Dodaj do ulubionych

Chcę tu ostrzec wszystkich

19.07.11, 16:14
przed nawiązywaniem korespondencji mailowej z osobami nie zachowującymi dyskrecji.
Napiszesz całkiem zwykłego maila a po pewnym czasie pojawia się na forum informacja o tej korespondencji, skutkująca domniemaniem, że pisałeś tam Bóg wie co?
Obserwuj wątek
    • tadeusz_ski.51 Tutaj jest właśnie przykład 19.07.11, 16:17
      takiego działania forum.gazeta.pl/forum/w,98829,127096735,127155749,Re_Czy_ja_w_tym_poscie.html
      Wynika z tego, że nawet odezwanie się do ziomalki może skutkować "uszyciem ci butów".
      • tadeusz_ski.51 Re: Tutaj jest właśnie przykład 19.07.11, 16:24
        ... i taka osoba bredzi coś o honorze? Chyba na zasadzie: dzwonili gdzieś ale w którym kościele to nie wie. Tak bywa, gdy ktoś pisze co wie (bo np. gdzieś wyczytał czy usłyszał jakieś słowo) ale nie wie o czym pisze (bo nie wie co ono znaczy). A przecież wystarczy zajrzeć do słownika.
      • samantha.1 Re: Tutaj jest właśnie przykład 20.07.11, 19:38
        Tadziu po jaką cholere piszesz do byle kogo,
        do mnie byś napisał :-)
        Ja bym się na forum nie chwaliła :-)
        • tadeusz_ski.51 Re: Tutaj jest właśnie przykład 20.07.11, 19:42
          Koniec i kropka! Do nikogo nie będę pisał... z kilkoma wyjątkami.
          • samantha.1 Re: Tutaj jest właśnie przykład 20.07.11, 19:44
            No wiesz n ale każda reguła ma jakieś wyjątki...:-)
            • tadeusz_ski.51 Re: Tutaj jest właśnie przykład 21.07.11, 12:07
              ... a jednym z nich jest Samcia? https://img449.imageshack.us/img449/6508/zdziwko7hq.gif
              Ahaaaaa, nie wiedziałem https://emoty.blox.pl/resource/zubaw.gif
    • jerzy_55 Re: Chcę tu ostrzec wszystkich 19.07.11, 16:59
      Panie Tadeuszu. Był Pana najdelikatniej pisząc bardzo niemiły wobec Małej. Wypunktował to rawik.
      Pozwolę sobie powtórzyć za nim :Więcej HONORu, a nie iść w zaparte!
    • kristopherh Re: Chcę tu ostrzec wszystkich 19.07.11, 17:18

      Pan Tadeusz przypomina Kalego.
      Pisuje tak, cytuje:

      "Z tego punktu widzenia nazwanie Cię ptasim móżdżkiem jest jak najbardziej uprawnione!

      Nie znoszę nawiedzonych durni, którym zrobiono "pranie mózgu" do tego stopnia, że plotą brednie bez opamiętania, nie cofając się przed debilnymi aczkolwiek mocno uwłaczającymi innym, porównaniami! To jest po prostu podłe i skandaliczne!
      Więc uważaj! Jeszcze mi raz coś podobnego tu palniesz a tak z Tobą zatańczę, że się nie opamiętasz! "

      A gdy ludzie sie oburzaja to chodzi po Necie i płacze!
      • kristopherh Re: Chcę tu ostrzec wszystkich 19.07.11, 17:26

        Tak pisujesz na swym forum.
        • kristopherh Re: Chcę tu ostrzec wszystkich 19.07.11, 17:27
          Moze wiecej kawy? Na chorobe wiadoma pomoze...
        • samantha.1 Re: Chcę tu ostrzec wszystkich 20.07.11, 19:42
          kristopherh napisał:

          >
          > Tak pisujesz na swym forum.

          Noż kuźwa jest to Jego forum i może pisać co Mu się podoba ,
          a jak komuś to nie odpowiada to po co tu wchodzi?


          • tadeusz_ski.51 Re: Chcę tu ostrzec wszystkich 21.07.11, 12:04
            samantha.1 napisała:
            > Noż kuźwa jest to Jego forum i może pisać co Mu się podoba ,
            > a jak komuś to nie odpowiada to po co tu wchodzi?
            --------------
      • tadeusz_ski.51 Typowe działanie 19.07.11, 17:49
        Najpierw zachować się poniżej przyzwoitości a następnie użyć klonów dla odejścia od zasadniczego tematu. Jest taka sentencja w sygnaturce darima_ka, która znakomicie pasuje do tej tu sytuacji - "Nigdy nie kłóć się z głupcem. Najpierw ściągnie Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
        Napisałem gdzieś, że z klonami nie gadam, więc będę konsekwentny, gdyż biorąc pod rozwagę cytowaną wyżej sentencję, to po prostu nie ma sensu.
        • darima_ka Re: Typowe działanie 01.08.12, 18:52
          No proszę jakiś Ty niekonsekwentny ,
          albo takiego lojalnego udajesz ?
          forum.gazeta.pl/forum/w,98829,137884304,137885629,Ja_tu_i_teraz_postuluje_Darima.html
      • black_jotka Re: Chcę tu ostrzec wszystkich 19.07.11, 18:08
        kristopherh napisał:

        >
        > Pan Tadeusz przypomina Kalego.
        > Pisuje tak, cytuje:
        >
        > "Z tego punktu widzenia nazwanie Cię ptasim móżdżkiem jest jak najbardziej upra
        > wnione!
        >
        > Nie znoszę nawiedzonych durni, którym zrobiono "pranie mózgu" do tego stopnia,
        > że plotą brednie bez opamiętania, nie cofając się przed debilnymi aczkolwiek mo
        > cno uwłaczającymi innym, porównaniami! To jest po prostu podłe i skandaliczne!
        > Więc uważaj! Jeszcze mi raz coś podobnego tu palniesz a tak z Tobą zatańczę, że
        > się nie opamiętasz! "
        >
        > A gdy ludzie sie oburzaja to chodzi po Necie i płacze!
        >

        Poobrazales kobiete, a teraz udajesz niewiniontko!
        • black_jotka Re: Chcę tu ostrzec wszystkich 19.07.11, 20:28
          Poczytaj sobie wreszcie co Ty Tadeuszu wypisujesz!
    • samanta_ewa Re: Chcę tu ostrzec wszystkich 19.07.11, 20:43
      Tadzio oczywiscie do obrazania Malej sie nie przyzna.
      A gdzie honor Tadziu?
      • samantha.1 Re: Chcę tu ostrzec wszystkich 20.07.11, 19:56
        Buuuhahahaha, jeśli ktoś czuje się obrażony , znieważony , to jeśli ma honor
        to nie wchodzi na takie forum!
        Kompromitujesz się kobieto totalnie !
        Jeszcze się nie spotkałam nigdzie na forach z przypadkiem kiedy forumowicze w obronie honoru jakiegoś innego forumowicza chodzą po forach obcych gromadnie i za "obrażonym" się wstawiają i wykłócają .
        Ludzie nie mieszają się w czyjeś kłótnie ,a tu co widzimy ?
        Mała w pięciu wcieleniach? buhahaha ,jeszcze jednak wszystkich swoich klonów nie uruchomiłaś , to może teraz daj się wykazać innym https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/70.gif
        • tadeusz_ski.51 Ojjjjjjjjjj..... 21.07.11, 12:12
          Samcia, czy ja Cię prosiłem o "zastępstwo prawne"?
          Ignoruję posty klonów Małej, Ją samą też omijam i nie chcę już tego ciągnąć. Bez sensu, nudne to jest i tak pewnych barier się nie przeskoczy, więc daj spokój.
          • samantha.1 Re: Ojjjjjjjjjj..... 21.07.11, 18:49
            Ok sorry już się nie wpier..lam, i znikam
    • rena-ta49 Re: Chcę tu ostrzec wszystkich 23.07.11, 11:25
      Rzadko z kim pisuję na maila, wystarcza mi pisanie na forach.
      • iryska2604 Re: Chcę tu ostrzec wszystkich 25.07.11, 18:18
        Kochani - jest lato,przestało lać,słońce swieci -może nie musimy sie kochać ale lubmy się!!! Po jakiego diabła sie kłócic?
        • justy-nka58 Re: Chcę tu ostrzec wszystkich 25.07.11, 18:48
          Noooo!!!
      • tadeusz_ski.51 Re: Chcę tu ostrzec wszystkich 01.08.12, 19:07
        rena-ta49 napisała:
        > Rzadko z kim pisuję na maila, wystarcza mi pisanie na forach.
        ------------
        a mi nie wystarcza
        • mala200333 Re: Chcę tu ostrzec wszystkich 02.08.12, 14:57
          Jak ktos do nie pisze to mu odpisuje, ale na forumch nie pisze nawet tego kto do mnie pisze.
    • uuu1000 Re: Chcę tu ostrzec wszystkich 03.08.11, 21:04
      u
    • tadeusz_ski.51 Dokładnie, ja też tak, 03.08.12, 16:04
      mala200333 napisała:
      Jak ktos do nie pisze to mu odpisuje, ale na forumch nie pisze nawet tego kto do mnie pisze.
      ----------------
      z tym, że jak ktoś do mnie nie pisze, to ja do niego też nie. I oczywiście na forumach nie piszę tego kto do mnie pisze czy nawet nie pisze.
      • mala200333 Re: Dokładnie, ja też tak, 03.08.12, 16:11
        Czasem nie pisze do ludzi z wrodzonego lenistwa, choc ich bardzo lubie...
        Wlasnie mi przypomniales ze mam liczne zaleglosci...
        • mala200333 Re: Dokładnie, ja też tak, 06.08.12, 21:31
          ..i jeszcze je mam..hihi...
          • mala200333 Re: Dokładnie, ja też tak, 06.08.12, 22:30
            ..zasypiam przy biurku dzisiaj...aj waj...
            • tadeusz_ski.51 Re: Dokładnie, ja też tak, 07.08.12, 07:49
              mala200333 napisała:
              > ..zasypiam przy biurku dzisiaj...aj waj...
              ----------------------
              ... Żydówki lubią bzykanka i nie mają oporów przed gojami... Dobrze dają, fakt...
              • rena-ta49 Re: Dokładnie, ja też tak, 08.08.12, 15:39
                tadeusz_ski.51 napisał:

                > mala200333 napisała:
                > > ..zasypiam przy biurku dzisiaj...aj waj...
                > ----------------------
                > ... Żydówki lubią bzykanka i nie mają oporów przed gojami... Dobrze dają, fakt.


                Jak widzę Tadzio znawca Żydówek jest:)
                > ..
                • mala200333 Re: Dokładnie, ja też tak, 08.08.12, 15:57
                  Tadzio zna sie na wszystkim co sie...rusza.
          • tadeusz_ski.51 Re: Dokładnie, ja też tak, 07.08.12, 07:47
            mala200333 napisała:

            > ..i jeszcze je mam..hihi...
            -----------------
            noooo i to jeszcze jakie...
        • tadeusz_ski.51 Re: Dokładnie, ja też tak, 07.08.12, 07:46
          mala200333 napisała:
          > Czasem nie pisze do ludzi z wrodzonego lenistwa, choc ich bardzo lubie...
          --------------------
          Sprawdziłem, nie ma nic, wiec to nie o mnie, hmmm...

          > Wlasnie mi przypomniales ze mam liczne zaleglosci...
          -------------------
          Masz, masz i się nie wywiązujesz ale ja nie mam w zwyczaju się upominać, nie to nie...
          • mala200333 Re: Dokładnie, ja też tak, 08.08.12, 15:59
            Ok..ok...
            • tadeusz_ski.51 Re: Dokładnie, ja też tak, 09.08.12, 10:31
              żadne ok. z pewnych rzeczy należy sie wywiązywać, bo ktoś pomyśli, że go olewasz...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka