Dodaj do ulubionych

co potrzeba ...

27.09.06, 19:13
co potrzeba rzeby sie przeprowadzic do usa lub kanady
Obserwuj wątek
    • ontarian Re: co potrzeba ... 27.09.06, 19:23
      przede wszystkim troche rozumu
      • klut4 To juz koniec :(. 27.09.06, 21:26
        Czy juz tylko durnie zostali w Polsce?
        A widac, ze i oni o wyjezdzie mysla :).
        • c.ronaldo171 Re: To juz koniec :(. 28.09.06, 06:59
          klut4 napisała:

          > Czy juz tylko durnie zostali w Polsce?
          > A widac, ze i oni o wyjezdzie mysla :).

          ty nie bądz za mądra bo cie jeszcze zeszyt wyprzedzi
    • klut4 Nozyce :). 28.09.06, 08:07
      Uderz w stol - nastepny glupek sie odezwie :).
      • c.ronaldo171 Re: Nozyce :). 28.09.06, 09:31
        stań 200m przed drzewem rozpeńdz się i nie chamój
      • ratpole Re: Nozyce :). 28.09.06, 09:44
        klut4 napisała:

        > Uderz w stol - nastepny glupek sie odezwie :).

        Kiedy to jest ten sam glupek. Nawet pociag do latania ma taki sam
    • c.ronaldo171 Re: co potrzeba ... 28.09.06, 09:47
      romek wejdz na FORA PRYWATNE, a następnie USA, CZY IRLANDIA to pogadamy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka