meg241
25.01.07, 17:33
1. jak wiazac kieszonke - dla dziecka co nie trzyma głowki. Wiem jak wyglada
efekt koncowy ale nie wiem jak to zawiazac.
2. Jak sie robi wezel przesuwny - w ktoryms watku jest link ale mi sie nie
otwiera
3.ktos gdzies pisał, ze mozna dziecko w podwojnym x polozyc bokiem do
karmienia. Czy mozecie mi to jasniej wyłozyc??
Magda