Dodaj do ulubionych

kilka pytan

25.01.07, 17:33
1. jak wiazac kieszonke - dla dziecka co nie trzyma głowki. Wiem jak wyglada
efekt koncowy ale nie wiem jak to zawiazac.
2. Jak sie robi wezel przesuwny - w ktoryms watku jest link ale mi sie nie
otwiera
3.ktos gdzies pisał, ze mozna dziecko w podwojnym x polozyc bokiem do
karmienia. Czy mozecie mi to jasniej wyłozyc??

Magda
Obserwuj wątek
    • ithilhin Re: kilka pytan 25.01.07, 18:11
      > 1. jak wiazac kieszonke - dla dziecka co nie trzyma głowki. Wiem jak wyglada
      > efekt koncowy ale nie wiem jak to zawiazac.

      wlasciwie najprosciej mowiac to tak:
      www.wrapyourbaby.com/frontwrapcrosscarry.htm
      ale:
      - pasy krzyzujacych sie pod pupa dziecka nie sa rozlozone tylko ulozone tak jak
      na zdjeciu, o ktorym zapewnie mowisz
      - przed wlozeniem dziecka czesc pasa poziomego sie odpowiednio zwija, zeby
      zrobic podparcie dla glowki.
      mozna nie zwijac, ale wtedy trzeba rozlozyc te pasy tak jak w linku powyzej,
      zeby podtrzymywaly glowke.

      podejrzewam, ze mowisz o wiazaniu ze strony Hoppediza lub Chustoamanii. Jesli
      nie masz pewnosci jak to zawiazac to nie wiaz. w instrukcji Hoppa jest to
      wytlumaczone krok po kroku - tylko wtedy masz pewnosc, ze dziecko bedzie bezpieczne.

      > 2. Jak sie robi wezel przesuwny - w ktoryms watku jest link ale mi sie nie
      > otwiera

      a tutaj?
      www.babysatky.cz/stranka.htm
      wybierz typy-uvazu po lewej stronie
      > 3.ktos gdzies pisał, ze mozna dziecko w podwojnym x polozyc bokiem do
      > karmienia. Czy mozecie mi to jasniej wyłozyc??

      filmik:
      tinyurl.com/gwcfg
    • meg241 Re: kilka pytan 26.01.07, 17:10
      Bardzo dziekuje. Z kieszonka chyba rzeczywiscie sobie dam spokoj bo nie wiem
      dokladnie jak to zawiazac. Wezły musze jeszcze potrenowac a z wkladaniem
      poziomo w podwojny x idzie mi co raz lepiej.

      Magda
    • mysia125 wezel przesuwny 28.01.07, 19:24
      wyzdjeciowany i opisany wisi na mojej stronie:
      www.chustomania.pl/online/webshop.nsf/0/5A6015F4F657BD21C1257271005C5784
      --
      Kasia & Felix 23/01/2005
      Felix for beginners
      hoppediz? zapytaj;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka