak.onet.pl/_m/matury/gimnazjum/Co_sprawdz_2008_gm.pdf
          • Gość: ja Re: ma moze ktos odpowiedzi? IP: 79.175.231.* 23.04.08, 14:08
            zeby to otworzy musisz miec adobe reader
        • Gość: andie Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 13:05
          Ja mam 46!!
          • Gość: geamer Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.gdynia.mm.pl 23.04.08, 13:08
            ten test to chyba jakiś żart był
            19 zadanie trochę głupie, reszta banał
            • Gość: Miska Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.08, 13:49
              Kurde wylozylam sie an banalnych pytaniach z abc :(:( i jest totalna
              lipaa:( polski lepiej poszedl:(
          • Gość: ^^ ; ) Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 14:06
            A ja tam mam 48 ; ) wszystko proste ; )
            dodajac do tego polski to bede miala 97 pkt. a wiec uwazam, ze calkiem niezle choc moglo byc lepiej o te 3pkt.
            • Gość: MICHA Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 14:08

NIE KŁAM 97/100 pkt poprostu kujonek!
              • Gość: Tidus_pl Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.08, 15:23
                LOL. Nie licząc obrazu i tego zadania za 16pkt [mam błąd rzeczowy...Borowicz,
                nie Borewicz xD] to całość była banalnie prosta. To są testy na logikę, czego
                niestety nikt nie chce zauważyć. Ja mam łaczne coś koło 95, jak nic w tym za 16
                mi nie znajdą [na szczęście miałem dodatkową godzinę na sprawdzenie...Dysgrafia
                FTW!]
                • Gość: Szesici dysmuzgó Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.it-net.pl 23.04.08, 16:11
                  A morze pujdziesz sie zbadaci na glowe. Tobie i tak tży godźziny nie
                  pomogom.A co na mazynie do pisunia pisalesi?Czy jakiejsi pani
                  dyktowalesi?
                • Gość: Emil Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.lublin.mm.pl 23.04.08, 19:01
                  Sam nie wiem co myśleć , polski zajeb**em ... ehh mam 31pkt ;/ (nie licząc
                  wypracowania , za które zapewne 0pkt , pomylilem dwie ksiazki i wpisalem zly
                  tytul) ,ale z matmy zliczyłem i 40-43pkt i z ocen 50pkt , sumując 121-124pkt a
                  liczyłem na 130pkt ,zobaczymy co mi KSEON pokaze :) , mam jeszcze nadzieję :)

Pozdro!
              • Gość: ffii Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 18:31
                zgadzam się:D:DD:D
            • Gość: gość Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 14:40
              ja mam 50+50=100
              • Gość: teyh Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 15:39
                a ja mam 200 + 200
                • Gość: kkkkkkk Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 18:57
                  Ejjjjj mam taki zapytajnik. Jak tam w zadaniu ostatnim było wpisać miary kątów to ja tylko napisałm na trójkątach 30 i 30 and nie pisałam żadnych obliczeń. Czy mi za to dadzą punkty?? A jeżeli tak to ile 1 czy 2??
              • Gość: Mofo Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.adsl.inetia.pl 23.04.08, 17:55
                Wynik poprawny, czyli z matmy jesteś dobry.

Zdania zaczynamy dużą literą. :P
            • Gość: Kajakarz Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.olsztyn.mm.pl 23.04.08, 14:40
              A JA UWAZAM ZE JESTEM KUJONEM
          • Gość: lala Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 14:14
            całkiem proste zadania choć nie wszystkie.
          • Gość: Szczelinka Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 14:52
            Ja tezXD
          • Gość: Jabuel Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.08, 15:01
            Hehehe, po wczorajszym dolku, dzisiaj wzrost, sadze ze moge miec kolo 44-47 pkt,
            znalazlem jedynie 3 bledy po jednym pkt bo z biologii zawalilem, a procesow
            fotosyntezy i z energii jedynie podejrzewalem bo na kartkowce tez nie umialem
            tego, jeszcze jakis wlasny wzor z plytkami zrobilem i tez nie zalicza, ale jak
            cala reszte zalicza to 47 pkt bedzie
        • Gość: Martynka B:)) Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.spine.pl 23.04.08, 14:09
          Oby więcej takich prostych testów w przyszłości:PP Świetnie mi
          poszło:))) pzdr
        • Gość: :)))))))0000000000 Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 23.04.08, 14:54

poszł nawt nawet ale zamiast charakterystyki kogos z podanych lektur
          opisałam jagienke z krzyzaków
        • Gość: misiek Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 21:20
          jestem w II gimn i pisałam ten test, po prostu żeby się sprawdzić ;)) i miałam
          30 pkt bez przygotowania... czyli wniosek taki, ze mogło być gorzej ;>> ;D;]]]
      • Gość: dzustin Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.08, 12:17
        to byla masakra, ale 40 bedzie spoko. ;d
        • Gość: rafal92 Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 12:26
          u mnie kiszka nie zauwazylem ze w ostatnim był trójkat rownoramienny :(i 10 pkt
          z abcd poszlo sie je... mam 33 pkt liczylem na 40 ;/
          • Gość: gosc Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 14:07
            dokladnie ten sam błąd zrobiłem : nie zauwazylem rownoraminnego ;/ no a tak to 3
            pkt poszły w zamknietych
        • Gość: Szyszunia.xD Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 20:09
          łooo... to gratulejszyn.xD
      • Gość: LOL Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.bater.net.pl 23.04.08, 12:22
        totalna pustka w głowie z początku liczę na ok 40p
        • Gość: jaaaa Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.08, 12:34
          beznadzieja.. 42 pkt ;/
        • Gość: BarthezzLodz Re: Jak poszła Wam część matematyczno-przyrodnicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 13:36
          Test był moim zdaniem łatwy. Wkopałem się na najprostszych zadaniach, te
          trudniejsze dobrze napisałem.

Mam w sumie z tej części 44/50, więc źle nie jest ;)
      • Gość: Kubu Oj masakra IP: *.xdsl.centertel.pl 23.04.08, 12:23
        Masakra!!!!! jak będzie 35 punktów będzie super :)
        • Gość: Izu$$ka Re: Oj masakra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 12:25
          jeDyna osoba ktpora wesprze mnie w tej trudnej chwili ;D

tez mi zle poszlo. nie sprawdzam nawet dokladnie jakie bledy
          porobilam bo moj komputer by tego nie wytrzymal ;/
          • Gość: gość jedna wielka lipa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 13:00
            jedna wielka lipa!!!!!!!
            zawaliłam na całej linii!
            wczorajszy test nie sprawił mi w zasadzie żadnego większych trudności i
            napisałam go bez problemu!
            ale dzisiaj.....szkoda mówić!!!
            nic z fizyki i geografii, czyli nic z tych przedmiotów, do których się przyłożyłam!!
            tylko ta chemia i biologia!!!!!!!!!
            • Gość: wasil92 Re: jedna wielka lipa ja tak niesadze IP: *.elk.net.pl 23.04.08, 13:35
              wczorajszy test poszedl mi bardzo dobrze 17pkt z zadnian zamknietych
              a to juz cos ;D a dzisiejszy test z matmy?? jak go pisalem myslalem
              ze obleje ale po 12:00 jak sprawdizlem odpowiedzi bo moja ilosc pkt
              z tego calego testu TO 25 PKT TO POLOWA WYNIKU wiec juz wiem ze
              bede ial powyzej 50 pkt na 100 ;)
              • Gość: kubexos Re: jedna wielka lipa ja tak niesadze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 15:48
                lipa? To ty sie nie nauczylas ani nie czytalas chyba olecen skoro
                kompletna klapa. Gorsze bylo to ze dowalili charakterystyke z
                lektur wczoraj
            • Gość: asiek950@wp.pl Re: jedna wielka lipa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 22:37
              dokladnie...fotosynteza i pierdolki z hcemii....a kulam glupia wzory z fizy i
              szerokosci czasy strefy czasowe na gegry....
        • Gość: rafal92 Ile zamierzacie miec wszystkich pkt ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 12:35
          ja oceny-50
          mat-rzyr- juz wiem ze 33 ;/
          polak - bez charakterystyki 30/34
          myslalem ze bedzie lepiej niz okolo 120 pkt ;/
          • Gość: ELA Re: Ile zamierzacie miec wszystkich pkt ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 13:30
            z matematyki 20punktów a z polskiego 30
            • Gość: gość Re: Ile zamierzacie miec wszystkich pkt ? IP: *.lukman.pl 23.04.08, 20:37
              z matmy 47 a z polaka ze 40
          • Gość: sisi Re: Ile zamierzacie miec wszystkich pkt ? IP: 88.220.132.* 23.04.08, 14:55
            z tej części równiutkie 50 punktów.
            siódme niebo. ^^

a human... ee, jeśli będzie powyżej 35, to się ucieszę. ;]
            • Gość: luk72 Re: Ile zamierzacie miec wszystkich pkt ? IP: *.tktelekom.pl 27.04.08, 21:11
              zeby tak razem z 70 bylo
          • Gość: hrgh Re: Ile zamierzacie miec wszystkich pkt ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 15:41
            a ty co chciałbyć pewnie 300 od razu?
            • Gość: Siasia Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 15:47
              Ludzie! Powaliło Was? Wy jesteście w gimnazjum czy w podstawówce???!!!
              Bierzecie pod uwage przy wyborze liceum punkty z 2ch egzaminów i z 4 przedmiotów
              na ktore idziecie (np. biol chem: oceny z biologii, chemii, pola i angla)...
              A wy podajecie, mam 43 i 40 punktow, no to dostane sie do dobrej klasy bo z
              ocenami mam 150... to jest niemożliwe!
              • Gość: king Re: Punkty!!! IP: *.cust.tele2.pl 23.04.08, 15:50
                z ocen można zdobyć 80 więc nie gadaj że niemożliwe
                • Gość: siasia Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 15:52
                  niemmożliwe, bo z punktow, (gdybys mial same 6 - co jest niemozliwe), mialbys
                  najwiecej 64 punkty! xD
                  ja nie moge...
                  • Gość: darek Re: Punkty!!! IP: *.cust.tele2.pl 23.04.08, 15:56
                    przecież 6 to 20 punktów, a znam kilka osób co mają same 6 :) ja nie mogę na to
                    liczyć
                    • Gość: siasia Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 15:58
                      6 - 16 punktow
                      5 - 13 punktow
                      4 - 10 punktow
                      3 - 6 punktow
                      • Gość: rebus Re: Punkty!!! IP: *.cust.tele2.pl 23.04.08, 16:01
                        6-20
                        • Gość: Magda Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 17:57
                          W moim woj. (Pomorskie) za sześć masz 19 pkt, za pięć - 15, za pasek
                          na świadectwie 4 pkt. Ale czytałam gdzieś, że w każdym woj. jest
                          inaczej. Spawdzajcie na stronach lokalnego kuratorium. A jeśli
                          chodzi o test... No cóż, jestem typowa humanistką, a matma mi poszło
                          dużo lepiej:)
                      • Gość: fsdfzdfz Re: Punkty!!! IP: *.is.net.pl 23.04.08, 16:03
                        6- 20
                        5-18

to napewno tak jest dalej niewiem dokladnie. A tak jest na pewno bo
                        ja jestem w Iklasie LO i wiem jak bylo
                        • Gość: siasia Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 16:05
                          www.lo1.raciborz.com.pl/?lang=pl§ion=3&topic=1
                          na dole to jest, zobaczcie sami
                          • Gość: Ola Re: Punkty!!! IP: *.gprs.plus.pl 23.04.08, 20:56
                            www.kuratorium.gda.pl/index.php?c=310
                            Maksymalnie za oceny z języka polskiego i trzech wybranych
                            obowiązkowych zajęć edukacyjnych przez szkołę wymienionych w
                            świadectwie ukończenia gimnazjum można uzyskać 76 punktów, a za inne
                            osiągnięcia ucznia wymienione w świadectwie ukończenia gimnazjum,
                            które uwzględnia się w procesie rekrutacji - 24 punkty.

Sposób przeliczania na punkty ocen z języka polskiego, każdego z
                            trzech wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych: celujący
                            - 19 punktów

bardzo dobry
                            - 15 punktów

dobry
                            - 11 punktów

dostateczny
                            - 7 punktów

Nie upieraj się! W każdym województwie jest inaczej!
                        • Gość: rocki eeeeeggggzzz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 16:28
                          wie ktos moze czy z egz z polaka jak w tych otwartych nie pisało sie
                          pełnymi zdaniami a ma sie dobrze to dadza punkty?
                          • Gość: Ola Re: eeeeeggggzzz IP: *.gprs.plus.pl 23.04.08, 21:00
                            Tak. tylko, że w tych dłuższych zadaniach mogą Ci odjąć za jakiś tam
                            styl czy coś, ale w tych za jeden punkt nie powinno być problemu.
                            Polonistka nam mówiła, że jak nie bedziemy mieli czasu nic napisać,
                            a np. bedzie rozprawka to po prostu:
                            teza: ..............
                            argumenty:
                            1: .................
                            2: .................
                            itd.
                            • Gość: Giuzeppe Re: eeeeeggggzzz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 22:50
                              Nie no ludzie bez jaj. Test był banalny powiedzmy sobie szczerze, human nie wiem
                              bo nie pisałem :D (laureat z historii) ale z tego co patrzyłem to też nie jakis
                              bardzo trudny. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, myślałem że trygonometria jest
                              wykluczona z programu gimnazjalnego, a tu prosze w ostatnim zadaniu zalezności
                              trygonometryczne w trójkącie o katach 30, 60 i 90 stopni :D. Oczywiście to jest
                              bardzo proste ale mimo wszystko słyszałem, że nie może byc, no chyba że dało sie
                              to zrobic Pitagorasem ale jakos tak mi było łatwiej szybciej i przyjemniej ;p.
                              Chemia i Biologia żałośnie proste, geografia też (no chyba że ktos nie wie gdzie
                              leżą NIemcy, Węgry czy Holandia) :D. Ale przegieli, że podali wzory, przeciez to
                              nie jest test dla debili ;/ ;/. Podsumowując będą wysokie progi do liceów ;].
                        • Gość: magda Re: Punkty!!! IP: 80.48.247.* 24.04.08, 11:08
                          w liceum do którego się wybieram za 6 jest 15 pkt. a za 5-13pkt. a i jeszcze
                          świadectwo z czerwonym paskiem to 7 pkt.<na pewno tak jest bo nie raz sprawdzałam
                          • Gość: ja Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 17:45
                            NO BEZ KITUUU!!!! U MNIE ZA PASEK SA TYLKO 2 PKT ;(
                      • Gość: smutasek:( Re: Punkty!!! IP: *.telbeskid.com.pl 23.04.08, 16:06
                        nie!!
                        6-20 pkt
                        5-18 pkt
                        4-15 pkt
                        3-10 pkt
                        2-2 pkt
                        tak jest u nas przynajmniej!
                        • Gość: king Re: Punkty!!! IP: *.cust.tele2.pl 23.04.08, 16:09
                          u mnie za 6-20
                        • Gość: martyna Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 09:21
                          u nas za 6-10pkt, za 5-8pkt, 4-6pkt, 3-4pkt, a za 2 chyba 0 ;/
                        • Gość: martyna Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 09:25
                          u nas za 6-10pkt, za 5-8pkt, 4-6pkt, 3-4pkt, a za 2-0 ;/
                      • Gość: nikaa Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 16:07
                        zależy w jakiej szkole. nie w kazdje tak jest. test był super :)
                        • Gość: siasia Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 16:09
                          noo dobra dobra :P
                        • Gość: gosc Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 16:53
                          we wro za 6 jest tylko 10 pkt :( a jesli chodzi o egzamin mat-przyr
                          to mam 49 a moglo byc 50!!!!!!!! ;( z humana licze na co najmniej 45
                      • Gość: spinka Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 18:02
                        6-18 punktów
                        5-14 pnktów
                        4-10 punktów
                        3-8 punktów
                      • Gość: Ola Re: Punkty!!! IP: *.gprs.plus.pl 23.04.08, 20:52
                        To może być z różnych województwach różna ilość pt. Ja mieszkam w
                        Gdańsku i za 6 jest na pewno 19, 5- 15, 4 - 11, 3 - 7.
                      • Gość: Milenka Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 21:42
                        Ja będe mieć około 128 punktów :/
                        Liczyłam na 135 conajmniej. Ale te egzaminy były beznadziejne ;/
                        • Gość: weronika Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 21:54
                          przyznaje racje były do bani
                      • Gość: paulina Re: Punkty!!! IP: *.multimo.gtsenergis.pl 27.04.08, 17:33
                        ocena celująca jest na 15 punktów a nie 16 :) przynajmniej u nas w
                        szkole jest takie ogłoszenie :)
                    • Gość: xyz Re: Punkty!!! IP: *.mniow.pl 26.04.08, 13:50
                      przepraszam że przeszkodziłam w rozmowie ale moim zadaniem to jest bardzo nie sprawiedliwe że uczniowie się przykładają do pracy tylko w III klasie a nauczyciele nie pamiętają już jacy byli w I(wulgarne słowa itp. )a co do testów to mam pewne zastrzeżenia ale nie będę tego poruszać bo nie należy być nieprzyjemnym.Są osoby, które maja więcej szczęścia niż rozumu-to można dostrzec aby osiągnąć cel są zdolni do wszystkiego.
                  • Gość: bleble Re: Punkty!!! IP: *.is.net.pl 23.04.08, 16:01
                    co Ty piszesz jakie 64? przecież jak sie ma z 4 przedmiotów 6 to
                    sie nie ma 64 tylko 80 punktów. bo za 6 jest 20 punktów.
                    • Gość: king Re: Punkty!!! IP: *.cust.tele2.pl 23.04.08, 16:03
                      dokładnie bleble ma racje nie wiem gdzie przeczytałaś inaczej
                      • Gość: Asia Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 21:16
                        łatwy byl ten test... myslalam, ze sie bardziej popiszą :P
                        wg matrycy mam 49 pkt :)
                    • Gość: ? Re: Punkty!!! IP: *.adsl.inetia.pl 23.04.08, 16:43
                      Zalezy w jakim województwie się ma 6 za 20 pkt np w pomorskim jest 19 pkt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
                    • Gość: michal Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 17:20
                      Ludzie nie zauwazyliscie ze co wojewodztwo to inna punktacja
                      przedmiotu przy rekrutacji??
                      • Gość: Kaisa Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 17:24
                        W mazowieckim:

6 - 18
                        5 - 14
                        4 - 10
                        3 - 8
                        2 - 4
                        • Gość: obcykana Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 20:16
                          w Pomorskim:
                          6-19pkt
                          5-15pkt
                          4-11pkt
                          3-11pkt

za 2 nie ma punktów

więc max z ocen to 76 pkt.
                          a pozostałe 24 można mieć za osiągnięcia, pasek i takie tam
                          • Gość: olka Re: Punkty!!! IP: *.chello.pl 23.04.08, 20:22
                            w mazowieckim:
                            6-18
                            5-14
                            4-10
                            3-6
                            2-2
                            za 1, całkiem logicznie, punktów nie ma xD
                            reszta pasek, średnia i osiągnięcia
                  • Gość: Anuszka Re: Punkty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.08, 18:11
                    Dla mnie proscizna!!!:D bo ja mądra jestem:P
                  • Gość: Ewka Re: Punkty!!! IP: *.centertel.pl 02.05.08, 14:13
                    Maksymalnie można mieć 200pkt:
                    * 50 z testu matematyczno-przyrodniczego,
                    * 50 z testu humanistycznego,
                    * 80 z ocen - oceniane są cztery przedmioty w zależności od profilu.
                    - 20 pkt za ocenę celująca, (20*4=80)
                    - 16 pkt za ocenę bardzo dobrą,
                    - 12 pkt za ocenę dobrą,
                    - 8 pkt za ocenę dostateczną.
                    * 20 np. z konkursów, za czerwony pasek na świadectwie itd.
                    i nie wypisywać mi tu już żadnych bzdur, bo aż głowa od niektórych postów boli :/ Pozdrawiam :)
              • Gość: kubexos Ciekawe kto tu jest w podstawowce? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 15:54
                skoro twierdzisz ze z4 pzredmiotow i egzaminow to se z nosa
                wytrzasniesz 200pkt!!! ZAstanow sie czlowieku. Do punktacji ida
                egzaminy, oceny z prawie wszystkich przedmiotow,zachowanie i
                konkursy z waznych miejsc. Moze to ci pomorze w wyborze
                szkoly ::)!!!!!!!!!!
                • Gość: siasia Re: Ciekawe kto tu jest w podstawowce? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 15:57
                  Dobra, z konkursow doliczaja, z zachowania raczej nie...
                  jakie 200 punktow??
                  zeby sie dostac do liceum wystarczy miec 80 :|
                  • Gość: king Re: Ciekawe kto tu jest w podstawowce? IP: *.cust.tele2.pl 23.04.08, 15:58
                    z zachowania też
                    • Gość: siasia Re: Ciekawe kto tu jest w podstawowce? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 15:59
                      Jakim cudem? u nas zachowanie dobre to 210-280 punktow :|
                • Gość: r Re: Ciekawe kto tu jest w podstawowce? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 15:58
                  testy -100pkt.
                  oceny z 4 przedmiotow -80pkt.
                  dodatkowe osiagniecia -20pkt.
                  razem -200pkt.
                  • Gość: siasia Re: Ciekawe kto tu jest w podstawowce? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 16:02
                    Cos dziwnie to przeliczacie, 20 punktow za 6?? xD
                    to skad wy jestescie?
                    tu czegos takiego nie ma
                    • Gość: qweq Re: Ciekawe kto tu jest w podstawowce? IP: *.cust.tele2.pl 23.04.08, 16:05
                      raczej ty jakaś źle poinformowana jesteś
                  • Gość: gosc Re: Ciekawe kto tu jest w podstawowce? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 16:56
                    wroclaw:
                    egzamin- max. 50 pkt
                    przedmioty - max. 40 pkt
                    dodatkowe osiagniecia - max. 10 pkt.
                    u nas mozna zdobyc tylko 100 pkt..
                • Gość: bleble Re: Ciekawe kto tu jest w podstawowce? IP: *.is.net.pl 23.04.08, 16:04

zachowanie nie idzie do oceny
                • Gość: Itam Re: Ciekawe kto tu jest w podstawowce? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 20:55
                  A ja wolę nie wiedzieć ile mam punktów,więc w odpowiedzi nie patrzę:) Dowiem się
                  w czerwcu:) Nie było tak źle(chyba).
                • Gość: ja Re: Ciekawe kto tu jest w podstawowce? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 14:37
                  Kubexos, Ty to pewnie z Pomorza, tylko w czym Ci to pomoże?????
              • Gość: Ag Re: Punkty!!! IP: *.jmdi.pl 23.04.08, 17:30
                Sasia to jest możliwe....oceny bierze się z 4 przedmiotów...jeżeli ktoś ma 83 pkt +56 pkt za oceny(licząc że ma same 5 a to jest możliwe) +5 za średnią i 2 za pasek to w czym problem? to już jest 146 o ile się nie mylę
                • Gość: olka BRAWA dla mojego rocznika! IP: *.chello.pl 23.04.08, 20:14
                  Nieważne ile mam punktów, czytając wasze posty mam wrażenie że
                  dostanę się