ania.gr
05.08.08, 06:17
przystojny mąż Natalii dostarczył mi osobiście chustę Nati i
zaprezentował jeszcze osobiściej to podstawowe wiązanie.
Nawet udało mi się za pierwszym razem w to zapakować. No właśnie -
udało się?
Oceńcie proszę:
www.flickr.com/photos/29333738@N08/2734127966/in/photostream/
Córa była bardzo zadowolona, tylko nie daje sobie zapakować ramionek
do środka, czy to jest konieczne? Ma 3,5 m-ca od dłuższego czasu
dobrze trzyma główkę.