Dodaj do ulubionych

Pierwsza chusta/nosidło

30.09.17, 19:07
Dziewczyny, potrzebuję porady i pomocy. Poszukuję czegoś do noszenia dziecka po domu. Synek ma 6 tygodni, 62 cm i waży 6 kg. W ciągu dnia usypia tylko na rękach i tylko w pozycji na żabkę. Nie ukrywam, że jest mi już ciężko go tak lulać, więc chciałbym go w czymś nosić, ale nie wiem jak się zabrać do wyboru. Co wybrać, nosidło czy chustę? Jakiej firmy? Czy są jacyś doradcy? Czy nauka wiązania/zakładania jest trudna?
Nie wiem nawet jak sprawnie wyszukać potrzebne informacje, tyle tego jest w necie i każdy zachwala co innego. Proszę o pomoc :)
Obserwuj wątek
    • klarcia_ma Re: Pierwsza chusta/nosidło 06.04.21, 15:19
      Moją pierwszą chustę dla dziecka kupiłam tu carrylove.pl/. Naprawdę świetna chusta która bardzo wygodnie się nosiło, a synek cały czas w niej spał.
    • k.laudia289 Re: Pierwsza chusta/nosidło 03.11.21, 12:23
      Hej! Kilka miesięcy temu urodził się mój synek Jaś. W ciągu dnia synek nie lubi być w pozycji leżącej, jest to dość męczące przy wykonywaniu codziennych czynności. Poszukuję dobrej jakości nosidełka, wydaje mi się, że przy pomocy takiego produktu byłoby mi o wiele łatwiej. Szukałam w internecie i najbardziej do gustu przypadły mi te nosidełka doux-doux.pl/pl/nosidla-ergonomiczne-dla-dzieci-na-zamowienie-67. Miałyście może te nosidełka? Przyznam szczerze, że Staś to moje pierwsze dziecko dlatego nie jestem zbytnio doświadczona i będę wdzięczna za każdą radę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka